Grote zilveren broche, 800/000, met groene steen. Ovaal gecontourneerde broche met een rand versierd met roosjes. In het midden de broche zit een ovaal geslepen groene steen. 60x44mm. Totaal ca 16,2 g...
Twee antieke porseleinen lampenvoeten met figuren voorstelling en goud decor. Met messing basement. Circa 1900. Afmeting: H 33 - 37 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen plaquette met afbeelding van wijsheer. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.
Witgouden hanger, 585/000, met saffier en diamant. Rozethanger met 9 rond gefacetteerde saffieren, totaal ca 0,75 ct en een rand met 8 singlecut geslepen diamanten, totaal ca 0,08 ct. ø 14 mm. ca 3,1 ...
Plated messing Rolls Royce op marmeren basement. Spirit of Ecstasy. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.
Antiek Duits bronzen figuur. Gesigneerd H. Müller. Ganzenhoedster. Circa 1920. Afmeting: 19 x 24 x 9 cm. In goede staat.
Twee delen Japans/Chinees cloisonné. 1x Viskom met vissen decor + bodemmerk. 1x Dekselpot met Foo-hond + signatuur. Afmeting: 22 cm. + Ø 20 cm. In goede staat.
Lot sieraden met barnsteen, met 2 ringen en een grote hanger. Grote hanger met een gecontourneerde zetkast voorzien van een opaak stuk barnsteen, 8x4cm, een ring met ronde barnsteen en een ring met ee...
Chinees porseleinen penselenvaas met floraal/tekst/vogel decor. 19e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Twee grote oude/antieke kerkelijke messing kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 72 - 77 cm. In goede staat.
Lot met gesneden edelstenen. Lot met o.a. agaatstenen, labradoriet en aquamarijn voorzien van gesneden voorstellingen met o.a. wapens en figuren. 9x12mm- 21x24mm. In goede staat
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in tuin/floraal decor. Iets vervaagd. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Lot ,met 5 armbanden met drie rijen edelstenen met o.a. parels, goudsteen en amethist. Bevestigd aan een goud op zilveren sluiting met stenen. In goede staat
Twee Chinees porseleinen koppen met floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Twee koppen minimale chips. Eén kop haarlijn. Eén houder chips. Eén houder beschadigd. Afmeting: H 7,5 x Ø 8,5 cm. In redelijk...
Twee zware moderne aardewerken beelden in bronskleur. Gesigneerd Jordan Austin Prod. 1984. Man en vrouw. Afmeting: 59 - 61 cm. In goede staat.
Grote albasten met verguld messing tafellamp. In de vorm van een Korintische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: H 77 x Ø 46 cm. In goede staat.
Vier delen 18e eeuws Chinees porseleinen. Vier Chinese koppen. Floraal/tuin decor. Twee koppen haarlijn. Twee koppen goed. Afmeting: 4,5 - Ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.
Arie Zuidersma. 1925 - 2014. Gezicht op Rottum. Gouache op papier. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Grote bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Man rookt sigaar. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 17 x 16 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse (Amsterdamse), koperen met messing doofpot voorzien van stadswapen en floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Stel geslepen kristallen parfumflacons in bijpassende houten opbergkist met florale intarsia. 6 x 6 x 10,5 cm en 27 x 18 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Grote kristalglazen facet-geslepen lotusbloem. 21e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. Ø 38 cm. In goede staat.
Twee antieke palissanderhouten panelen met Jugendstil floraal intarsia. Circa 1910. Afmeting: H 65 x B 45 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schaal met figuren in interieur decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 28,5 cm. In goede staat.