Twee grote zilveren kruishangers, 925/000, één strak kruis met opgelegde banden, 23x44mm, en een groot kruis met ingesprongen kanten en groot hangeroog. Grootte 37x57mm. totaal ca 22 gram. Nieuw
Schwarzwalder houtgestoken kapstok met later borduur. Eikenblad decor. Afmeting: 41 x 45 x 6 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met Camee. Ovale hanger met een geschulpte en getorste rand, in het midden bezet met een mooi uitgestoken camee. Grootte hanger 20x36mm. ca 3,7 gram. In goede staat
Grote pers. Rood met beige. Omranding met bloemen en in het midden guirlandes. Eén scheurtje aan zijkant. Afmeting: 288 x 198 cm. In redelijke staat.
Antieke eikenhouten grammofoon met spiegeldeur + platenhouder. Melodia. Circa 1910. Functie niet getest. Afmeting: 103 x 45 x 49 cm. In goede staat.
Grote zilveren broche, 800/000, met groene steen. Ovaal gecontourneerde broche met een rand versierd met roosjes. In het midden de broche zit een ovaal geslepen groene steen. 60x44mm. Totaal ca 16,2 g...
Bronzen edelhert door Hans Guradze. 1861 - 1922. Gesigneerd. Mooie patina. Afmeting: 36 x 42 x 10 cm. In goede staat.
Witgouden hanger, 585/000, met saffier en diamant. Rozethanger met 9 rond gefacetteerde saffieren, totaal ca 0,75 ct en een rand met 8 singlecut geslepen diamanten, totaal ca 0,08 ct. ø 14 mm. ca 3,1 ...
Bronzen herdenkingsplaquette 'Eigenhulp Verzekering Den Haag 1879 - 1929'. Ontwerp Chris van der Hoef, 1875 - 1933. Afmeting: 10 x 7,5 x 1,5 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse tinnen thee/koffiepotten. Divers. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.
Lot sieraden met barnsteen, met 2 ringen en een grote hanger. Grote hanger met een gecontourneerde zetkast voorzien van een opaak stuk barnsteen, 8x4cm, een ring met ronde barnsteen en een ring met ee...
Twee antieke tinnen inktstellen. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 19 - 26 cm. In goede staat.
Oude bronzen boeddha. Met gedetailleerd basement. Afmeting: H 27 cm.In goede staat.
Lot met gesneden edelstenen. Lot met o.a. agaatstenen, labradoriet en aquamarijn voorzien van gesneden voorstellingen met o.a. wapens en figuren. 9x12mm- 21x24mm. In goede staat
19e Eeuwse bronzen plaquette met afbeelding van wijsheer. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.
Vergulde 19e eeuwse houtgesneden crucifix met boerin + slang. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Plated messing Rolls Royce op marmeren basement. Spirit of Ecstasy. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.
Antiek Duits bronzen figuur. Gesigneerd H. Müller. Ganzenhoedster. Circa 1920. Afmeting: 19 x 24 x 9 cm. In goede staat.