Oud Chinees papiergeld in houtgestoken lijst. 60-er Jaren. Afmeting: H 54 x B 32 cm. Goede staat.
Kapitaal antiek goud met zilveren choker,750/000- 835/000, royaal bezet met diamanten. Collier gemaakt uit schakels in voluutvorm, bezet met roosgeslepen diamanten. In het ruitvormige middenstuk van d...
Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met Familie Rose figuren/goud decor. Vier schotels goed, één schotel chip, één schotel haarlijn. Vier kopjes goed, twee kopjes haarlijn. Afmeti...
Zeldzame originele 17e eeuwse Chinees porseleinen Mei Ping vaas met draak in wolken/fruit decor en swistaka's. Zeldzaam. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse orgelgebogen wortelnoten porseleinkast. Barok. Met vier lades, origineel beslag en onderling verbonden poten. Afmeting: 230 x 170 x 43 cm. In goede staat.
Kapitale antieke geelgouden armband, 585/000, aan de bovenzijde voorzien van zilver bezet met oud-diamant. Armband met een groot middenstuk bezet met 9 roosgeslepen diamanten, verlopend in grootte. 4,...
Uniek zilveren zakhorloge. Memento Mori, met een Engels zakhorloge van John Josephson, London, 2e heft 18e eeuw, met een wit geëmailleerde wijzerplaat voorzien van Romeinse en Arabische cijfers, gesig...
Groot antiek Chinees snijwerk van hoorn. Geplaatst op een console. Figuren decor. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.
Zeldzaam twaalf-delig 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Verte kinderservies. Bestaande uit: Zes kop + schotels, dekselvaas, schenkkan, trekpot, kom, twee keer pattipan. Enkele minimale chips. Twee...
Grote Chinees porseleinen pot met floraal decor. Lichte randglazuurschade. Afmeting: 32 x 31 cm. In goede staat.
Zeldzaam groot drie-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel. Met knobbelvazen en chinoiserie decor. Twee bovenranden gerestaureerd. Afmeting: H 51 - 52 cm. In goede staat.
Kapitaal werk van Nicolaas van der Waaij. 1855 - 1936. Jugendstil voorstelling. Twee kinderen aan het baden bij beek met bloesemboom. Circa 1910. Olieverf op linnen. Maroufle. Afmeting: H 168 x B 99 c...
Chinees porseleinen Familie Verte drakenschotel met wolken-reliëf + bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 8,5 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerde geel geglazuurde Chinees porseleinen vaas met vogels in bloesemboom/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Drie zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels (2x gaaf met minimale chips, 1x met chips en haarlijntje) en twee kopjes met waterbuffel + figuur in landschap decor (1x klein haarlijntje e...
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose wapenschotels met decor van Chinese muur en pagodes. Afmeting: Ø 31,5 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen servies met Encre de Chine decor, landschap met figuren met amor en engel in hemel + goud decor. Enkele beschadigingen onder andere aan schenkkan en theebus. Kom...
Bijzonder zilveren Christofle bestek, 925/000, versierd met een rand met lambrequins en een versierd ornament aan de achterzijde. Het bestek bestaat uit een viscouvert met 6 messen en vorken, 5 tafelv...
Grote wortelnoten 18e eeuwse Hollands barok porseleinkast, orgelgebogen met 4 lades en kruispootverbinding. Recentelijk professioneel schellack handgepolitoerd. 228x230x48cm. In zeer goede staat.
Lot 18e eeuwse Russische documenten met dateringen. Afmeting: 35 x 22 x 6 cm. In goede staat.
D.H.W. Filarski. 1885 - 1964. Hollands impressionistisch landschap met korenschoven en boerderijen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 75 cm. In goede staat.
Tien lithografieën Campbell Soup II. Naar Andy Warhol. Printed by Sunday B. Morning. Litho op papier. Afmeting: H 89 x B 58 cm. In goede staat.
Willem Hussem, '63. 1900 - 1974. Abstracte compositie. Afmeting: H 55 x B 35 cm. In goede staat.
E. Schröder. Duitse School. Circa 1930. Portret hond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.