Originele antieke gietijzeren Jugendstil etagiere tuintafel met originele polychromie. Circa 1900. Gietstempels + nr. Gemerkt met vaas. Afmeting: 75 x 38 x 38 cm. In zeer goede staat.
Twee antieke Franse marmeren cassolettes met verguld brons. Circa 1890. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Lot van 27 diverse antieke glazen apothekerspotten, waarvan sommigen met inhoud. Circa 1920. Afmeting: H 7 - 20 cm. In goede staat.
Vier miniatuur schilderijen. Damesportretten. 20e Eeuw. Deels geschilderd. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.
Kunststoffen anatomie figuur. Vrouwelijk lichaam. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Groot gewei van een oost-Afrikaanse spiesbok op houten tablet. Afmeting: 124 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Celesta speeldoos met één kam. Twee tanden missen. Opdraaiveer defect. Lijstwerk mist. Afmeting: 23 x 40 x 37 cm. In matige staat.
Twee grote zeldzame blikken kruideniers voorraadblikken. Jugendstil. Circa 1910. Op onderkant deksel Victory V. Guns and Lozenges. Afmeting: 33 - 41 cm. In redelijk/goede staat.
Miniatuur schilderij. Twee figuren in Louis Seize interieur met Amor 19e eeuws. Olieverf op paneel. Afmeting: H 5 x B 4 cm. In goede staat.
Grote ijzeren buitenlantaarn met paardenhoofd. Groen gelakt. 21e Eeuw. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse Satsuma porseleinen petroleumlamp met figuren en goud decor. Met messing armaturen. Circa 1890. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse aardglobe. Circa 1920. Door Dr. R. Neuse, R.E. Kaltofen, Berlin Lichtenfelde. Houten basement. Afmeting: H 64 x Ø 31 cm. In goede staat.
Antieke messing haardset met vuurbokken. Circa 1900. Afmeting: 20 - 66 cm. In goede staat.
Vijf Chinese houten dekseldozen, ingelegd met been, messing en natuursteen. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 31 cm. In goede staat.
98 Stuks zilveren muntstukken. Nederland. 20e Eeuw. Afmeting: 1 - 2 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Hollandse statenbijbel. Johan Elzevier, Daniel Elzevier 1663. Sloten missen. Originele lederen band. Afmeting: 10 x 43 x 28 cm. In redelijke staat.
Serie van elf antieke 19e eeuwse messing krukgewichten. Afmeting: 2 - 22 cm. In goede staat.
Lot medailles. Divers. 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Duits, Holland, Russisch, DDR et cetera. Afmeting: 1,5 - 5 cm. In goede staat.
Bijzonder grote 19e eeuwse schildpad dekseldoos met slot, sleutel en benen pootjes. Eén chip. Afmeting: 7 x 21 x 15,5 cm. In goede staat.
Twee antieke mahoniehouten theekisten. Circa 1800. Eén kist mist slot, verder in zeer goede staat. Afmeting: 11 - 17 cm.
Vergulde 19e eeuwse houtgesneden crucifix met boerin + slang. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Drie diverse antieke wandelstokken. Eerste helft 20e eeuw. 1x met benen heft. 1x met zilveren heft. 1x met heft van hoorn. Afmeting: L 87 - 94 cm. In goede staat.
19e eeuws miniatuur portret van een officier, met vergulde messing omlijsting. Afmeting: H 4 x B 3 cm. In goede staat.