This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

48. Aprilveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, April 8, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Chinese Familie Noir kom Ø 15 cm.
Starting price 250 EUR

Chinees porseleinen Familie Noir kom met floraal decor en goudrand. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 15 cm. In goede staat.

Armband van jade met zilver
Result: 120 EUR

Ronde armband van jade met goud op zilveren scharnier en sluiting. Voorzien van een veiligheid. ø 9,5 mm. Grootte 56x60mm, binnenmaat. IJn zeer goede staat. ca 46,5 gram.

Wortelnoten salontafel
Result: 100 EUR

19e Eeuwse Hollandse wortelnoten Louis Philippe salontafel. Circa 1860. Afmeting: 63 x 77 x 110 cm. In goede staat.

Lepeldoos + lepels
Result: 40 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten dekseldoos (met sleutel) +plated lepels. Afmeting: 5 x 15 x 8 cm. In goede staat.

Twee antieke lampenvoeten, 1900
Result: 100 EUR

Twee antieke porseleinen lampenvoeten met figuren voorstelling en goud decor. Met messing basement. Circa 1900. Afmeting: H 33 - 37 cm. In goede staat.

3 Chinese Imari schotels Ø 23 cm.
Result: 170 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/goud decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

Eiken armleunstoel
Starting price 100 EUR

50er-Jaren eiken armleun/bureaustoel. Bekleding met messing siernagels gedecoreerd. Afmeting: H 106 x B 67 x D 67 cm. Zithoogte 50 cm. In goede staat.

Gouden hanger amethist
Result: 70 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met amethist. Hanger met een peervorm, aan de bovenkant bezet met een rond gefaceteerde amethist en onderaan de hanger zit een ovaal gefacetteerde amethist. Grootte hanger ...

2 Kaarsenstandaards
Starting price 100 EUR

Twee grote oude/antieke kerkelijke messing kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 72 - 77 cm. In goede staat.

Naaitafel
Starting price 300 EUR

Hollandse mahoniehouten naaitafel met prachtig binnenleven, garenspoelen, lades, klepdeksel. Circa 1850. Recentelijk professioneel gepolitoerd. Afmeting: 75 x 51 x 36 cm. In zeer goede staat.

Bloedkoralen Collier
Starting price 900 EUR

Collier van grote bloedkoralen bevestigd aan een geelgouden sluiting. Collier van 3 rijen bloedkoraal, ø 7mm, bevestigd aan een ovale geelgouden sluiting met graveerwerk en een ovale cabouchon bloedko...

Louis Seize-stijl tafel
Starting price 200 EUR

Satijnhouten ovale Louis Seize-stijl tafel met bandintarsia/schelpenintarsia. Circa 1880. Lichte fineerschade. Afmeting: 70 x 80 x 57 cm. In redelijk/goede staat.

Grote albasten tafellamp
Result: 130 EUR

Grote albasten met verguld messing tafellamp. In de vorm van een Korintische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: H 77 x Ø 46 cm. In goede staat.

Perzisch kleed 315 x 224 cm.
Result: 325 EUR

Groot oud rood Perzisch kleed met medaillons. Kleur: creme/zwart. Afmeting: 315 x 224 cm. In goede staat.

Japanse kom Ø 14,6 cm.
Starting price 300 EUR

19e Eeuws Japans porseleinen kom met gouden tuin/paradijsvogel decor. Afmeting: 8 x Ø 14,6 cm. In goede staat.

Lot zilver
Starting price 60 EUR

Lot diverse zilveren sieraden, met een rinkelband met zeeuwse knopjes, collier met parels en zilveren sluiting, een armband met floraal bewerkte schakels, slot ontbreekt en een ring met turkooissteen....

Antieke doofpot, 1900
Result: 100 EUR

Antieke Hollandse (Amsterdamse), koperen met messing doofpot voorzien van stadswapen en floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 288 x 198 cm.
Result: 110 EUR

Grote pers. Rood met beige. Omranding met bloemen en in het midden guirlandes. Eén scheurtje aan zijkant. Afmeting: 288 x 198 cm. In redelijke staat.

Vier-pas Aziatische reliëf stenen
Starting price 600 EUR

Vier-pas antieke Aziatische terracotta reliëf stenen met figuren decor. 16e Eeuw of ouder. Afmeting: 58 x 36 x 7 cm. In goede staat.

Hanger met camee
Result: 160 EUR

Hanger, 333/000, met schelpcamee voorzien van een uitgewerkte sierlijke rand bezet met op elke hoek 3 kleine diamanten . Grootte inclusief oog 49x31mm. ca 12,1 gram. In goede staat

Gesigneerd bronzen edelhert
Result: 300 EUR

Bronzen edelhert door Hans Guradze. 1861 - 1922. Gesigneerd. Mooie patina. Afmeting: 36 x 42 x 10 cm. In goede staat.

Stel Chinese vazen, H 34 cm.
Result: 600 EUR

Twee grote Chinees porseleinen Kantonese draken vazen met bodemmerk. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Granaat collier
Starting price 390 EUR

Collier van granaat met geelgouden sluiting, 585/000, met granaat. Collier met 3 rijen gefacetteerde granaten, ø 5mm, bevestigd aan een royale ronde sluiting met schelpen en knopjes, voorzien van eind...

2 Palissander panelen
Starting price 150 EUR

Twee antieke palissanderhouten panelen met Jugendstil floraal intarsia. Circa 1910. Afmeting: H 65 x B 45 cm. In goede staat.