Zilveren spang met hanger, 925/000, gesmede spang lopend in een V-vorm voorzien van een hanger in de vorm van een libelle met zirconia's en een rode steen. lengte spang 38 cm. grootte hanger 5x4cm, in...
Collier van zwarte en witte zoetwaterparels, ø6mm, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting, 585/000. ø8mm. 45 cm. In goede staat
Drie paar zilveren manchetknopen met barnsteen en zirconia. grootte 20x20mm, 16x20mm en 12x18mm.Totaal ca 37,1 gram. 835/000 en 925/000. In goede staat
Set zilveren sieraden met een armband, 19 cm, oorclips 26x17mm, een ring ø53, en een hanger in de vorm van een tand, 27x10mm. Alles bezet onyx. diverse gehaltes. Totaal ca 40,5 gram. In goede staat
Set zilveren sieraden, 925/000, met blauwe stenen. Een collier volledig bezet met ovale blauw gefacetteerde zirconia's, breedte 5mm. lengte 50 cm. een paar creolen met blauwe zirconia;s, breedte 3mm, ...
Drie zilveren sieraden met carneool, een armband met 5 grote schakels bezet met een carneool, breedte 25 mm, een armband met een middenstuk bezet met 3 ovaal gefacetteerde carneolen, breedte 16 mm, en...
Lot met 4 zilveren ringen, 3 gematteerde strakke ringen voorzien van zirconia en een ring met gifvak en een doodshoofd. Totaal ca 54 gram. In goede staat
Lot zilveren sieraden met een armband met plaatjes met filigraindecor, 16mm, lengte 19 cm, een collier met figaroschakels, 50 cm en een armband met een verlopend gourmetschakel. 23 cm met extra eindog...
Monogram C.D.W. 20e Eeuw. Stilleven met waaier, bloemen op Delftse schaal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 17 x B 23 cm. In goede staat.
W.J. Rangé. 20e Eeuw. Schelpenvissers op het strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
C.M. Kouw. 20e Eeuw. Hollandse platbodems op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 54 x B 41 cm. In goede staat,
Herman Moerkerk. 1879 - 1949. Zittende elegante vrouw. Oostindische inkt op papier. Afmeting: H 20 x B 14 cm. In goede staat.
Twee handingekleurde 18e eeuwse gravures. (1) Gezicht van de nieuwe Korenbeurs. (2) Gezicht van het Oostindisch zeemagazijn Amsterdam. Minimale vochtvlekken. Gravures op papier. Afmeting: H 32 x B 42 ...
19e Eeuwse notenhout gestoken blaasbalg met draken decor. Aan beide zijden chinoiserie. Leer ondicht. Afmeting: 86 cm. Verder in goede staat.
Grote antieke Franse porseleinen lampenvoet met figurenvoorstelling en messing. Was ooit petroleumlamp. Afmeting: 84 cm. In goede staat.
Lot divers antiek tin. Onder andere; strooiers, bestek, maten et cetera. Afmeting: 12 - 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse bronzen kaarskandelaar met beschilderde porseleinen lekrand. Landschap/Ontari Kevelaar/goud decor. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing samovaar/kraantjeskan met geëboniseerde houten grepen. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse koperen aker met hengsel. Afmeting: 33 x Ø 56 cm. In goede staat.
Antieke Engelse messing schenkkan met houten grip. Met bodemmerk 8. Circa 1900. Arts & Crafts stijl. Minimaal bedeukt. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Gebedenboek voorzien van een kaft gemaakt uit schildpad ingelegd met een floraal decor met parelmoer en metaal. Het boek is voorzien van een witmetalen sluiting met graveerwerk. 8x11x3cm. Wat beschadi...
Antieke mahoniehouten kerfsnede stoof met bronzen hengsel. Afmeting: 21 x 20 x 25 cm. In goede staat.
Twee koperen pannen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 30 - 36 cm. In goede staat.
Twee zware dikwandige marmeren vazen. 19e Eeuw. Eén vaas chip bodemrand. Afmeting: H 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zware messing penkandelaren. Naar oud voorbeeld. Renaissance-stijl. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee gepatineerde Art Deco kaarskandelaren. Compositie metaal in de vorm van een vrouw, bronskleurig. Circa 1925. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Antieke bronzen kist met rondom figuren decor + bronzen wijwaterbak in de vorm van een waterput. 19e Eeuw. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.
Oude plated messing dwarsfluit. Gemerkt Elkhart Gemeinhardt. 20e Eeuw. Afmeting: L 67 cm. In goede staat.
Oude messing plated dwarsfluit. Prelude, made in USA for Hakkert. 20e Eeuw. Afmeting: L 67 cm. In goede staat.
18e Eeuws mahoniehouten theekist met origineel beslag. Slot mist, beschadigd. Afmeting: 13 x 11 x 19 cm. In redelijke staat.
