Kapitale zilveren kandelaar, 835/000, 5 lichts, op een vierkante voet met guirlande versiering en parelranden. De 4 armen met krullen en parelbewerking, zijn bevestigd aan een deels vierkant gevormde ...
Zware bronzen neushoorn. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 42 x 15 cm. In goede staat.
Eugene Brands. 1913 - 2002. Sunrise. Gouache op papier. Afmeting: H 28,5 x B 36 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met rondom figuren/floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Willem de Klerk. 1800 - 1876. Landschap met watermolen. Enkele retouches. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 34 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Havengezicht Rotterdam met driemaster. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Zilveren armband, 925/000, met bedels voorzien van goud. Pandora-armband met 2 geelgouden spacers en 20 bedels met goud. lengte 21 cm. ca 85 gram. In zeer goede staat
Zéér gedetailleerde Chinees porseleinen Familie Rose schotel met figuren/vissen en goud decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerd Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren te paard/pagodes/floraal en goud decor. Afmeting: Ø 23,7 cm. In goede staat.
Johannes Karel Leurs. 1865 - 1938. Landschap met boerderij, boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 63 x B 45 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/waterbuffels in landschap/goud decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Kang Xi bord met decor van figuren in tuin bij pagode. Met bodemmerk. Randschade. Afmeting: Ø 24,5 cm. In redelijke staat.
Hessel de Boer. 1921 - 2003. Zomers stadspark, impressionistisch. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 65 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen rolvaas met rondom figuren in landschap/waterval decor. Afmeting: H 45,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas. 17e Eeuw? Eén salamander aan de zijkant beschadigd. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Zeldzame 17e eeuwse Chinees kraakporseleinen Wanli klapmutskom met landschap/floraal/vogel decor. Minimale chip. Afmeting: H 6 x Ø 21,2 cm. In goede staat.
Zeer grote origineel vergulde empire spiegel met Korintische zuilen en leeuwenkoppen. Circa 1820. Afmeting: H 192 x B 89 cm. In goede staat.
Grote witgouden ring, 750/000 met diamant en donker parelmoer. Grote zware ring met aan de bovenzijde een langwerpig stuk met 2 golvende stukken donker parelmoer ingelegd. Tussen de banden zitten 3 ri...
Zeer groot antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. Man met vaandel, zwaard en lauwerkrans. Gesigneerd D. Grisard. 1872 - . Afmeting: H 80 cm. In goede staat.
Zilveren bouilloir, 800/000, met een bolle zilveren kan voorzien van een gelobt decor. Geplaatst op een standaard met brander met gelobt decor. MT.: Koch & Bergfeld, Bremen ca 1884. 20x23x34cm. ca 104...
18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi Familie Verte bord met kostbaarheden/figuren bij pagode decor. Eén minimale haarlijn. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met bloemen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,5 cm. In goede staat.
Twee zeldzame Chinees porseleinen Kantonese vazen met celandon glazuur. Landschap/figuren/olifanten koppen/ringen/floraal decor. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met floraal decor. Met bodemmerk. Later als lampenvoet omgebouwd. Bovenrand ingekort. Afmeting: H vaas 40 cm. Totaal: H 84 cm. In redelijke staat.
Brede geelgouden armband, 585/000, gevlochten model met geslepen bewerking. Voorzien van bakslot en veiligheid. breedte 16 mm. lengte 21,5cm. ca 14,6 mm. In goede staat
Zware antieke Franse bronzen religieuze pendule. Circa 1880. Mooie kwaliteit gietwerk + emaille cartouches. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. St. Marti gestempeld. Afmeting: H 40 cm. In zeer goe...
Jan Schoonhoven, 1974. Nr. 82/190. Abstracte compositie. Zonder titel. Lithografie op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen, geribbelde, celadon schaal met tekst op bodem. Afmeting: Ø 18,2 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Sung-stijl kommen met kokosnoot-achtig glazuur. Afmeting: H 6 x Ø 10,7 cm. In goede staat.
Twee grote antieke vergulde bronzen wandkandelaren. 19e Eeuw in Rococo-stijl. Afmeting: 54 x 35 x 18 cm. In goede staat.
