Twee delen antiek. Circa 1900. 1x Vijf-delige notenhouten rookset, oudere wormbeval. 1x Metalen gelithografeerde ponsmachine. Afmeting: 21 - 28 cm. In goede staat.
Twee delen Jugendstil. Circa 1915. Bestaande uit: notenhouten handspiegel + plated hengselschaal. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.
Twee blauwe opaline glazen petroleumlampen met gesatineerde glazen lampenkappen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Japanse lakwerk sieradenkist met speelwerk. Met decor van pauwen in landschap. Afmeting: 11 x30 x12 cm. In goede staat.
Doos met Duitse poststukken, voornamelijk Duitsland 40er - 50er jaren + bezettingszones + DDR. Afmeting: 24 x 14 x 8 cm. In goede staat.
Stel Franse marmeren cassolettes met brons. Circa 1900. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Zeer grote bronzen Art Deco-stijl staande lamp. Naakte vrouw met glazen bol. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 150 x 85 x 33 cm. In goede staat.
Antieke wijn-decanter met houten basement en vernikkeld messing. Circa 1900. Afmeting: 26 x 34 x 18 cm. In goede staat.
Grote antieke drie-delige zandstenen kapel met engel en bloemen. Circa 1800. Afmeting: 194 x 66 x 34 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Franse tafellampen. Fakkeldraagsters op rood marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: H 76 cm. In goede staat.
Jugendstil compositie metalen vaas met mondgeblazen glas. Dame met parasol. Circa 1900. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Antieke Majolica biertap met floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Eén lichte glazuurschade. Afmeting: H 94 cm. In goede staat.
Zeldzame Singer Featherweight naaimachine. Type 222 K. 1954. Naaimachine met vrije arm, met accessoires. Onder andere; borduurring met voetje en origineel matje. In originele koffer. Zeldzaam, bijna i...
19e Eeuwse Franse plantenbak met intarsia en messing verguld sierwerk. Vervuild. Binnenbak mist. Afmeting: 17 x 41 x 29 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse schildpad theedoos met benen pootjes en binnendeksel. Scheurtje in deksel. Afmeting: 8,5 x 11,5 x 7,5 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten dekseldoos (met sleutel) +plated lepels. Afmeting: 5 x 15 x 8 cm. In goede staat.
Twee oude dekseldozen. 20e Eeuw. 1x Japanse lakwerk doos. 1x Marokkaanse dekseldoos. Afmeting: 27 - 30 cm. In goede staat.
Twee handbeschilderde porseleinen lampenvoeten met figuren en goud decor. Circa 1870 - 1880. Afmeting: H 42 - 55 cm. In goede staat.
Grote vroeg 19e eeuwse messing kraantjeskan met hengsels en klauwpoten. Waarschijnlijk voor hotellerie. Afmeting: 72 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen kraagkandelaar met onduidelijke inscriptie. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse haardset van gietijzer. Gemaakt in de vorm van een Hollands boeren meisje. Met borstel, kolentang en pook. Circa 1900. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing samovaar/kraantjeskan met geëboniseerde houten grepen. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse koperen aker met hengsel. Afmeting: 33 x Ø 56 cm. In goede staat.
Twee antieke Russische heilig kruizen van messing. 19e Eeuw of ook ouder. Eén kruis verguld. Eén kruis met verso tekst. Afmeting: 17 - 23 cm. In goede staat.