This website uses cookies

49. Juliveiling 2021

Auction on Thursday, July 8, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Sold
Constant Artz, Eendenfamilie aan de waterkant 1000
Constant Artz, Eendenfamilie aan de waterkant

Result:

750 EUR

Sold
Jan van Vuuren, Riviergezicht met huizen en ophaalbrug 1001
Jan van Vuuren, Riviergezicht met huizen en ophaalbrug

Result:

350 EUR

Charles Emile Jacque, Bosgezicht met schaapherder 1002
Charles Emile Jacque, Bosgezicht met schaapherder
Starting price 1.200 EUR
Sold
Willem de Klerk, Panoramisch landschap 1003
Willem de Klerk, Panoramisch landschap

Result:

850 EUR

Sold
German Grobe, Platbodem in de branding 1004
German Grobe, Platbodem in de branding

Result:

1.000 EUR

Sold
Arie Zuidersma, Gezicht op Rottum 1005
Arie Zuidersma, Gezicht op Rottum

Result:

500 EUR

Henk Dekker, Rotterdams havengezicht 1006
Henk Dekker, Rotterdams havengezicht
Starting price 700 EUR
Ongesigneerd, Portret koningin Wilhelmina 1007
Ongesigneerd, Portret koningin Wilhelmina
Starting price 2.000 EUR
G.J. Delfgaauw, Molen bij 's Gravenzande 1008
G.J. Delfgaauw, Molen bij 's Gravenzande
Starting price 1.000 EUR
Sold
Andy Warhol, Vrouw met cowboyhoed 1009
Andy Warhol, Vrouw met cowboyhoed

Result:

1.400 EUR

A.J. Zwart, de Peel 1010
A.J. Zwart, de Peel
Starting price 500 EUR
Sold
Constant Artz, Eendenfamilie aan de waterkant 1011

Result:

425 EUR

Sold
Ongesigneerd, Meisje met puppy op kussen 1012
Ongesigneerd, Meisje met puppy op kussen

Result:

3.000 EUR

Sold
Anton Karssen, Hollands stadsgezicht 1013
Anton Karssen, Hollands stadsgezicht

Result:

700 EUR

Ongesigneerd, Bosgezicht met jager, jachthonden en ree 1014
Ongesigneerd, Bosgezicht met jager, jachthonden en ree
Starting price 850 EUR
W.G.F. Jansen, Ploegende boer met paardenspan 1015
W.G.F. Jansen, Ploegende boer met paardenspan
Starting price 600 EUR
Max Fritz, Noord Duitse haven met schepen 1016
Max Fritz, Noord Duitse haven met schepen
Starting price 1.500 EUR
Albertus Verhoesen, Hollands landschap 1017
Albertus Verhoesen, Hollands landschap
Starting price 1.500 EUR
Zeldzaam 16e eeuws schilderij, Heilig figuur met aureool en engelen 1018
Starting price 1.500 EUR
Zeldzaam 16e eeuws schilderij, Jezus deelt brood aan tafel 1019
Zeldzaam 16e eeuws schilderij, Jezus deelt brood aan tafel
Starting price 1.500 EUR
Sold
J. Corver/J.J.C. Spohler, Landschap 1020
J. Corver/J.J.C. Spohler, Landschap

Result:

400 EUR

Gesigneerd, Figuren met paarden 1021
Gesigneerd, Figuren met paarden
Starting price 300 EUR
Karl Behm, Visser met kind aan het netten boeten 1022
Karl Behm, Visser met kind aan het netten boeten
Starting price 800 EUR
Sold
Guilliaume Corneille, Naakte vrouw met kat en duif 1023
Guilliaume Corneille, Naakte vrouw met kat en duif

Result:

180 EUR