This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

49. Juliveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, July 8, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Twee Chinese vazen
Starting price 80 EUR

Twee eierschaal Chinees porseleinen republiek-stijl vazen met figuren voorstelling + merk. In doos. 20e Eeuw. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Vier antieke porseleinen figuren
Starting price 50 EUR

Vier antieke porseleinen figuren. 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee bisquit porseleinen figuren, één arm gelijmd. Eén porseleinen figuur, dame. Eén Duitse poppenbuste. Afmeting: 5 - 21 cm. In redelijk/goe...

Drie Chinese miniatuurvazen, H 5 cm.
Result: 80 EUR

Drie antiek Chinees porseleinen miniatuurvazen met landschap/pagode decor. Afmeting: 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 5 cm. In goede staat.

Chinese Ducai vaas, H 15,5 cm.
Starting price 400 EUR

Chinees porseleinen Ducai vaas met floraal decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.

Vijf-delig Delfts kaststel
Result: 850 EUR

19e Eeuws vijf-delig Delfts Fayence kaststel met chinoiserie decor. Octagonaal. Afmeting: 32 - 34 cm. In goede staat.

Vijf oude porseleinen figuren
Starting price 80 EUR

Vijf oude porseleinen figuren. 20e Eeuw. Drie maal Duitsland Dresden, engelen. Twee maal Nao Spain, jongen en meisje. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.

Chinese vaas met vlinder decor
Starting price 400 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met floraal/vlinder decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 x Ø 20 cm. In goede staat.

Drie-delig klokkenstel
Result: 360 EUR

19e Eeuws klokkenstel met 18e eeuwse Delfts Fayence, bronzen monturen met Foo-honden koppen et cetera. Circa 1880. Achtdaags-uuwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 32 - 49 cm. In goede staat.

Chinees kledingstuk van zijde
Starting price 600 EUR

Chinees kledingstuk gemaakt van zijde. Gestikt hesje met paradijsvogel/floraal decor. Afmeting: 65 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Franse siervaas, H 49 cm.
Starting price 40 EUR

Grote antieke Franse porseleinen oorvaas met handgeschilderd rozen decor. Bodemrand + oren matig gerestaureerd. Afmeting: H 49 cm. In matige staat.

Chinese Mei Ping vaas, H 35 cm.
Starting price 1.200 EUR

Chinees porseleinen Mei Ping vaas met figuren in landschap/pagode decor. Chip bodemrand. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

12-Pas tegeltableau, 52 x 39 cm.
Result: 190 EUR

18e - 19e Eeuws 12-pas tegeltableau met blauw/wit windmolen decor. Twee tegels gelijmd. Afmeting: H 52 x B 39 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese knobbelvaas
Result: 120 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met oren en groen glazuur. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Tien Hollandse wandtegels
Result: 35 EUR

Tien Hollandse wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Twee zeldzame Chinese vazen, H 46 cm.
Result: 2.500 EUR

Twee grote zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vazen met figuren in landschap decor. Beide vazen beschadigd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Chinese kom Ø 22,8 cm.
Result: 650 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung kom met landschap/figuren decor. Haarlijnen. Afmeting: H 10 x Ø 22,8 cm. In redelijke staat.

Li Manfeng, Hondjes in landschap
Result: 1.700 EUR

Li Manfeng. 20e Eeuw. Chinees schilderij. Hondjes in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 120 x B 60 cm. In goede staat.

Zeldzame Chinese Familie Rose vaas, H 27,5 cm.
Result: 1.700 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Kleine Kang Xi vaas, H 11 cm.
Result: 200 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs/floraal decor. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.