Zilveren schuitvormig snuifdoosje, 833/000, versierd met een ribdecor met schild. Schoonhoven. diverse deukjes, 4x2,5x3cm. ca 20 gram. In redelijk goede staat.
Slacouvert met fraaie 830/000 zilveren heften voorzien van oud belastingkeur(als nieuw) in origineel etui 23cm In goede staat
Zilveren kluwenmand, 800/000, rond model gemaakt uit filigrain met bloemelementen. Voorzien van een beugel. Frankrijk. ø10x11cm. ca 47 gram. In goede staat
Kristallen olie- en azijnstel in een zilveren houder, 833/000, olie en azijnkaraf met ruitslijpsel, geplaatst in een zilveren houder met parelversiering. jl.:a:1885. In goede staat
Zilveren schaal, 833/000, ovaal opengwerkt schaaltje met gezaagd bloemdecor en een geschulpte rand. Geplaatst op een ovale ring en voorzien van grepen met krullen en bloemen. MT.:Eggersman, Quint en S...
Zilveren fotolijst gemaakt uit een tasbeugel, 833/000, voorzien van medaillons met figuren. MT.: R.Heijema, Sneek,1820-1833. 8,5x11cm. ca 39 gram. Gerestaureerd op diverse plekken langs de rand. In go...
Drie delen kristal met zilver, een karaf met slijpwerk en een zilveren rand, niet passend, ø14x32cm, een kristallen geslepen vaasje op ronde zilveren voet met parelrand, ø6x18cm, en een geslepen krist...
Drie zilveren tasbeugels, 833/000, gecontourneerd model versierd met graveerwerk. Eén voorzien van kralentas. 10-11,5cm. In goede staat
830/000 Zilveren Jugendstil boterspatel met graveringen. En een vleesvorkje. Beide met fraaie decoraties aan voor- en achterzijde van de stelen. Voorzien van oude belastingkeurmerken. 1893 - 1906. Gew...
Gematteerde geslepen kristallen theebus met 835/000 zilveren dop. Mr. W. Baksteen en C.J. Middendorp - Rotterdam. Circa 1870. ø 8 x 14 cm. Gaatje in deksel. Verder in goede staat.
Geslepen kristallen lodereinfles op voet met zilveren montuur met bloemdop, deukje. Compleet met binnenstopje.
Zilveren zoutvaatjes & lepels, 833/000, zoutvaatjes op driepoot met ajour gezaagde rand en guirlandes en bijzonder originele zinken binnenbakjes met 2 zoutlepels met ronde bak en een getorste steel. M...
Zilveren pepermuntdoos, 833/000, vierkant gecontourneerd model versierd met floraal graveerwerk. MT.: C.Monteban, Schoonhoven jl.: k: 1869. 5x5x1,6cm. ca 28 gram. Minimale deukjes. In goede staat
Zilveren pepermuntdoosje, 833/000, met filigrain. Rond gecontourneerd doosje versierd met graveerwerk en opgesoldeerde zilveren appliqueen. S.J.Gaillard, Schoonhoven, jl.:g:1866. ø5,5x2,6cm. ca 32 gra...
Zilveren ronde poederdoos, 835/000, met fijn guilloche ruitpatroon. Begin 20e eeuw. ø8x1cm. MT.: J.Knewitz, Mainz. In goede staat
Zes messen met zilveren heft, 800/000. Messen voorzien van een heft met floraal decor met cartouche voorzien van een monogramgravure: 26 cm. In goede staat
Handspiegel met zilveren omlijsting, 800/000. Gecontourneerde handspiegel met facetgeslepen spiegel gevat in een zilveren omlijsting met zilveren greep versierd met voluten floraal decor. Gemerkt 1881...
Zilveren gesp en breipenhouder, 833/000, markiesvormige gesp versierd met diverse bewerkte randen, 8x6cm, gemaakt uit een tasbeugel en een breipenhouder met bewerkte banden met o.a. sterren en rasterd...
Lot met een zilveren zoutvaatje en 4 mesjes met zilveren heft. Rond zoutvaatje, 835/000, versierd met cannelures, geplaatst op een ronde voet, voorzien van glazen binnenbakje en zilveren lepeltje, ø4,...
Lot met sieraden met bijbelsloten, 833/000, 2 sloten vermaakt als broche en een bijbelslot vermaakt tot armband. MT armband, Firma van der Meij, Deventer, jl.:g:1891. Totaal ca 37,8 gram. In goede sta...
Zilveren tasbeugel, 833/000, met ketting. Halfronde opengewerkte beugel met muntjes. Breedte 10 cm. ca 64 gram. In goede staat
Antieke zilveren breipenhouder, 833/000, met geribbelde bewerking en een schuifdop. MT.: M.Warren, Sneek, 1812-1822. 26 cm. ca 33 gram. Iets gedeukt, verder in goede staat
Aardewerken parfumflacon met florale beschildering en zilveren 835/000 montuur met torendop. MT.: Jac Gelderblom & Zn. - Schoonhoven. Compleet met binnenstop. Afmeting: 4,5 x 11 cm. In goede staat.
Geslepen kristallen lodereinfles met zilveren gegraveerde dop, deukje. Compleet met kristallen binnenstopje. In goede staat