Twee studie schetsen van kerken. Toegeschreven aan Johannes Bosboom. 1817 - 1891. (1) Stadhuis Leiden, Bosboom. (2) Bosboom, kerkinterieur. Afmeting: Tekening op papier. H 45 x B 35 cm + H 29 x B 40 c...
L. Hoffmann. 20e Eeuw. Wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 48 cm. In goede staat.
J.J. van der Stap. 1874 - 1940. Riviergezicht met figuren en schaapskudde. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 20 x B 29 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw? Portret 17e eeuwse heer. Olieverf op paneel. Afmeting: Ø 13 cm. In goede staat.
Hans Quast. 18794 - . Circa 1930. Vier-master op volle zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 55 x B 70 cm. In goede staat.
J. van der Linde Jr. 1887 - 1956. Meisjes portret naar Frans Hals. Aquarel op papier. Afmeting: H 13,1 x B 11,8 cm. In goede staat.
Draagt signatuur A. Legrand. 17e - 18e Eeuw. Man geeft huisvrouw iets. Aquarel op papier. Afmeting: H 24 x B 19 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Hollandse School. Landschap met houten brug en boerderij met molen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 96 x B 56 cm. In goede staat.
Jan Battermann, '61. Kleurrijke abstracte compositie. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 58 cm. In goede staat.
C. Voorwinde. Rotterdam. 20e Eeuw. Pluimvee bij emmer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Daniels. Hollandse School. 20e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 17,5 cm. In goede staat.
Cyriacus Bleys. 1877 - 1964. Vaas met bloemen. Pastel op papier. Afmeting: H 62 x B 42 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Kind op carousselpaard. Gouache op papier. Afmeting: H 63 x B 48 cm. In goede staat.
Gesigneerd Markus. Gezicht op Beekbergen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 63 cm. In goede staat.
Henk Lassche, 1987. 1948 - . Na de regen. Gouache op papier. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.
W. Jansen. 1892 - 1969. Rotterdams havendok met schepen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 41 cm. In goede staat.
Anke Classen '98. 1957 - . Portret Fox terrier. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 20 cm. In goede staat.
Ruurd Elzer, 1960. 1915 - 1995. Bosgezicht. Olieverf op papier. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan H.J. van der Weele. 1852 - 1930. Paardenkar in de duinen. Ongesigneerd. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 37 x B 42 cm. In goede staat.
P. van Dinteren. 20e Eeuw. Landschap met boer en koeien bij drenkplaats. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Gerriet Postma. 1986. Nr. 60/40. Heilige stoel. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.
Hugo Berten. 1894 - 1959. Stilleven met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Daniel Bekking. 1906 - 1973. Drie kleuren, de Fratellini's + Pierre Etaix. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 30 cm. In goede staat.
H. Weegewijs. 1875 - 1964. Boerderij in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.