Wim Sinemus, 1974. 1903 - 1987. Kubistische abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Vochtvlekken. Afmeting: H 67 x B 51 cm. In redelijke staat.
M.C. Escher. Metamorphose. Blik met vier lithografieën. Copyright 1973. J.W. Breughel USA etc etc. Deze vier lithografieën vormen één groot werk van H 4.20 meter. Titel: Metamorphose. Afmeting: 23 x Ø...
Ongesigneerd. Hollandse School. 60er Jaren. Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: H 41 x B 57 cm. In goede staat.
P.K. 1950. Hollandse School. Hollands landschap met zeilboten, figuren en dorp. Gouache op papier. Afmeting: H 32 x B 25 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 78/199. Naakte dame in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: H 77 x B 56 cm. In goede staat.
Keith Haring. Nr. 12/200. Twee figuren met hart. Lithografie op papier. Afmeting: H 93 x B 93 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw? Portret 17e eeuwse heer. Olieverf op paneel. Afmeting: Ø 13 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Willem Wei.......?Hollandse School. Riviergezicht impressionistisch. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 32 cm. In goede staat.
Twee maal Helene. Tweede helft 20e eeuw. Stillevens met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 23 cm. In goede staat.
Corneille, '88. 1922 - 2010. Figuratieve voorstelling. Duif, vrouw, kat. Zeefdruk op papier. Afmeting: H 29 x B 23 cm. In goede staat.
Corneille. 1922 - 2010. Nr. 89/200. Topless dame. Lithografie op papier. Afmeting: H 31 x B 20 cm. In goede staat.
W.A. Wassenaar. 1873 - 1956. Figuur in Hollandse bloembollenveld. Aquarel op papier. Afmeting: circa H 18 x B 30 cm. In goede staat.
Jan van Lokhorst. 1837 - 1924. Berglandschap met koeien en geiten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 43 x B 49 cm. In goede staat.
F. van Loensburg. Circa 1920. Landschap met ploegende boer en paarden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, brood en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en brood. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Pidoux. 1860. Franse School. Toegeschreven aan Auguste Henri Pidoux. 1809 - 1870. Man met snor en oorring. Mooie kwaliteit. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 33 x B 25 cm. In goede staat.
Vijf miniatuur schilderijen. 20e Eeuw. Onder andere: Napoleon, Monalisa. Gesigneerd Ruby. Olieverf. Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.
Evert Rabbers, Enschede. 1875 - 1967. Paarden in zonnige weide. Marouflé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Henk Lassche. 1948 - . Ballade van het achterland. Acryl op papier. Afmeting: H 45 x B 50 cm. In goede staat.
Jerre Hakse. 1937. Tuin-impressie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 24 cm. In goede staat.
Jerre Hakse. 1937 - . Ontwaken. Acryl op papier. Afmeting: H 35 x B 43 cm. In goede staat.
Frits Goosen. 1943 - . Hollands landschap met wilgen en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.
Chris van Dijk. 1952 - . 21e Eeuw. Strandgezicht. Mother and daughter on a sunny beach. Olieverf op papier. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Hans Quast. 18794 - . Circa 1930. Vier-master op volle zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 55 x B 70 cm. In goede staat.
G.J. van Os. 20e Eeuw. Kippen in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 17 cm. In goede staat.
A. Verwey. 20e Eeuw. Kippen in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hollands landschap met knotwilgen en koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
J.P. Molenaar. 1914 - 1989. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
Wim Paradies. Hollands stadsgezicht. Rotterdam. Met oldtimers, figuren en tram. Aquarel op papier. Afmeting: H 39 x B 59 cm. In goede staat.
Adriaan La Rivière. 1857 - 1941. Dubbele signatuur. Marktgezicht met vele figuren. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 30 x B 41 cm. In goede staat.
G.L. Kiers. 1838 - 1916. Vissersboot met figuren op volle zee. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 23 cm. In goede staat.
E. Ebers, 1847. 1807 - 1884. Baai met figuren, rotsen en boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 30 cm. In goede staat.
