Monogram C.D.W. 20e Eeuw. Stilleven met waaier, bloemen op Delftse schaal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 17 x B 23 cm. In goede staat.
Monogram F.v.H. 1958. Hollandse School. Bloemenpracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 50 cm. In goede staat.
Miro. 20e Eeuw. Abstracte figuratieve compositie. Litho op papier. Afmeting: H 29 x B 89 cm. In goede staat.
Bert Tiekstra. Circa 1950. Friesland. Hollands riviergezicht met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm .In goede staat.
Walter Heimig. 1881 - 1955. Duitse School. Der Trinker. (man met bierpul). Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Monogram A.H. Duitse School. Expressionistisch havengezicht. Verso etiket Kunsthandlung München + nr. 234. Olieverf op paneel. Afmeting: H 65 x B 95 cm. In goede staat.
W.J. Rangé. 20e Eeuw. Schelpenvissers op het strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Wintergezicht met ijspret. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Twee schilderijen. Ongesigneerd. 20e Eeuw. 18 - 19e Eeuws interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 62 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Besneeuwd veengebied met wilg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30,5 x B 40 cm. In goede staat.
J. Schipper. Circa 1920. Stadsgezicht met koets en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Franse School. 20e Eeuw. Portret toreador. Olieverf op linnen. Afmeting: H 42 x B 33 cm. In goede staat.
Ets Johan Dijkstra. Epreuve d'artiste. 1896 - 1978. Noord Hollands landschap. Ets op papier. Afmeting: H 27 x B 39 cm. In goede staat.
Johfra. 1919 - 1998. Franciscus Johannes Gijsbertus van den Berg zelfportret? met vrouw. Aquarel op papier. Afmeting: H 23 x B 22 cm. In goede staat.
Monogram d. 13. Abstracte figuratieve tekening met zwarte inkt waarin getallen zijn verstopt, bomen, varens spin. Tekening op papier. Afmeting: H 39 x B 29 cm. In goede staat.
Boelsma? Circa 1930 - 1950. Haven abstract. Noord Holland. Houtsnede op papier. Afmeting: H 35 x B 42 cm. In goede staat.
Herman Brood. 1946 - 2001. Texoprint. Figuratieve voorstelling. Litho op linnen. Afmeting: H 40 x B 40 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse prenten naar Alonzo Perez. Dorpstraten met figuren. Copyright 1902. Bij Raphael Tuck & Sons London/Paris/New York. Printed in Vienna. Steendruk op papier. Afmeting: H 39 x B 31 cm. In ...
V. de Wal. Circa 1920. Hollandse School. Platbodems in Hollandse haven. Olieverf op linnen. Stukje verf mist. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
C. de Zeeuw. Circa 1930. Riviergezicht met ruiter en windmolen. Gouache op papier. Afmeting: H 28 x B 38 cm. In goede staat.
N. Eman. Circa 1910. Duinen in Brabant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 42 cm. In goede staat.
H.B. Dieperink, 1929. 1887 - 1957. Bosgezicht met zonnebloemen. Lithografie op papier. Afmeting: H 58 x B 35 cm. In goede staat.
L. Hoffmann. 20e Eeuw. Wintergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse gravure. Les differeus Traveaux Dien port de Mer. Grave par J. Daulle. 1703 - 1763. Met prachtige originele lijst. Gravure op papier. Afmeting: H 46 x B 73 cm. In goede staat.