Twee Chinees porseleinen rijstkommen met deksel. Landschap decor. 19e Eeuw. Bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 10 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Schenkkan met rood glazuur en floraal decor. Familie Rose dekseldoos met zotjes decor. Pot met tekst/floraal/vogel decor + bodemmerk. Afmeting: 9...
Zes antieke Chinese houtgesneden tempel figuren. Gepolichromeerd. 18e - 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 16 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinese houtgesneden, gepolichromeerde vergulde tempelwachters op lotusbloemen. Afmeting: 43 - 44 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinese houtgestoken figuren met polychromie. Bestaande uit: Gepolychromeerde tempelwachter. Boeddha in lotushouding met muntstuk in rug. Chinese god op rots met restpolychromie. Afmeting...
Drie 18e - 19e eeuwse Chinese houtgesneden tempel figuren. Gepolichromeerd met restvergulding. Kleine beschadigingen. Afmeting: 15 -28 cm. In goede staat.
Groot antiek Chinees houtgestoken hoofd met hoofdbedekking. Afmeting: 31 x 20 x 21 cm. In goede staat.
Vijf maal oud/antiek Oosters/Chinees houtsnijwerk. Boeddhistisch/Chinees. Deels verguld. Afmeting: 25 - 61 cm. In goede staat.
Chinees houtgestoken huisaltaar met twee antieke houtgesneden boeddha's. Beschadigd. Afmeting: 47 x 31x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Chinese houtgestoken spiegels met dieren. 20e Eeuw. Afmeting: H 81 x B 46 cm. / H 70 x B 66 cm. In goede staat.
Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit; Blauw-witte schaal, floraal/landschappen decor. En een 19e eeuws Kantonees bord met Familie Rose decor, gerestaureerd. Afmeting: Ø 21,5 - 24,5 cm. In redeli...
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen theepot met draak/paradijsvogel decor. Familie Rose. Deksel mogelijk niet origineel. Gerestaureerd. Afmeting: 15 x 18 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese wit porseleinen trekpot met reliëf draken decor + bodemmerk. Afmeting: 14 x 17 x 7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schotel met draken decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Groot Chinees terracotta figuur met restpolychromie. Armen gerestaureerd. Afmeting: H 42 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met draak in wolken decor. Rood-wit. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen Familie Rose koppen met figuren en goud decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Drie oude gesigneerde Chinese rolschilderijen met diverse voorstellingen. 20e Eeuw. Afmeting: 160 - 170 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees lakwerk tablet met messing vergulde monturen. Gemonteerd op een porseleinen Foo-hond en porseleinen inktpot. Oor gelijmd. Verder in goede staat. Afmeting: 15 x 27 x 18 cm. In redelij...
Drie antieke Chinees porseleinen (gember) potten. Eén dekselpot met floraal decor + Foo-hond, haarlijn. Twee gemberpotten met landschap decor, grote pot heeft rond gaatje in bodem. Afmeting: H 17 - 22...
Negentien delen oud/antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuws. Onder andere; kopjes, schotels, schaaltjes. Diverse beschadigingen + haarlijnen. Afmeting: 7 - 13 cm. In redelijke staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie decor en gecontourneerde omranding. Eén schotel goed, alle kopjes haarlijn. Afmeting: 6,5 x Ø 12 cm. In redelijke staat.
Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Onder andere; koppen, schotels, kommen et cetera. Beschadigingen. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijke staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale borden met floraal/goud decor. Minimale chips. Eén bord haarscheur. Afmeting: 21,5 x 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. 1x Familie Rose met tuin decor, goed. 1x Familie Rose met floraal/paradijsvogel decor, haarlijn. 1x Chinees Imari, floraal/goud decor, haarlijn. Chips + haa...
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met figuren in landschap decor. Afmeting: H 24 x Ø 23 cm. In goede staat.
Vijf stuks 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kommen met floraal/insecten decor. Afmeting: H 6 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose knobbelvazen met zotjes/tekst decor. Eerste helft 20e eeuw. Eén vaas chip bovenrand. Afmeting: H 24,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen deksel voorraadpot met prunus decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met vogel/goud/floraal decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose dekselvaas met chicken decor. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 24 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Japanse porseleinen kom met mandarijn eenden/kraanvogel/floraal/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 10 x Ø 20 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen knobbelvaas met landschap decor rondom. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse goud Imari porseleinen siervaas met ribbels. Floraal/vogel decor. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas. Familie Rose. Octagonaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Vijf antieke Japans porseleinen borden. Divers. Bestaande uit: 3x goud Imari, 2x boeren Imari. Eén beschadigd. Afmeting: Ø 20 - Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen oud/antiek Japans porselein. Onder andere: Drie delen Imari, twee borden, dekselvaas en twee kommen. Afmeting: 16 - 27 cm. In goede staat.
Zeer grote Japanse of Chinees porseleinen schaal met floraal decor. Afmeting: 15 x Ø 36 cm. In goede staat.
Klein Chinees miniatuur vaasje met groen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.
Vijf boeddhistische figuren. Divers. 20e Eeuw. Onder andere: messing, gips, ijzer. Afmeting: H 9 - 34 cm. In goede staat.
Vier grote antieke Chinese voorouder portretten op papier. Vouwen + minimale beschadigingen. Afmeting: H 162x B 103 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden met vogels in landschap decor. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Drie zeldzame 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met herten en aap in boom decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 12,2 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose schotels. 19e Eeuw. Floraal/vogels/insecten decor. Afmeting: Ø 32 - 34 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Eén minimale chip. Afmeting: 17 x Ø 16 cm. In goede staat.
6x 18e eeuwse chinees porseleinen Familie Rose chocolade kommen met floraal/goud decors. Afmeting: 7,5 x Ø8 cm. 2 kommen met haarlijn, rest in goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 21,8 cm. In redelijke staat.
Vier maal 18e eeuws Chinees porselein. Twee chocolade koppen, één kopje chip, één kopje haarlijn bodem. Twee Imari kommen, één kom haarlijn, één kom chip. Afmeting: 7,5 - 15 cm. In redelijke staat.