Zilveren stuivertjes armband met 27 stuivertjes van koning Willem III, ca 1850. breedte 21 mm. lengte 21 cm. ca 28 gram. In goede staat
Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdams havengezicht met vrachtschepen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.
G. Altmann. 1923 - 2012. Poldergezicht met knotwilg. Aquarel op papier. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
S. Jonker. Haan met kip. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Japans Kutani porselein. Met bodemmerk. Stopvaas + sierschotel. Met figuren/goud decor. Afmeting: 22 - 29 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met baars/floraal decor + vier tekens bodemmerk. Eén bord haarlijn + chip. Eén bord minimale chip. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, met onyx en parel. Ovale streekbroche voorzien van een bewerkte geelgouden rand met knopjes, bloemelementen en filigrain. In het midden van de broche zit een ovale vlak ges...
Chinees porseleinen celadon Quan Yin met blauw-groen glazuur. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Twee Japanse schalen met figuren/landschap/pagode decor + Chinese kom. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 18,2 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden. Floraal/goud/gecontourneerd. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.
Kleine Noord Afrikaanse opklapbare speeltafel met intarsia. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 32 x 32 cm. In goede staat.
Duits Louis Philippe secretaire van essenhout. Twee-delig. Met kroon en tollen. Circa 1860. Afmeting: 200 x 112 x 63 cm. In goede originele staat.
Ongesigneerd. Erotisch. 19e Eeuw. Naakte vrouw doet boete in de kerk. Sepia op papier. Afmeting: H 16 x B 22 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten spiegelopzetkast. Circa 1880. Afmeting: 212 x 94 x 40 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: Penselenvaas, circa 1900, goed. Drakenkom, 19e eeuw, haarlijn. Kantonese vaas met krijger decor, goed. Afmeting: H 16,6 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden armband met cliphanger, 750/000 . Reflex armband, merk Bron, eindeloos, gemaakt met bolletjes, ø 5mm. En versierd met een goud opengewerkte bolhanger, gemerkt Tirisi Moda, Copacabana, groo...
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Stadsgezicht met verbrande kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Quinze barok secretaire. Circa 1760. Twee-delig. Gebombeerd front. Fineer schade. Behoeft restauratie. Afmeting: 116 x 130 x 73 cm. In redelijke staat.
Origineel antiek 18e eeuws reissecretaire met spiegel, bandintarsia en origineel beslag. Engeland. Afmeting: 96 x 27 x 52 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen theebus met papegaai/vlinder decor. Randglazuur schade. Afmeting: 12,5 x 9 x 5,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Hollandse barok porseleinkast met klauwpoten en bronzen beslag. Lichte fineerschade. Afmeting: 230 x 200 x 53 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke Japanse sierschotels. Divers. Vogel in tuin decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 31 - 32 cm. In goede staat.
Perzische kruithoorn. Circa 1900. Messing bewerkte kruithoorn. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antieke karabijn. Holland. WO I. Hembrug 1916. Nr. 3500. Onschadelijk. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.