This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

48. Aprilveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, April 8, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Twee antieke tinnen inktstellen
Result: 60 EUR

Twee antieke tinnen inktstellen. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 19 - 26 cm. In goede staat.

Witgouden hanger met saffier en diamant
Result: 125 EUR

Witgouden hanger, 585/000, met saffier en diamant. Rozethanger met 9 rond gefacetteerde saffieren, totaal ca 0,75 ct en een rand met 8 singlecut geslepen diamanten, totaal ca 0,08 ct. ø 14 mm. ca 3,1 ...

Lot barnstenen sieraden, 3x
Result: 50 EUR

Lot sieraden met barnsteen, met 2 ringen en een grote hanger. Grote hanger met een gecontourneerde zetkast voorzien van een opaak stuk barnsteen, 8x4cm, een ring met ronde barnsteen en een ring met ee...

Vergulde houten crucifix
Result: 130 EUR

Vergulde 19e eeuwse houtgesneden crucifix met boerin + slang. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Lot gesneden edelstenen
Result: 120 EUR

Lot met gesneden edelstenen. Lot met o.a. agaatstenen, labradoriet en aquamarijn voorzien van gesneden voorstellingen met o.a. wapens en figuren. 9x12mm- 21x24mm. In goede staat

5 Armbanden, divers
Result: 50 EUR

Lot ,met 5 armbanden met drie rijen edelstenen met o.a. parels, goudsteen en amethist. Bevestigd aan een goud op zilveren sluiting met stenen. In goede staat

Glazen lamp
Starting price 90 EUR

Grote kristalglazen lampenvoet met messing. 20e Eeuw. Afmeting: H 71 cm. In goede staat.

Arie Zuidersma, Gezicht op Rottum
Starting price 900 EUR

Arie Zuidersma. 1925 - 2014. Gezicht op Rottum. Gouache op papier. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.

2x Petroleumlampen, 1880
Starting price 200 EUR

Twee grote antieke tafelpetroleumlampen met porselein, messing en kristallen reservoirs. Handbeschilderd. Circa 1880. Geëlektrificeerd. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Evert Moll, Havengezicht
Starting price 1.500 EUR

Evert Moll, 1878-1955. Rotterdams havengezicht met vele boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vrouw met kind en bloem
Starting price 1.600 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Vrouw met kind en bloem. Mooie Italiaanse lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 72 x B 59 cm. In goede staat.

Boek, Picasso
Result: 40 EUR

Boek. Picasso. Le rayon interrompu Edition's Cercle D'Art Rafael Alberti. Boek met vele kleurplaten. Afmeting: 33 x 27,5 x 3 cm. In goede staat.

Theodor Pixis, 17e-18e Eeuws interieur met figuren
Result: 600 EUR

Theodro Pixis. 1831 - 1907. 17e - 18e Eeuws interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 30 cm. In goede staat.

Rob Lembaerts, Kinderen voeren kippen
Starting price 150 EUR

Rob Lembaerts. Circa 1940. Kinderen voeren kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.

Duitse speelgoed racebaan, 1930
Result: 160 EUR

Duitse blikken speelgoed racebaan uit de jaren '30. In originele doos D.R.P. Perry. Bestaande uit twee auto's, racebaan en verkeerslicht. Compleet en maar licht bespeeld. Afmeting: 39 x 39 x 7 cm. In ...

Markus, Gezicht op Beekbergen
Starting price 180 EUR

Gesigneerd Markus. Gezicht op Beekbergen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 63 cm. In goede staat.

Keith Haring, Zwangere dansende vrouwen
Starting price 360 EUR

Keith Haring. Nr. 21/200. Amerikaanse School. Zwangere dansende vrouwen. Lithografie op papier. Afmeting: H 88 x B 104 cm. In goede staat.

Daniel Bekking, Fratellini's
Starting price 200 EUR

Daniel Bekking. 1906 - 1973. Drie kleuren, de Fratellini's + Pierre Etaix. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 30 cm. In goede staat.