Drie-delig 18e eeuws Chinees porseleinen kaststel. Familie Rose met tuin decor + vlinders. Beschadigingen. Afmeting: H 18 - 21 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Twee borden gelijmd. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23,2 cm. In redelijke staat.