Twaalf antieke Jugendstil Majolica onderzetters met vernikkelde omranding. Villeroy en Boch Dresden. Circa 1905. Drie onderzetters met haarlijnen. Afmeting: 9 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinese handbeschilderde spaanhouten dekseldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x Ø 42 cm. In goede staat.
Kinderspeelgoed uit de 30-er jaren. Koffiemolen van ijzer met keramiek. Gemerkt Olly. Afmeting: 14 x 6 x 6 cm. In goede staat.
Satijnhouten ovale Louis Seize-stijl tafel met bandintarsia/schelpenintarsia. Circa 1880. Lichte fineerschade. Afmeting: 70 x 80 x 57 cm. In redelijk/goede staat.
Schwarzwalder houtgestoken kapstok met later borduur. Eikenblad decor. Afmeting: 41 x 45 x 6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselenvaas met floraal/tekst/vogel decor. 19e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse tinnen thee/koffiepotten. Divers. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.