This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

48. Aprilveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, April 8, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Porseleinen plaquette
Starting price 130 EUR

Oude/antieke handbeschilderde porseleinen plaquette. Herberg voorstelling. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Lot tegels (20x)
Result: 250 EUR

Lot van twintig Hollandse mangaan-kleurige tegels met terpdorpen/watergezichten. Chips. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Schaar met zilver, ketting etc.
Starting price 140 EUR

Antieke schaar met zilver. Schaar met zilveren grepen voorzien van floraal decor, bevestigd aan een zilveren jasseronketting met rokhaak versierd met een bokaal met bloemen en ribdecor. MT.rokhaak: A....

Zilveren rammelaar
Starting price 120 EUR

Zilveren staaframmelaar, 925/000, met fluit en belletjes versierd met voluten. Met parelmoeren greep. 11 cm. In goede staat

Reismes in schede met zilver
Starting price 200 EUR

Reismes in schede met zilver, 833/000. Mes met wapen van Leiden en een zilveren greep en versierd met graveerwerk geplaatst in een schede met hoorn afgezet met zilver. 20 cm. In redelijke staat.

Zilveren schaal
Starting price 750 EUR

Antieke zilveren Birmese offerschaal, puur zilver, Een prachtig gedreven schaal gedecoreerd met Hindoeïstische taferelen, met wijnstokken, paard en wagen en figuren die offers brengen aan Shiva, Gemer...

Vier 17e eeuwse tegels
Starting price 60 EUR

Vier 17e eeuwse Hollandse tegels met figuren decor. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Zilveren pepermuntdoosje
Starting price 70 EUR

Zilveren pepermuntdoos, 833/000, vierkant gecontourneerd model versierd met floraal graveerwerk. MT.: C.Monteban, Schoonhoven jl.: k: 1869. 5x5x1,6cm. ca 28 gram. Minimale deukjes. In goede staat

Tien Hollandse wandtegels
Starting price 50 EUR

Tien Hollandse wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Paar zilveren broekstukken
Starting price 160 EUR

Paar zilveren broekstukken, 833/000, rond model voorzien van een rijkswapen met leeuwen en kroon. De stukken zijn voorzien van een parelrand. ø8,5cm. Eén broekstuk heeft 2 scheurtjes en is voorzien va...

Zes zilveren borrellepels
Result: 40 EUR

Zes zilveren borrellepeltjes, 925/000, zuilmodel. MT.: Niekerk, Schoonhoven. 8,5cm. Totaal ca 48 gram. Nieuw

Zilveren beeld, Spelende otters
Starting price 350 EUR

Zilveren beeld, 925/000, van 2 spelende otters op een boomstam. Geplaatst op een ovaal houten basement. Silverfilled Sheffield, jl.: m:1986. 28x16x20cm. In goede staat

Keramieken bord Woodrow Wilson
Starting price 60 EUR

Zeldzaam Hollands Jugendstil polychrome keramieken herdenkingsbord. President Woodrow Wilson USA. 1918 - 1919. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

Victoriaanse theepot, Silver Plated
Result: 90 EUR

Fraaie Victoriaanse theepot, silver plated. Versierd met een ruitvormige guilloche bewerking voorzien van een gecontourneerd medaillon met een sierlijke monogramgravure: BAM. 25x15x17cm. In goede staa...

Engelse lantaarnklok
Result: 250 EUR

Engelse messing lantaarnklok met wekker op eikenhouten stoel. Uurwerk met spillegang. 19e Eeuw ? of jonger. Afmeting: 34 x 16 x 18 cm. In goede staat.

Franse Empire pendule, 1820
Starting price 1.500 EUR

Zeldzame bronzen vuurvergulde Franse Empire pendule. Vrouw bij fontein en amor. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 38 x 27 x 9 cm. In goede staat.

Anton van der Vet, Bloemstilleven
Starting price 100 EUR

Anton van der Vet. 1889 - 1964. Vaas met gladiolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

2 Zilveren zoutvaten
Result: 100 EUR

Stel met 2 zilveren zoutvaatjes, 800/000, ovaal gecontourneerd model versierd met krullen voluten en medaillons. Geplaatst op 4 pootjes met floraal decor. Voorzien van een Oostenrijks-Hongaars importk...

Engelse staande klok
Starting price 2.750 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Engelse monumentale klok met carillon speelwerk op acht bellen. Met floraal decor + snijwerk. Kwartier-slag, met datum aanduiding + maanstand. Vier bells + acht bells functie. Sile...

Lot zilver
Result: 90 EUR

Lot zilver met 3 glazen met zilveren voet, Jampot met zilveren montuur en deksel met floraal decor. een hoornen pindaschaaltje met zilveren Djokja elementen. Een collier met zilveren broche/hanger met...

Zilveren kandelaar
Result: 190 EUR

Zilveren kandelaar, BWG, op vierkante voet met Korintische zuil voorzien van guirlande en floraal decor. Voorzien van en vierkant kapiteel met gekrulde hoeken. 10x10x21cm. ca 228 gram. In goede staat

Zilveren broodmand
Starting price 360 EUR

Zilveren broodmand, 835/000, schuitvormig model versierd met o.a. een gezaagd spijlendecor, geplaatst op een ovale ring met filetrand en voorzien van leeuwenmacarons met draagogen. 28x18x10cm. ca 376 ...

Onduid. gesig., Riviergezicht met vrachtaken
Result: 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Riviergezicht met vrachtaken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 60 cm. In goede staat.

Tien medailles
Starting price 25 EUR

Tien oude DDR medailles. Afmeting: 8 x 6 x 1 cm. In goede staat.