E. van Heemskerck van Beest . 19e Eeuw of ouder. Zeegezicht. Aquarel op papier. Iets vergeeld. Afmeting: H 22 x B 28,5 cm. In goede staat.
Map met elf jacht-lithografiën. Titelblad La Chasse et Le Gabier. Gustave Armand. Door Louis D. petit Amst... Passe partout vlekken, verder goed. Litho's op papier. Afmeting: H 70 x B 62 cm. In goede ...
Maarten Krabbé. 1868 - 1931. Drie etsen betreffende bevrijding. (1) Victorie 1945. (2) Des duivels bouwwerk stort ineen 1945. (3) Hier is London 1939 - 1945. Etsen op papier. Afmeting: 32 x 21 cm. In ...
Monogram H.M. 52. Duitse School? Expressionistisch berglandschap met gebouwen. Verso nr. 431. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Jerre Hakse, '80. 1937. Verrijzenis. Gouache op papier. Afmeting: H 32 x B 37 cm. In goede staat.
Johan Haanstra. 1940 - . Tjallebord. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 50 x B 50 cm. In goede staat.
Willem Hussem, '63. 1900 - 1974. Abstracte compositie. Afmeting: H 55 x B 35 cm. In goede staat.
Wesselman. Nr. 130/199. Liggend vrouwelijk naakt. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 67 cm. In goede staat.
Henk van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Landschap bergmeer met figuur en parasol. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 47 cm. In goede staat.
Twee werken van Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte composities. Olieverf op paneel. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.
Rie de Balbian Verster-Bolderhey. 1890 - 1990. Glazen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Anke Classen '98. 1957 - . Portret Fox terrier. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 20 cm. In goede staat.
B. Notenboom. Twee kittens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakaatverf op papier. Afmeting: H 32 x B 25 cm. In goede staat.
Van Schalkwijk. 20e Eeuw. Woestijn landschap met bergketen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.
Brügte? 1993. Landschap in bloei met heuvels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x 76 cm. In goede staat.
Nenad Karpov. 1937 - 2018. Russische School. Winters landschap met dorp en paarden in de sneeuw. Enkele vochtvlekken. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijke staat.
J. de Jong. Eerste helft 20e eeuw. Strandgezicht met spelende kinderen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 53 cm. In goede staat.
J. van Slotberg. Landschap met boerderij en sloot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Gerriet Postma, '99. 1932 - 2009. Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afmeting: H 42 x B 57 cm. In goede staat.
Gerriet Postma. 1932 - 2009. Mondriaan. Acryl op papier. Afmeting: H 28 x B 39 cm.In goede staat.
Thomas Heesakkers. 1946 - . 21e Eeuw. Stilleven met fruit, kruiken, bloemen et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 40 cm. In goede staat.
Jean Leon. Franse School. 21e Eeuw. Meisje met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
Twee ongesigneerde werken. 21e Eeuw. 1x Bloem stilleven. 1x Fruit stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Steendruk Graadt van Roggen. 1867 - 1959. Gezicht op Amsterdam Schreiertoren. Naar Jacob Maris. Steendruk op papier. Afmeting: H 40 x B 73 CM. In goede staat.
19e Eeuws achter-glas schilderij met mahonie lijst. Circa 1840. Met voorstelling van 'schaatsende' heren. Olieverf op glas. Afmeting: H 33 x B 24 cm. In goede staat.
Charles Eijck. 1897 - 1983. Damesportret. Lithografie op papier. Afmeting: H 36 x B 28 cm. In goede staat.
Willem Bos. 1906 - 1977. Rotterdamse haven met vele schepen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 27 x B 74 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Havengezicht Rotterdam. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Monogram C.D.W. 20e Eeuw. Stilleven met waaier, bloemen op Delftse schaal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 17 x B 23 cm. In goede staat.
Jan Luyken. 1649 - 1712. 17e Eeuwse gravure. Oosterse voorstelling met kamelen en figuren. Gravure op papier. Afmeting: Ø 14 cm. In goede staat.
