This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

48. Aprilveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, April 8, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Franse comtoise
Starting price 60 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang en pronkslinger. Afmeting: 47 x 35 x 17 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 180 x 113 cm.
Starting price 60 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt. Rood, met in het midden drie medaillons. Afmeting: 180 x 113 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 162 x 110 cm.
Starting price 60 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt. Rood/blauw, met een medaillon in het midden. Sleets + scheurtjes. Afmeting: 162 x 110 cm. In redelijke staat.

Perzisch tapijt, 158 x 63 cm.
Starting price 60 EUR

Handgeknoopt blauw tapijt met witte omranding. Afmeting: 158 x 63 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 196 x 132 cm.
Starting price 60 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt. Veelal rood met in het midden een medaillon. Afmeting: 196 x 132 cm. Rand gerafeld. In redelijke staat.

Messing overlay figuur
Starting price 60 EUR

Messing overlay figuur. Gesigneerd J. Bofill. 1942 - . Met travertin stenen basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

2 Bronzen figuren
Starting price 60 EUR

Twee bronzen figuren. Circa 1920. (1) 't Tumbelderke, man met bel. (2) Gesigneerd Baston, Cricketman? Afmeting: H 19 - 20 cm. In goede staat.

Gesneden figuur, Heilige Jozef
Starting price 60 EUR

Palissanderhouten gesneden figuur. Heilige Jozef. 20e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Antieke asbak, 1920
Starting price 60 EUR

Antieke bronzen Pierrot op zwart marmeren asbak. Circa 1920. Minimale chips. Afmeting: 8,5 x Ø 10 cm. In goede staat.

Set glazen vazen
Starting price 60 EUR

Twee grote moderne glazen vazen. Gekleurd. In Millefiori-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Drie glazen bloemen
Starting price 60 EUR

Drie mondgeblazen glazen bloemen aan steel. Murano? Eind 20e eeuw. Afmeting: 49 - 50 cm. In goede staat.

Kristallen lotusbloem
Starting price 60 EUR

Grote kristalglazen facet-geslepen lotusbloem. 21e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. Ø 38 cm. In goede staat.

Zeven kristal/glazen tafelbellen
Starting price 60 EUR

Zeven kristal/glazen tafelbellen. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.

Keramieken bord Woodrow Wilson
Starting price 60 EUR

Zeldzaam Hollands Jugendstil polychrome keramieken herdenkingsbord. President Woodrow Wilson USA. 1918 - 1919. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

4 x 17e - 18e Eeuwse Hollandse tegels
Starting price 60 EUR

Vier 17e - 18e eeuwse Hollandse fayence tegels met bloem decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

2 Makkumer theebussen
Starting price 60 EUR

Twee Hollandse Makkumer porseleinen theebussen. Gemerkt Tichelaar. 20e Eeuw. Eén deksel mist. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.

4 Engelse Sunderland kastkommen
Starting price 60 EUR

Vier grote 19e eeuwse Engelse Sunderland Luster Creamware keramieken kommen met figuren/goud decor. Enkele haarlijnen. Afmeting: H 9 x Ø 18 cm. In goede staat.

Vier 17e eeuwse tegels
Starting price 60 EUR

Vier 17e eeuwse Hollandse tegels met figuren decor. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Twaalf-pas tegeltableau
Starting price 60 EUR

Twaalf-pas Jugendstil polychrome tegeltableau. 20e Eeuw. Afmeting: H 60 x B 30 cm. In goede staat.

4x Bierpullen (divers)
Starting price 60 EUR

Vier antieke Duitse porseleinen bierpullen met stadsgezichten. Circa 1910. Onder meer: Dresden, Neustand am Aisch, Hamburg,Valkenberg. Afmeting: 21 - 27 cm. In goede staat.

2 Chinese/Japanse wijnbekers
Starting price 60 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Japans/Chinees porseleinen wijnbekers met draken/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 9 cm. In goede staat.

2 Delen Chinees porselein
Starting price 60 EUR

Twee delen Chinees porselein. 18e Eeuw. 1x diep bord met zotjes + bodemmerk, haarlijn en chip. 1x Queng Lung bord met landschap/pagode decor, haarlijn. Afmeting: Ø 16 - 19 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas H 46 cm.
Starting price 60 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas. 19e Eeuw. Met figuren/floraal decor. Gelijmd. Afmeting: H 46 cm. In matige staat.

Chinese Familie Roze kom
Starting price 60 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/vlinder decor. Afmeting: H 6 x Ø 11,6 cm. In goede staat.