Hollandse wortelnoten ladenkast met bandintarsia, messing beslag en klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 77 x 44 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Gründerzeit etagere met hekwerk en volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 127 x 58 x 35 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Empire-stijl armleunstoel met ebonisering en vergulding. Circa 1900. Afmeting: 94 x 60 x 63 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten theekast met parelrand en facet geslepen glas. Met afneembaar tablet. Circa 1910. Afmeting: 78 x 42 x 56 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten nachtkast met roldeur + lade. Circa 1800. Afmeting: 71 x 27 x 36 cm. In goede staat.
Antieke Thonet kapstok. Bugholz. Circa 1920. Afmeting: H 144 cm. In goede staat.
Vier Hollandse mahoniehouten stoelen. Barok-stijl. Circa 1900. Afmeting: 97 x 48 x 54 cm. In goede staat.
Hollandse metalen kruk. Ontwerp Tjerk Reijenga 1950. Pilastro kruk. Met originele lak. Afmeting: H 51 x Ø 32 cm. In goede staat.
Grenen toiletmeubel met verstelbaar spiegel. Circa 1910 - 1920. Met twee deuren en twee lades. Afmeting: B 125 x H 185 x D 53 cm. In goede staat.
Mahonie houten zuil/piedestal in Louis Seize-stijl. Mooi snijwerk met guirlandes. Eind 20e eeuw. Afmeting: 145 x 55 x 55 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten archiefkast met rolluik. Compleet met sleutel. Circa 1920. Afmeting: 104 x 46 x 49 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten commode met bandintarsia en messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 77 x 106 x 44 cm. In goede staat.
Antieke Engelse Art & Crafts-stijl eikenhouten secretaire met glas-in-lood en messing beslag. Afmeting: 191 x 85 x 41 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten tafel met schaakbord, koperbeslagen met Egyptische voorstellingen. Afmeting: H 73 x B 55 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten vitrinekast met spiegel. Circa 1920. Afmeting: 165 x 138 x 42 cm. In zeer goede staat.
Willem III, 1880 penantkast. Deels wortelnoten, origineel beslag en sloten. Blad haarlijnen. Afmeting: B 78 x H 80 x D 41 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits eikenhouten Gründerzeit bed met kroon en tollen. Circa 1880. Afmeting: 158 x 110 x 200 cm. In goede staat.
Uitklapbare mahoniehouten Louis Seize speeltafel in driehoekvorm. Met taps toelopende poten. Afmeting: 75 x 74 x 74 cm. In goede staat.
Antieke, vroeg 19e eeuwse Duitse eikenhouten zadelkist met slot. Sleutel mist. Afmeting: 85 x 131 x 70 cm. In goede staat.
Oude kalfslederen armleunstoel met koperen nagels. 20e Eeuw. Afmeting: 102 x 90 x 75 cm. In goede staat.
Antieke Oosterse octagonale houtgestoken tafel. Opklapbaar, afneembaar blad met motieven. 19e Eeuw. Afmeting: 58 x 52 x 52 cm. In goede staat.
Grote facet geslepen spiegel met goudkleurige lijst. Afmeting: H 172 x B 82 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten Louis Philippe salontafel. Circa 1860. Afmeting: 63 x 77 x 110 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten kist op slede-poten. Met origineel slot. Circa 1800. Afmeting: 63 x 109 x 65 cm. In goede staat.