Kleine oude ronde, plated messing reiswekker. Met facet geslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7,5 x Ø 5,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met harpslinger. Weekloper, ankergang. Met wandconsole. Afmeting: 37x 26 x 15 cm. In goede staat.
Plated Barok-stijl wandklok met huwelijk pendule uurwerk. Niet origineel. Kan niet functioneren. Afmeting: 30 x 28 cm. In matige staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en volle zwarte zuilen. Geen beelden aanwezig. Afmeting: 130 cm. Verder in goede staat.
Fauteuil in barok-stijl. Vruchtenhout, noot-kleurig. Met gebogen poten en rugleuning. Afmeting: H 108 x B 78 x D 80 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch tapijt. Rood, met diverse omrandingen. Iets sleets. Afmeting: 200 x 140 cm. In redelijk/goede staat.
Oud/antiek Balinese snijwerk plaquette met danseressen. Afmeting: 53 x 31 x 3 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans houtgestoken figuur. Notenhout. Man met blaasinstrument. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Drie delen glaswerk. 1x Dikwandige Copier Leerdam vaas. 1x Dikwandige groene vaas. 1x Dikwandige groen/grijze vaas. Afmeting: H 16 - 27 cm. In goede staat.
Groot mondgeblazen Duits bokaalglas met figuren/republieken decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Grote antieke Majolica jardiniere met draken en opgewerkte rozen. Circa 1900. Voet gerestaureerd + chips rozen. Afmeting: 34 x 48 x 28 cm. In redelijke staat.
Twee grote porseleinen dekselvazen met guirlandes/portretmedaillons en goud decor. 21e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. x Ø 17 cm. In goede staat.
Zeer grote 17e - 18e eeuwse Duitse geglazuurde steengoed voorraadpot met hengsels en medaillons. Enkele chips. Afmeting: H 57 x Ø 31 cm. In goede staat.
Groot Duits Goebel porseleinen figuur. Opvliegende eenden. W. Germany. Nr. 3824627. Afmeting: 26 x 27 x 20 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence borden met chinoiserie decor. Groot bord heeft randschade. Afmeting: Ø 22,5 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke Hollandse Petrus Regout Maastricht keramieken bloempotten met floraal decor. Circa 1890. Afmeting: H 16 x Ø 16 cm. In goede staat.
Twee porseleinen figuren. 20e Eeuw. 1x Schaubach, Duitsland. 1x Royal Worchester England. Afmeting: H 19 - 22 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse porseleinen duiven. 1x Western Germany. 1x Gemerkt L.P.G. handgemalt. Afmeting: H 17 - 22 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinese porseleinen Imari schotels met floraal/goud decor. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 11, 5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels. (1) Floraal, goed. (2) Landschap/pagode, goed. Eén kop, floraal, haarlijn. Rest goed. Afmeting: H 7,8 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen 18e eeuws Chinees porseleinen. Vier Chinese koppen. Floraal/tuin decor. Twee koppen haarlijn. Twee koppen goed. Afmeting: 4,5 - Ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen bord met figuren decor. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kopjes met floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn + chip. Andere goed. Afmeting: 4 x Ø 6,6 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen gemberpotten. 1x Familie Rose. 1x Kanton, zonder deksel. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met console. 20e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Beide borden haarlijnen, één met chips, één met gaten. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijke staat.
Lot China/Japan. Onder andere; diverse snuffbottles + twee Yixing trekpotten. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.
Drie grote antieke Chinese/Japanse porsleinen borden. Divers. Floraal/landschappen decor. Eén bord floraal randschade gelijmd, verder goed. Afmeting: Ø 25 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels met tuin decor, divers. Waarvan: één kop en schotelset goed. Twee kopjes chips/haarlijnen. Eén schotel goed, één schotel haarlijnen. Afmeting:...
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose schenkkan met floraal decor (tobacco leaf) en zilveren handvat. Restauratie. Deksel mist. Chip tuit. Afmeting: 14 x 14 x Ø 12 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinees porseleinen lachende boeddha. Haarlijn. Afmeting: 24 x 22 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinese Yixing trekpotten met bodemmerken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Kutani schotel. Mooie kwaliteit. Met Samurai + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.
Twee delen Oosters koperwerk. 1x 19e Eeuwse bewerkte messing ghendi met swastika en floraal decor. Japan? China? 1x 19e Eeuwse bewerkte bolvaas met floraal/vogel decor. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede ...
Antieke Chinees porseleinen Blanc de chine Quan Yin. 19e Eeuw of ouder. Restauraties. Afmeting: H 22 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen deksel voorraadpot met prunus decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden met vogels in landschap decor. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Moderne glazen fruitschaal in Murano-stijl. Meerkleurig. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 32 x 45 x 19 cm. In goede staat.
