This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

48. Aprilveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, April 8, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Zilveren spang met hanger
Starting price 80 EUR

Zilveren spang met hanger, 925/000, gesmede spang lopend in een V-vorm voorzien van een hanger in de vorm van een libelle met zirconia's en een rode steen. lengte spang 38 cm. grootte hanger 5x4cm, in...

Collier met parels en gouden slot
Starting price 80 EUR

Collier van zwarte en witte zoetwaterparels, ø6mm, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting, 585/000. ø8mm. 45 cm. In goede staat

3 Paar manchetknopen
Starting price 80 EUR

Drie paar zilveren manchetknopen met barnsteen en zirconia. grootte 20x20mm, 16x20mm en 12x18mm.Totaal ca 37,1 gram. 835/000 en 925/000. In goede staat

Set zilveren sieraden met onyx
Starting price 80 EUR

Set zilveren sieraden met een armband, 19 cm, oorclips 26x17mm, een ring ø53, en een hanger in de vorm van een tand, 27x10mm. Alles bezet onyx. diverse gehaltes. Totaal ca 40,5 gram. In goede staat

Set zilveren sieraden met blauwe steen
Starting price 80 EUR

Set zilveren sieraden, 925/000, met blauwe stenen. Een collier volledig bezet met ovale blauw gefacetteerde zirconia's, breedte 5mm. lengte 50 cm. een paar creolen met blauwe zirconia;s, breedte 3mm, ...

3 Sieraden met carneool
Starting price 80 EUR

Drie zilveren sieraden met carneool, een armband met 5 grote schakels bezet met een carneool, breedte 25 mm, een armband met een middenstuk bezet met 3 ovaal gefacetteerde carneolen, breedte 16 mm, en...

4 Zilveren ringen
Starting price 80 EUR

Lot met 4 zilveren ringen, 3 gematteerde strakke ringen voorzien van zirconia en een ring met gifvak en een doodshoofd. Totaal ca 54 gram. In goede staat

3 Delen zilver kettingwerk
Starting price 80 EUR

Lot zilveren sieraden met een armband met plaatjes met filigraindecor, 16mm, lengte 19 cm, een collier met figaroschakels, 50 cm en een armband met een verlopend gourmetschakel. 23 cm met extra eindog...

Monogram C.D.W., Stilleven met Chinese kom en waaier
Starting price 80 EUR

Monogram C.D.W. 20e Eeuw. Stilleven met waaier, bloemen op Delftse schaal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 17 x B 23 cm. In goede staat.

W.J. Rangé, Schelpenvissers
Starting price 80 EUR

W.J. Rangé. 20e Eeuw. Schelpenvissers op het strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

C.M. Kouw, Hollandse platbodems op zee
Starting price 80 EUR

C.M. Kouw. 20e Eeuw. Hollandse platbodems op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 54 x B 41 cm. In goede staat,

Herman Moerkerk, Zittende elegante vrouw
Starting price 80 EUR

Herman Moerkerk. 1879 - 1949. Zittende elegante vrouw. Oostindische inkt op papier. Afmeting: H 20 x B 14 cm. In goede staat.

2x Handingekleurde gravures
Starting price 80 EUR

Twee handingekleurde 18e eeuwse gravures. (1) Gezicht van de nieuwe Korenbeurs. (2) Gezicht van het Oostindisch zeemagazijn Amsterdam. Minimale vochtvlekken. Gravures op papier. Afmeting: H 32 x B 42 ...

Gestoken blaasbalg
Starting price 80 EUR

19e Eeuwse notenhout gestoken blaasbalg met draken decor. Aan beide zijden chinoiserie. Leer ondicht. Afmeting: 86 cm. Verder in goede staat.

Antieke Franse lampenvoet
Starting price 80 EUR

Grote antieke Franse porseleinen lampenvoet met figurenvoorstelling en messing. Was ooit petroleumlamp. Afmeting: 84 cm. In goede staat.

Lot divers antiek tin
Starting price 80 EUR

Lot divers antiek tin. Onder andere; strooiers, bestek, maten et cetera. Afmeting: 12 - 30 cm. In goede staat.

