Collier van opaak barnsteen, getrommelde stenen afgewisseld met ronde kralen, ø10 en 26mm. 65 cm. ca 115 gram. In goede staat
Lot met twee horloges, een Seiko automaat met blauwe wijzerplaat voorzien van een schakelband en een Pontiac quartz horloge met rekband.
Lot zilveren sieraden, 925/000, met een armband en choker met element met zirconia's, een collier met hanger voorzien van een zwarte parel, een lang slangcollier met een hartvormige hanger en een kor...
Zilveren schakelcollier, 925/000, gemaakt uit staafjes. Deels gematteerd deels glimmend. Breedte 5 mm. lengte 40-43 cm. Totaal ca 26,9 gram. Nieuw
Collier van vierkant geslepen barnstenen, met afgeronde hoeken. Verlopend in grootte, 10-18mm. 76 cm. ca 160 gram. In goede staat.
Piet Hanja, 1922. 1902 - 1982. Hollands landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Oude klarinet in koffer. J. Michael. Japanese Technology. Afmeting: 12 x 32 x 22 cm. In goede staat.
Vier grote antieke Duitse tabakspijpen met porselein. Wild voorstelling. Drie pijpen compleet. Eén pijp incompleet (past mondstuk niet). Afmeting: 52 -75 cm. In goede staat.
Moderne handbeschilderde betonnen zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 89 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Zes delen antiek kerfsnede. Divers. Onder andere; Hocker, bloembak, houders, console et cetera. Afmeting: 26 - 47 cm. In goede staat.
Drie vroeg 19e eeuwse tinnen schenkkannen. Afmeting: 17 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Tin beklede houten Arts and Crafts theedoos met natuursteen. Afmeting: 13 x 12 x 9 cm. In goede staat.
Coromandelhouten gesneden figuur. Tijger met jongen. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 31 x 16 cm. In goede staat.
Duitse Fayence handbeschilderde bierpul met tinnen monturen. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Negen delen keramiek. 20e Eeuw. Bestaande uit: Acht delen kerststal, met monogram. Eén deel Hummel, wijwaterhouder. Afmeting: 5 - 13 cm. In goede staat.
Drie-delige hoogglans polychrome Ivora Gouda plateel set. Circa 1910. Bestaande uit: Twee schenkkannen en een tablet. Floraal decor. Afmeting: 16 - 30 cm. In goede staat.
Antieke handbeschilderde porseleinen lamp, 3-lichts, met figuren voorstelling. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Zes Japanse eierschaal porseleinen theekommen met boven deksels. Samoerai decor. Circa 1890. Twee kopjes haarscheur. Eén deksel beschadigd. Afmeting: 10 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Set grote messing plated kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Grote moderne mondgeblazen glazen papegaai. Meerkleurig. 21e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Antiek porseleinen inktstel. Figurengroep. Afneembaar. Twee-delig. Daaronder inktstel. Blindmerk. Moeder met kind en hond. Afmeting: 20 x 18 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Delftse fayence plaquette met veerpont decor. In eiken lijst. Circa 1900. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.
Drie delen kristal met zilver, een karaf met slijpwerk en een zilveren rand, niet passend, ø14x32cm, een kristallen geslepen vaasje op ronde zilveren voet met parelrand, ø6x18cm, en een geslepen krist...
Zilveren fotolijst gemaakt uit een tasbeugel, 833/000, voorzien van medaillons met figuren. MT.: R.Heijema, Sneek,1820-1833. 8,5x11cm. ca 39 gram. Gerestaureerd op diverse plekken langs de rand. In go...