Drie delen 19e eeuws Japans Imari porselein. 1x Schaal met paradijsvogel decor, goed. 1x Kom met landschap/floraal decor, goed. 1x Vaas met tuin decor, haarlijn. Afmeting: 16 - 29 cm. In redelijk/goed...
Zeldzame antieke Japans porseleinen Arita schotel met hert decor. Circa 1700. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,9 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kom met floraal + goud decor. Haarlijn + chip. Afmeting: H 10 x Ø 23 cm. In redelijke staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen koppen met tuin decor. Waarvan: Eén kop gaaf, drie koppen haarlijn, één kop chip. Afmeting: 4,5 x Ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen dekselpotten met floraal decor. Afmeting: H 7 x Ø 6 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese of Japanse porseleinen kom met figuren in landschap/kraanvogel decor. Afmeting: Ø 14 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met Amsterdams' bont decor de kersenplukkers. Eén bord haarlijn + chips. Drie borden minimale chips. Afmeting: Ø 16,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/floraal decor. Eén bord goed. Eén bord chip + haarlijn. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met zotjes en geisha decor. Eén schotel goed. Twee schotels haarlijn/chip. Afmeting: Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zes delen 19e eeuws Japans porselein. Bestaande uit: Drie-delige kop en schotel set met figuren/goud decor. Bodemmerken. Eén schotel haarlijn, rest goed. Afmeting: 7,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen 19e eeuwse wierookbrander met landschap/floraal/Foo-hond decor. Merkteken onder deksel. Deksel gelijmd + slijtage. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.
Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met rondom kostbaarheden/figuren decor. Haarlijn. Afmeting: H 27 x Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/vlinder decor. Afmeting: H 6 x Ø 11,6 cm. In goede staat.
Zeldzame grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met bruin glazuur en figuren decor. Met bodemmerk. Bovenrand scherven ingelijmd. Afmeting: H 59 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale kangci dekselvazen met landschap decor. Beide vazen bovenrand ingekort. Eén deksel gelijmd. Eén deksel chip. Afmeting: H 25 cm. In redelijke staat.
Vijf-delig 19e eeuws Japans Imari porseleinen kaststel met floraal decor. Twee deksel gerestaureerd. Afmeting: H 29 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine Chinees porseleinen, fijn gedecoreerde Familie Rose flacon met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,1 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met floraal/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Twee borden goed, één bord haarlijn, één bord chip. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari rijstkommen met floraal/goud decor. Schilfers bovenrand. Afmeting: H 7 x Ø 14,8 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen diepe borden met floraal/goud decor. Eén goed, twee met haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Set van zes 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Twee borden haarlijn. Vier borden heel, twee minimale chips. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kopjes met floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn + chip. Andere goed. Afmeting: 4 x Ø 6,6 cm. In redelijk/goede staat.