Franse bronzen kandelaar
Starting price 80 EUR

19e Eeuwse Franse bronzen kaarskandelaar met beschilderde porseleinen lekrand. Landschap/Ontari Kevelaar/goud decor. Afmeting: 17 cm. In goede staat.

Samovaar/kraantjeskan
Starting price 80 EUR

19e Eeuwse messing samovaar/kraantjeskan met geëboniseerde houten grepen. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Koperen aker
Starting price 80 EUR

Grote 19e eeuwse koperen aker met hengsel. Afmeting: 33 x Ø 56 cm. In goede staat.

Antieke Engelse schenkkan, 1900
Starting price 80 EUR

Antieke Engelse messing schenkkan met houten grip. Met bodemmerk 8. Circa 1900. Arts & Crafts stijl. Minimaal bedeukt. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Bijbel met plated + schildpad 1887
Starting price 80 EUR

Gebedenboek voorzien van een kaft gemaakt uit schildpad ingelegd met een floraal decor met parelmoer en metaal. Het boek is voorzien van een witmetalen sluiting met graveerwerk. 8x11x3cm. Wat beschadi...

Kerfsnede stoof
Starting price 80 EUR

Antieke mahoniehouten kerfsnede stoof met bronzen hengsel. Afmeting: 21 x 20 x 25 cm. In goede staat.

2 Koperen pannen
Starting price 80 EUR

Twee koperen pannen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 30 - 36 cm. In goede staat.

Twee marmeren vazen
Starting price 80 EUR

Twee zware dikwandige marmeren vazen. 19e Eeuw. Eén vaas chip bodemrand. Afmeting: H 22 cm. In redelijk/goede staat.

Twee penkanderlaren
Starting price 80 EUR

Twee zware messing penkandelaren. Naar oud voorbeeld. Renaissance-stijl. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Twee Art Deco kaarskandelaren
Starting price 80 EUR

Twee gepatineerde Art Deco kaarskandelaren. Compositie metaal in de vorm van een vrouw, bronskleurig. Circa 1925. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Antieke bronzen kist + wijwaterbak
Starting price 80 EUR

Antieke bronzen kist met rondom figuren decor + bronzen wijwaterbak in de vorm van een waterput. 19e Eeuw. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.

Dwarsfluit
Starting price 80 EUR

Oude plated messing dwarsfluit. Gemerkt Elkhart Gemeinhardt. 20e Eeuw. Afmeting: L 67 cm. In goede staat.

Oude plated dwarsfluit
Starting price 80 EUR

Oude messing plated dwarsfluit. Prelude, made in USA for Hakkert. 20e Eeuw. Afmeting: L 67 cm. In goede staat.

Theekist, 18e eeuw
Starting price 80 EUR

18e Eeuws mahoniehouten theekist met origineel beslag. Slot mist, beschadigd. Afmeting: 13 x 11 x 19 cm. In redelijke staat.

Oude reiswekker
Starting price 80 EUR

Kleine oude ronde, plated messing reiswekker. Met facet geslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7,5 x Ø 5,5 cm. In goede staat.

Comtoise met harpslinger
Starting price 80 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met harpslinger. Weekloper, ankergang. Met wandconsole. Afmeting: 37x 26 x 15 cm. In goede staat.

Plated wandklok
Starting price 80 EUR

Plated Barok-stijl wandklok met huwelijk pendule uurwerk. Niet origineel. Kan niet functioneren. Afmeting: 30 x 28 cm. In matige staat.

Friese staartklok
Starting price 80 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en volle zwarte zuilen. Geen beelden aanwezig. Afmeting: 130 cm. Verder in goede staat.

Fauteuil in barok-stijl
Starting price 80 EUR

Fauteuil in barok-stijl. Vruchtenhout, noot-kleurig. Met gebogen poten en rugleuning. Afmeting: H 108 x B 78 x D 80 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 200 x 140 cm.
Starting price 80 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt. Rood, met diverse omrandingen. Iets sleets. Afmeting: 200 x 140 cm. In redelijk/goede staat.

Balinees snijwerk
Starting price 80 EUR

Oud/antiek Balinese snijwerk plaquette met danseressen. Afmeting: 53 x 31 x 3 cm. In goede staat.

