Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Poldergezicht met windmolens en vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 67 cm. In goede staat.
Twee blauwe opaline glazen petroleumlampen met gesatineerde glazen lampenkappen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Mei Ping vaas met figuren in landschap/pagode decor. Chip bodemrand. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Oude Majolica hangpetroleumlamp met kaarskandelaren. Afmeting: 65 x Ø 55 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met oren en groen glazuur. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Moderne handbeschilderde betonnen zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 89 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Duits speelgoed. 1x L.S. & Co. Neues Bauspiel, The American Circus. 1x Blokkendoos, gelithografeerd. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede staat.
Lot met vijf loc's van Fleischmann met Fleischmann verpakking. Bestaande uit: DB 212-380-0 + DB 81006 + DB 941730 + DB 218 362-2 + DB 24-074. Allen in ongeteste staat. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Duitse Schwarzwald pendule van notenhout. Met fazanten/patrijzen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 68 x 44 x 21 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule met soldaat, onder glazen stolp. Circa 1860. Louis Philippe. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Amsterdamse mahoniehouten wandklok met maanstand, datum aanduiding en wekker. Slagwerk op twee bellen. Afmeting: 114 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen klokkenstel met marmer. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 35 - 42 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en mooie originele beschildering. Afmeting: 152 cm. In zeer goede staat.
Antieke messing jaarpendule onder glazen stolp. Gemerkt. Circa 1900. Functies niet getest. Afmeting: H 31 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met uurslag. Door Henri Body to Battel. Dagloper. Afmeting: H 197 cm. In zeer goede staat.
Twee 19e eeuwse Schwarzwalder wandklokken met gewichten en slingers. Eén klok mist ketting. Functies niet getest. Afmeting: 24 x 20 x 16 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse precisie regulateur met centrale seconde en zware Berthoud compensatieslinger. Weekloper met pennegang. Gesigneerd Eduard Michiels A. Malines. Afmeting: 12 x Ø 31 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse lantaarnklok met ankergang en vier gewichten, stoel + slinger. (twee treinen). Afmeting: 39 x 18 x 16 cm. In goede staat.
Hollands kabinet van licht notenhout. Barok. Circa 1780. Kast heeft oplopende kop, drie dubbel gebogen. Met snijwerk van acanthus blad en origineel beslag. Afmeting: 250x180x65 cm In goede staat.