Messing lampenvoet in de vorm van een Korinthische zuil, met klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Twee antieke dienbladen. 1x 19e Eeuw, met diverse houtsoorten en intarsia. 1x Kopergeslagen, circa 1920. Afmeting: 49 - 55 cm. In goede staat.
Antieke Indonesische dekseldoos met houtsnijwerk. Circa 1920. Met landschap voorstelling. Afmeting: 11 x 35 x 25 cm. In goede staat.
Antieke messing Jugendstil jardiniere met floraal/snoek decor. Circa 1900. Met zinken binnenbak. Afmeting: 14 x 25,5 x 19 cm. In goede staat.
Antieke bronzen wandlamp. Circa 1920. Afmeting: 33 x 17 x 17 cm. In goede staat.
Art Deco thermometer met datum. Metaal en chroom. Circa 1925. Kaartjes datum niet compleet. Niet getest. Afmeting: 14 x 25 x 14 cm. In redelijke staat.
Oude klarinet in koffer. J. Michael. Japanese Technology. Afmeting: 12 x 32 x 22 cm. In goede staat.
Vier grote antieke Duitse tabakspijpen met porselein. Wild voorstelling. Drie pijpen compleet. Eén pijp incompleet (past mondstuk niet). Afmeting: 52 -75 cm. In goede staat.
Moderne handbeschilderde betonnen zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 89 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Zes delen antiek kerfsnede. Divers. Onder andere; Hocker, bloembak, houders, console et cetera. Afmeting: 26 - 47 cm. In goede staat.
Drie vroeg 19e eeuwse tinnen schenkkannen. Afmeting: 17 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Tin beklede houten Arts and Crafts theedoos met natuursteen. Afmeting: 13 x 12 x 9 cm. In goede staat.
Set grote messing plated kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhout gestoken blaasbalg met draken decor. Aan beide zijden chinoiserie. Leer ondicht. Afmeting: 86 cm. Verder in goede staat.
Grote antieke Franse porseleinen lampenvoet met figurenvoorstelling en messing. Was ooit petroleumlamp. Afmeting: 84 cm. In goede staat.
Lot divers antiek tin. Onder andere; strooiers, bestek, maten et cetera. Afmeting: 12 - 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse bronzen kaarskandelaar met beschilderde porseleinen lekrand. Landschap/Ontari Kevelaar/goud decor. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing samovaar/kraantjeskan met geëboniseerde houten grepen. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse koperen aker met hengsel. Afmeting: 33 x Ø 56 cm. In goede staat.
Antieke Engelse messing schenkkan met houten grip. Met bodemmerk 8. Circa 1900. Arts & Crafts stijl. Minimaal bedeukt. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Gebedenboek voorzien van een kaft gemaakt uit schildpad ingelegd met een floraal decor met parelmoer en metaal. Het boek is voorzien van een witmetalen sluiting met graveerwerk. 8x11x3cm. Wat beschadi...
Antieke mahoniehouten kerfsnede stoof met bronzen hengsel. Afmeting: 21 x 20 x 25 cm. In goede staat.
Twee koperen pannen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 30 - 36 cm. In goede staat.
Twee zware dikwandige marmeren vazen. 19e Eeuw. Eén vaas chip bodemrand. Afmeting: H 22 cm. In redelijk/goede staat.