Houten figuur, Man met blaasinstrument
Starting price 80 EUR

19e Eeuws Frans houtgestoken figuur. Notenhout. Man met blaasinstrument. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Drie glazen vazen
Starting price 80 EUR

Drie delen glaswerk. 1x Dikwandige Copier Leerdam vaas. 1x Dikwandige groene vaas. 1x Dikwandige groen/grijze vaas. Afmeting: H 16 - 27 cm. In goede staat.

Duits bokaalglas
Starting price 80 EUR

Groot mondgeblazen Duits bokaalglas met figuren/republieken decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Majolica bloempot
Starting price 80 EUR

Grote antieke Majolica jardiniere met draken en opgewerkte rozen. Circa 1900. Voet gerestaureerd + chips rozen. Afmeting: 34 x 48 x 28 cm. In redelijke staat.

Set porseleinen dekselvazen, H 39 cm.
Starting price 80 EUR

Twee grote porseleinen dekselvazen met guirlandes/portretmedaillons en goud decor. 21e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. x Ø 17 cm. In goede staat.

18e Eeuwse steengoed voorraadpot
Starting price 80 EUR

Zeer grote 17e - 18e eeuwse Duitse geglazuurde steengoed voorraadpot met hengsels en medaillons. Enkele chips. Afmeting: H 57 x Ø 31 cm. In goede staat.

Goebel figuur
Starting price 80 EUR

Groot Duits Goebel porseleinen figuur. Opvliegende eenden. W. Germany. Nr. 3824627. Afmeting: 26 x 27 x 20 cm. In goede staat.

2 Engelse Delftse borden
Starting price 80 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence borden met chinoiserie decor. Groot bord heeft randschade. Afmeting: Ø 22,5 - 31 cm. In redelijk/goede staat.

4 Antieke Petrus Regout bloempotten
Starting price 80 EUR

Vier antieke Hollandse Petrus Regout Maastricht keramieken bloempotten met floraal decor. Circa 1890. Afmeting: H 16 x Ø 16 cm. In goede staat.

2 Porseleinen figuren
Starting price 80 EUR

Twee porseleinen figuren. 20e Eeuw. 1x Schaubach, Duitsland. 1x Royal Worchester England. Afmeting: H 19 - 22 cm. In goede staat.

2 Porseleinen duiven
Starting price 80 EUR

Twee grote Duitse porseleinen duiven. 1x Western Germany. 1x Gemerkt L.P.G. handgemalt. Afmeting: H 17 - 22 cm. In goede staat.

4 Chinese Imari schotels Ø 11,5 cm.
Starting price 80 EUR

Vier 18e eeuwse Chinese porseleinen Imari schotels met floraal/goud decor. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 11, 5 cm. In goede staat.

2 Chinese Imari kop + schotels
Starting price 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels. (1) Floraal, goed. (2) Landschap/pagode, goed. Eén kop, floraal, haarlijn. Rest goed. Afmeting: H 7,8 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Starting price 80 EUR

Vier delen 18e eeuws Chinees porseleinen. Vier Chinese koppen. Floraal/tuin decor. Twee koppen haarlijn. Twee koppen goed. Afmeting: 4,5 - Ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bord Ø 21,5 cm.
Starting price 80 EUR

Chinees porseleinen bord met figuren decor. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese Imari kopjes
Starting price 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kopjes met floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn + chip. Andere goed. Afmeting: 4 x Ø 6,6 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese gemberpotten
Starting price 80 EUR

Twee Chinees porseleinen gemberpotten. 1x Familie Rose. 1x Kanton, zonder deksel. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.

Chinese vaas op sokkel
Starting price 80 EUR

Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met console. 20e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

2 Chinese borden Ø 22,5 cm.
Starting price 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Beide borden haarlijnen, één met chips, één met gaten. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijke staat.

Lot China/Japan
Starting price 80 EUR

Lot China/Japan. Onder andere; diverse snuffbottles + twee Yixing trekpotten. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.

3 Chinese/Japanse borden
Starting price 80 EUR

Drie grote antieke Chinese/Japanse porsleinen borden. Divers. Floraal/landschappen decor. Eén bord floraal randschade gelijmd, verder goed. Afmeting: Ø 25 - 38 cm. In redelijk/goede staat.

