Grote Amsterdamse School-stijl plafoniere. Herkomst Hilton Hotel. Messing met achter-glas-schildering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 96 x 92 cm.
Amsterdamse School Art Deco-stijl plafonniere. Herkomst Hilton Hotel. Messing met achter-glas-schildering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 96 x 92 cm. In goede staat.
Grote Amsterdamse School Art Deco-stijl plafonniere. Herkomst Hilton Hotel. Messing met achter-glas-schildering. Afmeting: 30 x 60 x 52 cm. In goede staat.
Prachtige antieke Engelse microscoop in mahoniehouten kist met accessoires. J & C Robbins, 9 Bartholomen Close London. Afmeting: 37 x 20 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Ibsor D.R.P. camera met lens Hugo Meijer & Co. Görlitz. Circa 1900. Afmeting: 16 x 20 x 13 cm. In goede staat.
Twee antieke tinnen dekselbokalen met Amor. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Antieke Duitse globe met notenhouten voet. Erd Globus, 15 Cent. Berlin, Ludwig Jul. Heymann. Afmeting: H 30 x Ø 13 cm. In zeer goede staat.
Antieke plated messing kraantjeskan met florale gravering. Louis Seize. Circa 1800. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Twee aluminium Raak Amsterdam plafonnieres. Model Yin Yang, type 1636. Vintage periode 1960. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.
Georg Jensen Design Denmark rood-koperen dekselpan met chroom. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x Ø 21 cm. In goede staat.
Jugendstil tazza met geplooide mondgeblazen glazen schaal en vernikkelde voet. Loetz? Afmeting: H 23 x Ø 31 cm. In goede staat.
Antieke messing/koperen tazza met putti en kopergeslagen geplooide schaal. Circa 1890. Afmeting: 27,5 x Ø 28,5 cm. In goede staat.
Nieuwwaardige Zwitserse Reuge speeldoos. Presse papier. 4 Saisons printemps Vivaldi. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 x 10 x 8 cm. In goede staat.
Russisch boek, handgeschreven met notities. Anno 1864. Afmetig: 35 x 2 x 22 cm. In goede staat.
Romeinse ring en fibula, bodemvondst. Zware ring voorzien van een ovaal geslepen agaat met gravure van een watervogel, en een fibula. 3x3cm en 5x2cm.
Twee pre-Columbiaanse natuurstenen figuren. Eén keer Mezcala/Balsas-Guerrero Mexico, 500-100 voor Christus. Eén keer Mezcala/Balsas-Guerrero Mexico, 300-100 voor Christus. Afmeting: 4,5 - 8 cm. In goe...
Zeven antieke geglazuurde Nishapur terracotta olielampen. Iran. 9e - 14e Eeuw. Bodemvondst. Afmeting: 6 - 12 cm. In goede staat.
Negen antieke terracotta figuren, onder andere twee fluitjes in de vorm van vogeltjes en diverse dieren. Perzië. Bodemvondst. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.
Twee antieke Perzische olielampen van terracotta. Middeleeuwen. Bodemvondst. Afmeting: 9,5 - 10 cm. In goede staat.
Drie antieke terracotta geglazuurde Nishapur kommen. 9e - 14e Eeuw na Christus. Restauraties. Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.
Drie antiek geglazuurde terracotta Nishapur kommen. Iran. 9e - 14e Eeuw na Christus. Restauraties. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.
Twee antieke Iraanse terracotta geglazuurde Nishapur potten. 9e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Gerestaureerd. Afmeting: H 15 - 16 cm. In goede staat.
Vier antieke knotsuiteinden ten behoeve van slagwapen. 9e - 14e Eeuw na Christus. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.
Dertien stuks antieke Perzische weefgetouw gewichten. Circa 9e - 14e eeuw na Christus. Metaal, natuursteen/terracotta. Afmeting: 3 - 5 cm. In goede staat.