Antieke messing historisme tazza. Circa 1880. Neo renaissance. Met fratzen en feniksen. Afmeting: 25 x 35 x Ø 22 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met tuin/vogel en vlinder decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 38,5 cm. In goede staat.
Twee fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren in tuin/goud decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Hollands 17e eeuws polychrome vierpas tegeltableau met vogel decor. Beschadigingen. Afmeting: 26 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen schenkkannen met figuren/floraal decor. Eén chip bij tuit. Afmeting: 20 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met bodemmerk. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Queng Lung vaas met wit craquelé glazuur. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands mahoniehouten empire kabinet met volle zuilen, klauwpoten, kariatiden en origineel beslag. Afmeting: 235 x 200 x 65 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Twee grote antieke compositie metalen vergulde kaarskandelaren met putti. Geëlektrificeerd. Circa 1870. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Twee prachtige vroege Japanse Imari porseleinen dekselvazen met floraal/goud/Foo-honden decor. Circa 1800. Afmeting: H 42 x Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met oren en craquelé glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 21 x Ø 13 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte borden met figuren in landschap decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 15,2 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal en goud decor. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met voorstelling "het wrak van grosvenor na terugkeer van india naar londen". Bord gelijmd. Afmeting: Ø 20,2 cm. In redelijke staat.
Zeer grote antieke Duitse steengoed Westerwald historisme neo renaissance cachepot met originele zuil. Circa 1880. Familie wapen, heraldiek, ranken et cetera. Minimale chips. Afmeting: 112 x Ø 45 cm. ...
Bronzen figurengroep. Gesigneerd C.M. Russel. USA. Indiaan jaagt op bizon. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 43 x 21 cm. In goede staat.
Twee zeldzame grote vuurvergulde bronzen Empire wandkandelaren met bosnimfen. Twee-lichts. Circa 1830. Afmeting: 60 x 19 x 22 cm. In goede staat.
Geelgouden koningscollier, 585/000, voorzien van karabijnsluiting. 3,8x3,8mm. lengte 57 cm. ca 13,3 gram. In goede staat
Chinees porseleinen bord met vrijmetselaar decor en goudrand. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met kippen in landschap/goud decor. Zeer gedetailleerd. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe schotel met floraal decor. Minimale haarlijn. Afmeting: H 8 x Ø 36 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Empire kabinet met messing vergulde lijsten, kapitellen en ringbeslag. Circa 1820. Oudere restauratie. Afmeting: 235 x 160 x 66 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame Singer Featherweight naaimachine. Type 222 K. 1954. Naaimachine met vrije arm, met accessoires. Onder andere; borduurring met voetje en origineel matje. In originele koffer. Zeldzaam, bijna i...
Kleine antieke vuurvergulde bronzen directoire pendule met zittende vrouw en kruiken. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Eén achterste pootje niet origineel. Afmeting: 28,5 ...
Monogram A.H. Duitse School. Expressionistisch havengezicht. Verso etiket Kunsthandlung München + nr. 234. Olieverf op paneel. Afmeting: H 65 x B 95 cm. In goede staat.
Franse-stijl console klok op piedestal. Beschilderd met bloemen decor. Met bronzen beslag. Tweede helft 20e eeuw. Duits uurwerk met Westminster kwartierslag op vijf gongstaven. Afmeting: 189 cm. In go...
Keith Haring. Nr. 12/200. Twee figuren met hart. Lithografie op papier. Afmeting: H 93 x B 93 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Groot antiek houten gepolychromeerd wapenschild. Louis Seize. Circa 1800. Met wandophanging. Deels bijgeschilderd. Afmeting: 90 x 60 x 6 cm. In goede staat.
Drie zeldzame 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met herten en aap in boom decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 12,2 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kommen met berglandschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence dekselpotten met ribben en floraal chinoiserie decor. Beschadiging scherf deksel. Afmeting: H 39 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese bronzen boeddha zittend op lotusbloem. Mooie patina. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met vele geisha's in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,2 cm. In goede staat.
Fraaie zilveren broodmand, 833/000, Louis XVI_stijl, met ajourwerk in floraal en rasterdecor, geplaatst op 4 gekrulde poten met bloemrozetten. MT.: gebr. Seton, Schoonhoven, jl.: F:1940`. 36x25x18cm. ...
Grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in landschap/waterval decor. Afmeting: H 21 x Ø 21 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Kantonese vazen met figuren/salamander/Foo-honden decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 45,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met onsterfelijken (in hemelrijk) voorstelling. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 23,7 cm. In goede staat.
Grote Chinese uit jade gesneden waterbuffel. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 24 x 16 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Kantonese draken vazen met bodemmerk. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenvaas met groene + oranje draak. Familie Rose floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen maanvaas, pelgrimvaas. Met oranje figuren decor in landschap + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Prachtig 19e eeuws Chinees porseleinen 12-delige chocolade bekers en schotelset. Octagonaal met floraal/geisha decor. Zes tekens bodemmerk. Grote beker H 10,5 cm. Eén beker beschadigd, rest goed. Eén ...
Zeldzaam Hollands eikenhouten kabinet. zeer vroeg omstreeks 1720Twee-delig met zijgrepen. Met antieke sloten en kruispoot. Afmeting: 138 x 94 x 55 cm. In goede staat.
Antieke twee-delige Franse porseleinen Charles Dix figuren pendule met goud decor. Monogram J.P. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Eén haarlijn achterkant, verder goed. Afmeting: H 49,...
18e Eeuwse Franse Neuchatelle pendule met spillegang en kwartierslag op dubbele bel. Vergulde latoen-koperen ornamenten. Krimpnaad zijkant boven. Afmeting: 71 cm. In goede staat.
Chinees zilveren theepot met kan, 900/000, voorzien van Chinese figuren en bloemen. De grepen zijn voorzien van een bamboe-decor. Wing Nam, Hong Kong, rond 1900. 24x15x13cm en 12x8x8cm. Totaal ca 604 ...
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen schotel met familiewapen decor. Afmeting: Ø 27,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose pelgrim vaas met draak, floraal en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Zilveren design kandelaar, 925/000, op ronde voet met 5 gekrulde armen versierd met een dubbele parelrand en een knop uit bollen. MT.: Deyhle Gebrüder, Schwabisch Gmund. ca 941 gram, gevulde voet. ø29...
Chinees porseleinen Familie Rose eetservies met floraal/vlinder decor. Bestaande uit: 14x grote borden, 19x kleine borden, 7x dessertbord. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: Ø 20,5 - 26 cm. In ...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselvazen met pioenrozen decor. Beiden beschadigd. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 28/199. Amerikaanse School. Twee naakte dames, massage. Lithografie op papier. Afmeting: H 77 x B 56 cm. In goede staat.
Theodro Pixis. 1831 - 1907. 17e - 18e Eeuws interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 30 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met geisha's in tuin/floraal/goud decor. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Duitse vergulde planetarium klok onder glazen stolp. Van Hermle. Tweede helft 20e eeuw. Geeft de baan van de aarde om de zon en maan aan. Met sterrenbeelden, maand-aanduiding, dag en tijd-aanduiding. ...
Chinees porseleinen celadon schaal in bloemvorm. Met groen/blauw craquelé glazuur. Afmeting: H 5 x Ø 18 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp, '70. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Oostindische inkt op papier. Afmeting: H 16,5 x B 9 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen buste. Esmeralda. Circa 1900. Gietersmerk L.V. Leon Viret. Door Emmanuel Vilanis. 1858 - 1914. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Zeven Chinese porseleinen kop en schotels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Twee sets kop en schotel. Drie losse kopjes. Interessante decors. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselschaal met pauw/floraal decor. Oudere dekselrand restauratie. Afmeting: 12 x 20 x 11 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen. Eén vaas met Lange Lijs decor + bodemmerk, goed. En twee dekselvazen met floraal decor, chips deksel. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede...
Evert Moll. 1878 - 1955. Stilleven. Vaas met bloemen en Perzisch kleed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Bijbel met zwart lederen kaft met zilveren rand en een dubbel slot, 833/000. Statenbijbel, 1797, met een rand voorzien van gezaagde bogen versierd met graveerwerk en 2 gecontourneerde sloten met alleg...
Grote Chinees porseleinen penselenpot met Familie Verte landschap + kraanvogel decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Empire chiffoniere met schrijflade en origineel verguld beslag. Circa 1800. Afmeting: 150 x 49 x 103 cm. In goede staat.