3 Chinese Imari kop/schotels
Starting price 80 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels met tuin decor, divers. Waarvan: één kop en schotelset goed. Twee kopjes chips/haarlijnen. Eén schotel goed, één schotel haarlijnen. Afmeting:...

Chinese kan met zilveren handvat
Starting price 80 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose schenkkan met floraal decor (tobacco leaf) en zilveren handvat. Restauratie. Deksel mist. Chip tuit. Afmeting: 14 x 14 x Ø 12 cm. In redelijke staat.

Chinese boeddha
Starting price 80 EUR

Antieke Chinees porseleinen lachende boeddha. Haarlijn. Afmeting: 24 x 22 x 12 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese Yixing trekpotten
Starting price 80 EUR

Twee Chinese Yixing trekpotten met bodemmerken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.

Japanse Kutani schotel Ø 30,5 cm.
Starting price 80 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Kutani schotel. Mooie kwaliteit. Met Samurai + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.

Twee delen Oosters koperwerk
Starting price 80 EUR

Twee delen Oosters koperwerk. 1x 19e Eeuwse bewerkte messing ghendi met swastika en floraal decor. Japan? China? 1x 19e Eeuwse bewerkte bolvaas met floraal/vogel decor. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede ...

Chinese Quan Yin
Starting price 80 EUR

Antieke Chinees porseleinen Blanc de chine Quan Yin. 19e Eeuw of ouder. Restauraties. Afmeting: H 22 cm. In redelijke staat.

Chinese dekselpot
Starting price 80 EUR

Grote Chinees porseleinen deksel voorraadpot met prunus decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

2 Chinese borden Ø 22 cm.
Starting price 80 EUR

Twee Chinees porseleinen borden met vogels in landschap decor. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.

Glazen fruitschaal
Starting price 85 EUR

Moderne glazen fruitschaal in Murano-stijl. Meerkleurig. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 32 x 45 x 19 cm. In goede staat.

IJsglazen schaal met zilver
Starting price 90 EUR

Gecontourneerde schaal met ijsbewerking op 3 pootjes, voorzien van zilveren beugel, 835/000, versierd met graveerwerk. ø21x25cm. In goede staat.

Zilveren mand & roomlepel
Starting price 90 EUR

Zilveren bonbonmand en roomlepel, 835/000. Opengewerkt bonbonmandje in biedermeierstijl, op een ovale bewerkte voet, met florale greepjes. MT.: Niekerk, Schoonhoven, jl.: r:1977, 17x9x5cm, en een room...

2 Zilveren natfruit scheppen
Starting price 90 EUR

Twee zilveren nafruitscheppen, een lepel, 800/000, met ronde opengewerkte bak met figuur en schelpendecor, bevestigd aan een steel met drakenkoppen bekroond met een zeilschip, gerestaureerd aan de ste...

6 Zilveren taartvorken
Starting price 90 EUR

Zes zilveren taartvorken, 835/000, Lang model met een gegraveerde steel bekroond met een eikel. 15 cm. totaal ca 109gram. MT.: Bijkamp & Co. Steenwijk, jl.:g:1966. In goede staat

Zilveren geboortelepel
Starting price 90 EUR

Zilveren geboortelepel, 833/000, voorzien van een ovale bak met voorstelling met figuren, een dubbel getorste steel bekroond met 2 ooievaars. MT.: G.Schoorl, Amsterdam, 1875-1914. 20 cm. 51 gram. In g...

Zilveren armband met zirconia's
Starting price 90 EUR

Zilveren armband, 925/000, met zirconia's. Zilveren armband met 16 ronde schakels, in het midden bezet met een grote zirconia in het midden en daaromheen een rand met zirconia's. De armband is voorzie...

Witgouden collier en hanger met diamant
Starting price 90 EUR

Witgouden collier en hanger, 585/000, met diamant. Fijn gourmetcollier met een spiegelchatonhanger bezet met een briljant geslepen diamant, 0,015 ct. totaal ca 1,9 gram. lengte 38 cm. Nieuw

Grove zilveren armband
Starting price 90 EUR

Grove zilveren armband, 835/000, met een open gourmetschakel, met kapitolstok. breedte 3 cm. lengte 22cm. ca 141 gram. In goede staat.