Gecontourneerde schaal met ijsbewerking op 3 pootjes, voorzien van zilveren beugel, 835/000, versierd met graveerwerk. ø21x25cm. In goede staat.
Zilveren bonbonmand en roomlepel, 835/000. Opengewerkt bonbonmandje in biedermeierstijl, op een ovale bewerkte voet, met florale greepjes. MT.: Niekerk, Schoonhoven, jl.: r:1977, 17x9x5cm, en een room...
Twee zilveren nafruitscheppen, een lepel, 800/000, met ronde opengewerkte bak met figuur en schelpendecor, bevestigd aan een steel met drakenkoppen bekroond met een zeilschip, gerestaureerd aan de ste...
Zes zilveren taartvorken, 835/000, Lang model met een gegraveerde steel bekroond met een eikel. 15 cm. totaal ca 109gram. MT.: Bijkamp & Co. Steenwijk, jl.:g:1966. In goede staat
Zilveren geboortelepel, 833/000, voorzien van een ovale bak met voorstelling met figuren, een dubbel getorste steel bekroond met 2 ooievaars. MT.: G.Schoorl, Amsterdam, 1875-1914. 20 cm. 51 gram. In g...
Zilveren armband, 925/000, met zirconia's. Zilveren armband met 16 ronde schakels, in het midden bezet met een grote zirconia in het midden en daaromheen een rand met zirconia's. De armband is voorzie...
Witgouden collier en hanger, 585/000, met diamant. Fijn gourmetcollier met een spiegelchatonhanger bezet met een briljant geslepen diamant, 0,015 ct. totaal ca 1,9 gram. lengte 38 cm. Nieuw
Grove zilveren armband, 835/000, met een open gourmetschakel, met kapitolstok. breedte 3 cm. lengte 22cm. ca 141 gram. In goede staat.
Zilveren collier met harthanger, 925/000, met blauw topaas. Fijn ankercollier met een 2 delige harthanger bezet met rond gefacetteerde blauwmtopazen. Grootte hanger 24x24mm. 46 cm. ca 10,3 gram. Nieuw...
Strakke gouden ring, 585/000, met golfbewerking. ca 4 gram. Breedte 15 mm. ø 54 Nieuw
Collier met parels en gitten. Collier met 3 rijen gemaakt uit parels en gefacetteerde gitten bevestigd aan een zilveren veeroog. ca 58 cm. In goede staat.
Anton Funke. 1869 - 1957. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 39 cm. In goede staat.
Hollandse twee-delige Pieter Scheen Nederlandse Beeldende Kunstenaars Lexicon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 19 x 26 cm. In goede staat.
Drie antieke kerkboeken/bijbels. 1x met gouden slot. 1x met zilveren slot. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Grote kristalglazen lampenvoet met messing. 20e Eeuw. Afmeting: H 71 cm. In goede staat.
Antieke Franse Jugendstil porseleinen lampenvoet met koudbeschilderde messing druivenranken. Circa 1900. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Vijf delen metaalwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Antiek bronzen lavabo. Tripod bronzen steelpan. Grote koperen hengselpan. Koperen hengselpan. Strijkijzer. Afmeting: 19 - 48 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese kantoorklok met maanstand en wekker. Circa 1900. Klokkast verkleurd. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
Drie antieke Duitse mondgeblazen glazen. Circa 1900. Met emaille beschilderingen + spreuken. 1x Dekselbokaal. 2x Roemer. Afmeting: 27 - 38 cm. In goede staat.
Zes diverse oude/antieke figuren. Ongemerkt. 19e - 20e Eeuw. Frankrijk. Minimale chip mogelijk. Afmeting: H 16 - 24 cm. In goede staat.
Twee grote vroeg 19e eeuwse Franse porseleinen figuren in de stijl van Jacob Petit. Circa 1835. (1) Man met wijnkorven + fles, arm gelijmd, chip hoed, basement restauratie. (2) Vrouw met wijnkorven en...
Drie Duitse Meissen porseleinen soepborden met floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose schotel met bloemen/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 33 cm. In goede staat.
Antieke Chinese roodlak dekseldoos op messing. Rotsachtig landschap decor. Afmeting: 5 x Ø 9,2 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen boeddha figuren. Handbeschilderd + goud decor. 21e Eeuw. Afmeting: 44 - 48 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen gemberpot met koperen montuur. Met bodemmerk. Scherf uit binnenrand. Afmeting: H 16 x Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese roodlak dekseldoos met Foo-honden decor. 20e Eeuw. Afmeting: 3,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Zilveren oorijzer, 833/000. MT.: G.Hofman, Kollum, 1891-1919. Enkele deukjes in, zonder kapstukken. In redelijk goede staat