J. van der Linde Jr. 1887 - 1956. Meisjes portret naar Frans Hals. Aquarel op papier. Afmeting: H 13,1 x B 11,8 cm. In goede staat.
Monogram F.v.H. 1958. Hollandse School. Bloemenpracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 50 cm. In goede staat.
Cor Reisma. 1902 - 1962. Watersnood Nederland met jongen en geitje. Lithografie op papier. Afmeting: H 58 x B 45 cm. In goede staat.
H.M. Woudstra. Hollandse School. Kermis met vele figuren. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Miro. 20e Eeuw. Abstracte figuratieve compositie. Litho op papier. Afmeting: H 29 x B 89 cm. In goede staat.
Keith Haring nr. 18/200 mogelijke nadruk. Vele figuren verstrengeld. Lithografie op papier. Afmeting: H 73 x B 70 cm. In goede staat.
Frans Baayens. 1896 - 1970 Enschede. Bosgezicht bij Delden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Bert Tiekstra. Circa 1950. Friesland. Hollands riviergezicht met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm .In goede staat.
Draagt signatuur A. Legrand. 17e - 18e Eeuw. Man geeft huisvrouw iets. Aquarel op papier. Afmeting: H 24 x B 19 cm. In goede staat.
Walter Heimig. 1881 - 1955. Duitse School. Der Trinker. (man met bierpul). Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Monogram A.H. Duitse School. Expressionistisch havengezicht. Verso etiket Kunsthandlung München + nr. 234. Olieverf op paneel. Afmeting: H 65 x B 95 cm. In goede staat.
P. Delfi. 20e Eeuw. Hollands havengezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 - 72 cm. In goede staat.
W.J. Rangé. 20e Eeuw. Schelpenvissers op het strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Hollandse School. Landschap met houten brug en boerderij met molen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 96 x B 56 cm. In goede staat.
Twee havengezichten. Gesigneerd Patrick. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Wintergezicht met ijspret. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Leonard Pieter Versteeg. 1901 - 1992. Winters dorpsgezicht Rothenburg. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
3x Espen Hagen. 1964 - 2008. Lithografieën. Indianen portretten. Genummerd. Lithografie op papier. Afmeting: H 22 x B 22 cm. In goede staat.
Twee schilderijen. Ongesigneerd. 20e Eeuw. 18 - 19e Eeuws interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 62 cm. In goede staat.
Armando. 1929 - 2018. Nr. 39/300. Titel: Tree. Lithografie op papier. Afmeting: H 50 x B 65,5 cm. In goede staat.
Twee achter-glas schilderijen door Jovanovic Dragan. Landschappen met landarbeiders. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 x B 22 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Besneeuwd veengebied met wilg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30,5 x B 40 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Melkende boerin. Handgesigneerd. Houtsnede op papier. Afmeting: H 9 x B 14 cm. In goede staat.
Willem van den Berg, 1925. 1886 - 1970. Religieuze figuren voorstelling. Vochtvlekken. Ets op papier. Afmeting: H 33 x B 33 cm. In redelijke staat.
J. Schipper. Circa 1920. Stadsgezicht met koets en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Ets van Frans Lebret. 1820 - 1909. Landschap met schapen en herderin. Ets op papier. Afmeting: H 20 x B 14 cm. In goede staat.
H. van Langen. 1874 - 1964. Boeren vrouw handwerkend bij haard. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Franse School. 20e Eeuw. Portret toreador. Olieverf op linnen. Afmeting: H 42 x B 33 cm. In goede staat.
J.C. Haas Fecit, '54. Hollandse School. Figuren bij herberg 'in den aap'. (In den aap gelogeerd). Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 63 x B 53 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdams havengezicht met vrachtschepen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.
Ets Johan Dijkstra. Epreuve d'artiste. 1896 - 1978. Noord Hollands landschap. Ets op papier. Afmeting: H 27 x B 39 cm. In goede staat.