Twee antieke Engelse mahoniehouten spiegels met bandintarsia. Kapspiegel + wandspiegel. Circa 1900. Afmeting: 46 - 60 cm. In goede staat.
Twee antieke plated koetslampen met kaarshouders. Circa 1900. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Lot antiquarische boeken. (1) Amsterdam in de 17e eeuw, V. Stockum & Zn. Afleveringen in zwarte houder. (2) Het gouden tijdperk der kunst, XVI, XVII, XVIIIe eeuw. Gebr. E & M Cohen, met 50 fotolithogr...
Antieke Hollandse bijbel met schildpad en verguld slot + plated kruizen. Circa 1900. Afmeting: 12 x 9 x 3 cm. In goede staat.
Willem III, 1880 penantkast. Deels wortelnoten, origineel beslag en sloten. Blad haarlijnen. Afmeting: B 78 x H 80 x D 41 cm. In redelijk/goede staat.
Brede double armband, voorzien van 18kt vergulding, gevlochten, iets verlopend model voorzien van bakslot en veiligheid. breedte 12-22mm. De armband is voorzien van een bewerking. Lengte 20 cm. In goe...
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten handgepolitoerde penantkast met robbelijsten. Was ooit buffet. Afmeting: 86 x 87 x 47 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger en slot, 585/000, met granaat. Ronde sluiting met knoppen rand met rond gefacetteerde granaat, ø slot 18,5mm en een rozethanger met een dubbele rand met granaat. ø 16 mm. Totaal ca 5...
Set met een gouden hanger en ring, 585/000, in roosvorm. Hanger en ring uit geelgoud met een roodgouden roos. Hanger lengt 32mm, inclusief oog. ring breedte 12 mm. ø 63. totaal ca 5,9 gram. In goede s...
Antieke Jugendstil fruitschaal met blauw-glazen schaal en messing voet welke versierd zijn met bloemen. Circa 1910. Afmeting: H 17 x Ø 40 cm. In goede staat.
42 Stuks diverse munten zilver et cetera. 19e, 20e Eeuw. Onder andere: Spanje, Nederland, Israël, Frankrijk et cetera. Afmeting: 2 - 3,5 cm. In goede staat.
Duits eikenhouten wandrek met houder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 102 x 39 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/floraal decor. Eén bord goed. Eén bord chip + haarlijn. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuws Kang Xi bord met decor van figuren in tuin bij pagode. Met bodemmerk. Randschade. Afmeting: Ø 24,5 cm. In redelijke staat.
98 Stuks zilveren muntstukken. Nederland. 20e Eeuw. Afmeting: 1 - 2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met geel glazuur, perzik/goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 14,6 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met amethist. Rechthoekige hanger met een dubbel bewerkte rand en bezet met een kussenvormig geslepen amethist. 24x36mm, voorzien van een dubbelhangeroog. ca 7,0 gram. In g...
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een ronde band, aan de kop bezet met een roosgeslepen diamant in een ronde zetkast. ø 6 mm. ca 1,8 gram. ø59. In goede staat
Antiek ? handgeknoopt Perzisch kleed met floraal decor. Rood/blauw/zwart. Scheurtje rand + iets sleets. Afmeting: 170 x 140 cm. In redelijk/goede staat.
Vier miniatuur schilderijen. Damesportretten. 20e Eeuw. Deels geschilderd. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch tapijt. Veelal rood met in het midden een medaillon. Afmeting: 196 x 132 cm. Rand gerafeld. In redelijke staat.
Groot kleed, veelal blauw, met in het midden diverse bloem decors. Afmeting: 237 x 170 cm. In goede staat.
Witgouden rijring, 585/000, met diamanten. Ring met uit de band gemaakte zetkasten bezet met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,35ct. breedte ring 3,3mm. ø51 ca 3,4 gram In goede staat
Antieke hardhouten gepolychromeerde dekseldoos in gotische stijl met messing beslag + slot. 19e Eeuw? Afmeting: 24 x 29 x 21 cm. In goede staat.