Grote antieke Gouda platelen cachépot met floraal en goudfazant decor. Circa 1910. Haarlijnen in bodem. Afmeting: H 21 x Ø 29 cm. In goede staat.
Oude/antieke handbeschilderde porseleinen plaquette. Herberg voorstelling. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Hollandse Makkumer Fayence Tichelaar wandplaquette. Met molen decor. Circa 1900. Afmeting: 40 x 32 x 2 cm. In goede staat.
Antieke Majolica bloempot met oren. Floraal/tijger in landschap decor. Gemerkt + genummerd. Afmeting: 23 x 30 x 23 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke terracotta/Fayence apothekerspotten. Eén pot gelijmd, verder goed. Afmeting: 23 - 33 cm.
Grote antieke Makkumer fayence Tichelaar wandplaquette met polychrome wintergezicht. Circa 1900 of later Afmeting: H 38 x B 32 cm. In goede staat.
19e Eeuws Tichelaar Makkum bord met vissers/boten decor. Bodemrand beschadigd. Afmeting: Ø 33,5 cm. Verder in goede staat.
Vijf 18e eeuwse Delftse fayence borden met divers chinoiserie decor. Eén bord gelijmd. Twee borden met beschadigingen. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Keramos Wien keramieken figuren. Circa 1920. (1) Meisje met appels, chip. (2) Forel, goed. Afmeting: 20 - 22 cm. In goede staat.
19x Diverse antieke Hollandse tegels. 17e - 18e - 19e Eeuw. Diverse voorstellingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Spaans Fayence 3-pas tegeltableau. NTRA SRA Dela Esperanza. Circa 1900. Afmeting: 42 x 28 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil terracotta wandplaquette. Letter D BB 5299. Circa 1900. Afmeting: Ø 33 - 35 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Majolica. Circa 1900. Bestaande uit; Jardiniere, twee vazen en een schenkkan (Waechtersbach). Afmeting: 26 - 33 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse wijwaterhouder met zeemeermin figuur, heilig kruis en cherubijnkop. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Grote Duitse porseleinen arend. Dresden. 20e Eeuw. Chip staart. Afmeting: 34 x 36 x 25 cm. In redelijk/goede staat.
Vier zeldzame 17e eeuwse Hollandse tegels met militaire figuren. Kleinere restauraties. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Acht stuks diverse oude/antieke Duitse porseleinen figuren. Onder andere: 7x Thüringen + 1x N. Kings. Enkele minimale chips. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.
18e Eeuws zwart porseleinen trekpot met duif op deksel. Eén chip dekselrand. Afmeting: 14 x 17 x Ø 10 cm. In goede staat.
19e Eeuws vijf-delig polychrome Delfts fayence kaststel met floraal en papegaai decor. Enkele chips. Afmeting: H 29 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Duits porseleinen Rosenthal Selb Bavaria deelservies. Decor Aida. 20e Eeuw. Bestaande uit: 18x kop + schotels, 8x diepe borden, 8x grote borden. Afmeting: 10 - 26 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws 12-pas tegeltableau met blauw/wit windmolen decor. Twee tegels gelijmd. Afmeting: H 52 x B 39 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen pre Columbiaans aardewerk met originele polychromie. 1x Schaal met drie kat-achtige poten. 1x Ghendi met ruitvormige beschildering. Afmeting: 18 - Ø 22 cm. In goede staat.
Twaalf-delig Royal Copenhagen Denmark porseleinen theeservies. Met blauw floraal decor. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 21 cm. In goede staat.
Grote porseleinen tafellamp met kristal (uil). Huwelijk, beeld + lamp. 20e Eeuw. Afmeting: H 80 x Ø 35 cm. In goede staat.