This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

48. Aprilveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, April 8, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Drie oude/antieke Chinese gember/potten
Result: 50 EUR

Drie oude/antieke Chinees porseleinen gember/potten. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.

Imari lampenvoet
Result: 50 EUR

19e Eeuwse Imari porseleinen lampenvoet met plated messing basement. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

5x Japanse borden Ø 20 - Ø 21 cm.
Result: 50 EUR

Vijf antieke Japans porseleinen borden. Divers. Bestaande uit: 3x goud Imari, 2x boeren Imari. Eén beschadigd. Afmeting: Ø 20 - Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese schotels Ø 14,5 cm.
Result: 45 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemvaas/goud decor. Eén haarlijn + chips. Afmeting: Ø 14,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese theepot
Result: 45 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen theepot met draak/paradijsvogel decor. Familie Rose. Deksel mogelijk niet origineel. Gerestaureerd. Afmeting: 15 x 18 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

6 Japanse schotels Ø 13 cm.
Result: 40 EUR

Zes Japans porseleinen schotels met bodemmerk. Geisha's in landschap decor. Twee schotels, haarlijn. Eén schotel, chip. Drie schotels, goed. Afmeting: Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.

Vier delen Japans cloisonné
Result: 40 EUR

Vier delen Japans cloisonné. 1x Meiji vaas, circa 1880. 3x 20e Eeuw, vogel, ei en vrucht. Afmeting: 4 - 9 cm. In goede staat.

Vijf Japanse kop en schotels
Result: 40 EUR

Vijf antieke Japanse eierschaal porseleinen kop en schotels. Met tuin/vlinder decor. Met bodemmerk. Drie kopjes goed, twee beschadigd. Twee schotels goed, drie haarlijn. Afmeting: 9,5 - Ø 13 cm. In re...

Grote Chinese of Japanse schaal Ø 36 cm.
Result: 40 EUR

Zeer grote Japanse of Chinees porseleinen schaal met floraal decor. Afmeting: 15 x Ø 36 cm. In goede staat.

5 Boeddhistische figuren
Result: 40 EUR

Vijf boeddhistische figuren. Divers. 20e Eeuw. Onder andere: messing, gips, ijzer. Afmeting: H 9 - 34 cm. In goede staat.

Japanse Satsuma wierookbrander
Result: 35 EUR

Japanse porseleinen Satsuma wierookbrander met figuren en goud decor. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 12 x 10 cm. In goede staat.

Japanse rijstkom Ø 12 cm.
Result: 35 EUR

19e Eeuwse porseleinen Japanse Imari rijstkom met deksel. Floraal/goud decor. Minimale chip. Afmeting: H 8 x Ø 12 cm. In redelijke staat.

Chinees huisaltaar
Result: 35 EUR

Chinees houtgestoken huisaltaar met twee antieke houtgesneden boeddha's. Beschadigd. Afmeting: 47 x 31x 20 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese scepter
Result: 30 EUR

Chinese wit-metalen scepter met boeddha's en karaktertekens. Met bodemmerk. Afmeting: 20 cm. In goede staat.