19e Eeuwse notenhouten wolhouder. Afmeting: H 115 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten nachtkast met deur + lade. Afmeting: 75 x 40 x 32 cm. In goede staat.
Twee piedestallen. 20e Eeuw. 1x Notenhout. 1x Majolica. Afmeting: H 57 cm./ H 94 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse mahoniehouten spiegels met bandintarsia. Kapspiegel + wandspiegel. Circa 1900. Afmeting: 46 - 60 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse eikenhouten gestoken neo renaissance kapstok met leeuwenkoppen en messing ringen. Circa 1880. Afmeting: 34 x 120 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten Louis Philippe chiffoniere. Circa 1860. Afmeting: 158 x 100 x 44 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Antieke eikenhouten Mechelse salontafel met messing ringen en leeuwenkoppen. Afmeting: 52 x 120 x 87 cm. In goede staat.
Engels kabinet, ca 1760. Voorkant, onder- en bovenkant met geborste panelen. Onder met 3 laden. Recentelijk gerestaureerd. 192x175x54cm.
Decoratieve, zachthouten, gebeitste karrenbok. 20e Eeuw. Afmeting: 103 x 32 x 35 cm. In goede staat.
Vroeg 18e eeuwse eikenhouten Twentse dekenkist met panelen. Slot mist. Afmeting: 75 x 150 x 65 cm. Verder in goede staat.
Hollandse witte barok commode met messing beslag (daaronder gefineerd). 18e Eeuw. Lichte fineerschade. Afmeting: 77 x 87 x 50 cm. In redelijk/goede staat.