F. de Stuers, 1854. 1830 - 1869. Driemaster op volle zee. Minimale vochtvlekken. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 47 cm. In redelijke staat.
Ludwig Klerkmann, Bremen. Duitse School. Circa 1900. Boerin met vee op zandpad. Afmeting: H 89 x B 60 cm. In goede staat.
Jan van Wissen. Hollandse School. Landschap Veluwe met dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Theo Goedvriend. Bemoedigende engel bij figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Fedde de Jong. 1915 - 1977. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 85x B 120 cm. In goede staat.
Cyriacus Bleys. 1877 - 1964. Vaas met bloemen. Pastel op papier. Afmeting: H 62 x B 42 cm. In goede staat.
A. Dukema. Tweede helft 20e eeuw. Wintergezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
C. Voorwinde. Rotterdam. 20e Eeuw. Pluimvee bij emmer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
T.H. Topalski. Joodse man met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Poezen met hond aan het spelen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Adri Verveen. 1912 - 1988. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Herman Moerkerk. 1879 - 1949. Zittende elegante vrouw. Oostindische inkt op papier. Afmeting: H 20 x B 14 cm. In goede staat.
T.H. Topalski. Joodse man met keppeltje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Gezicht op Aamsveen met schaapherder en kudde. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 85 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. 17e Eeuwse twee-master op zee. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 57 x B 48 cm. In matige staat.
Ruisman. Tweede helft 20e eeuw. Bosgezicht met man die boomstammen op de kar aan het laden is. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Willem Paerels. 1878 - 1962. Belgische School. Vissersboten in baai bij duinen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 70 x B 88 cm. In goede staat.
A. Sokolov. 1992. Russische School. Paardenkar bij blokhut. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 55 cm. In goede staat.
J. van Ronkenstein. 1986. Nr. 15/60, eigen druk. Boerderij Diepenheim. Linosnede op papier. Afmeting: H 31 x B 36 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Twee oude Indiase gouaches op zijde met goud decor. Olifanten met versieringen. Gouaches op zijde. Afmeting: H 38 x B 49 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Bergdorp met figuren. Houtskool op papier. Afmeting: H 57 x B 47 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hollandse School. Expressionistisch landschap. Zouthuisjes Twente. Gouache op papier. Afmeting: H 69 x B 48 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Hollandse School. Bosgezicht met bloesems. Linosnede op papier. Afmeting: H 41 x B 28 cm. In goede staat.
Antieke gravure. 17e - 18e Eeuw. Den Briel met vele schepen. Gravure op papier. Afmeting: H 17 x B 24 cm. In goede staat.