Zilveren collier met harthanger
Starting price 90 EUR

Zilveren collier met harthanger, 925/000, met blauw topaas. Fijn ankercollier met een 2 delige harthanger bezet met rond gefacetteerde blauwmtopazen. Grootte hanger 24x24mm. 46 cm. ca 10,3 gram. Nieuw...

Gouden fantasie ring
Starting price 90 EUR

Strakke gouden ring, 585/000, met golfbewerking. ca 4 gram. Breedte 15 mm. ø 54 Nieuw

Parelcollier
Starting price 90 EUR

Collier met parels en gitten. Collier met 3 rijen gemaakt uit parels en gefacetteerde gitten bevestigd aan een zilveren veeroog. ca 58 cm. In goede staat.

Anton Funke, Vaas met rozen
Starting price 90 EUR

Anton Funke. 1869 - 1957. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 39 cm. In goede staat.

Pieter Scheen Lexicon
Starting price 90 EUR

Hollandse twee-delige Pieter Scheen Nederlandse Beeldende Kunstenaars Lexicon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 19 x 26 cm. In goede staat.

Drie antieke kerkboeken/bijbels
Starting price 90 EUR

Drie antieke kerkboeken/bijbels. 1x met gouden slot. 1x met zilveren slot. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Glazen lamp
Starting price 90 EUR

Grote kristalglazen lampenvoet met messing. 20e Eeuw. Afmeting: H 71 cm. In goede staat.

Franse lamp
Starting price 90 EUR

Antieke Franse Jugendstil porseleinen lampenvoet met koudbeschilderde messing druivenranken. Circa 1900. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Lot antiek metaalwerk (5x)
Starting price 90 EUR

Vijf delen metaalwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Antiek bronzen lavabo. Tripod bronzen steelpan. Grote koperen hengselpan. Koperen hengselpan. Strijkijzer. Afmeting: 19 - 48 cm. In goede staat.

Fries kantoortje
Starting price 90 EUR

Antieke eikenhouten Friese kantoorklok met maanstand en wekker. Circa 1900. Klokkast verkleurd. Afmeting: 100 cm. In goede staat.

Drie antieke glazen, 1900
Starting price 90 EUR

Drie antieke Duitse mondgeblazen glazen. Circa 1900. Met emaille beschilderingen + spreuken. 1x Dekselbokaal. 2x Roemer. Afmeting: 27 - 38 cm. In goede staat.

6 Diverse beeldjes
Starting price 90 EUR

Zes diverse oude/antieke figuren. Ongemerkt. 19e - 20e Eeuw. Frankrijk. Minimale chip mogelijk. Afmeting: H 16 - 24 cm. In goede staat.

2 Franse beelden
Starting price 90 EUR

Twee grote vroeg 19e eeuwse Franse porseleinen figuren in de stijl van Jacob Petit. Circa 1835. (1) Man met wijnkorven + fles, arm gelijmd, chip hoed, basement restauratie. (2) Vrouw met wijnkorven en...

3x Meissen soepborden
Starting price 90 EUR

Drie Duitse Meissen porseleinen soepborden met floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 33 cm.
Starting price 90 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose schotel met bloemen/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 33 cm. In goede staat.

Antieke lakwerk doos
Starting price 90 EUR

Antieke Chinese roodlak dekseldoos op messing. Rotsachtig landschap decor. Afmeting: 5 x Ø 9,2 cm. In goede staat.

2 Chinese boeddha figuren
Starting price 90 EUR

Twee grote Chinees porseleinen boeddha figuren. Handbeschilderd + goud decor. 21e Eeuw. Afmeting: 44 - 48 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Starting price 90 EUR

Antieke Chinees porseleinen gemberpot met koperen montuur. Met bodemmerk. Scherf uit binnenrand. Afmeting: H 16 x Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese roodlak doos
Starting price 90 EUR

Chinese roodlak dekseldoos met Foo-honden decor. 20e Eeuw. Afmeting: 3,5 x Ø 10 cm. In goede staat.

Zilveren oorijzer
Starting price 100 EUR

Zilveren oorijzer, 833/000. MT.: G.Hofman, Kollum, 1891-1919. Enkele deukjes in, zonder kapstukken. In redelijk goede staat