19e Eeuwse messing vergulde historisme hanglamp met engelen. Circa 1880. Vervuild. Afmeting: L 66 x Ø 78 cm. In redelijk/goede staat.
Grote bronzen lamp, ballonvormig met glas. 21e Eeuw. Afmeting: H 82 x Ø 50 cm. In goede staat.
Vijf-lichts plated hanglamp met glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 x Ø 35 cm. In goede staat.
Grote Jugendstil tinnen lampenvoet. Circa 1910. Ontwerper? Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Antieke kerkelijke lamp in gotisch-stijl gemaakt van blik. Waarschijnlijk voor lijkkoets. Met beschildering. Paar ornamenten missen. Afmeting: 60 cm. In redelijk/goede staat.
Albast lamp met messing. Obelisk vorm. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
19e Eeuws blikken presenteertablet met floraal/vogel decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: 29 x 36,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing samovaar/kraantjeskan met geëboniseerde houten grepen. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
19e Eeuws koperen eventjes-veel-pan + poffertjespan. Afmeting: 35 - 53 cm. In goede staat.
Zeldzame Empire doofpot van pijpenaarde en messing. Met Griekse-stijl medaillons. Circa 1820. Afmeting: 35 x Ø 23 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse koperen aker met hengsel. Afmeting: 33 x Ø 56 cm. In goede staat.
Historisme-stijl messing inktstel met putto. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 30 x 19 cm. In goede staat.
Twee antieke plated koetslampen met kaarshouders. Circa 1900. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Twee antieke Russische heilig kruizen van messing. 19e Eeuw of ook ouder. Eén kruis verguld. Eén kruis met verso tekst. Afmeting: 17 - 23 cm. In goede staat.
Antieke Engelse messing schenkkan met houten grip. Met bodemmerk 8. Circa 1900. Arts & Crafts stijl. Minimaal bedeukt. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse (Amsterdamse), koperen met messing doofpot voorzien van stadswapen en floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Zwitserse speeldoos in de vorm van een chalet. Circa 1870. Grote speelrol met aan/uit functie. In goede staat. Kam gaaf + mooie klank. Meerdere melodieën spelen achter elkaar. Afmetin...
Oud/antieke Tibetaanse kopergedreven gebedsmolen met karaktertekens. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Een echt struisvogelei met messing houder. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Lot antiquarische boeken. (1) Amsterdam in de 17e eeuw, V. Stockum & Zn. Afleveringen in zwarte houder. (2) Het gouden tijdperk der kunst, XVI, XVII, XVIIIe eeuw. Gebr. E & M Cohen, met 50 fotolithogr...
Lot 18e eeuwse Russische documenten met dateringen. Afmeting: 35 x 22 x 6 cm. In goede staat.
Vier boeken over Hollands zilverwerk. Onder andere; meestertekens van Nederlandse goud- en zilversmeden, Fries zilver, zilverlexicon en klein zilver. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 29 cm. In goede staat.
Gebedenboek voorzien van een kaft gemaakt uit schildpad ingelegd met een floraal decor met parelmoer en metaal. Het boek is voorzien van een witmetalen sluiting met graveerwerk. 8x11x3cm. Wat beschadi...
Grote 19e eeuwse Hollandse bijbel. Uitgave Thieme/Arnhem. Met honderd afbeeldingen. Vochtvlekken. Afmeting: 37 x 30 x 9 cm. In redelijke staat.