This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

47. Januariveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, January 7, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Franse wandklok
Result: 200 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse handbeschilderde blikken wandklok. Weekloper, stil uurwerk, met touwtjesslinger. Afmeting: 39 x 13 x 15 cm. In goede staat.

Warmink klok + console
Result: 100 EUR

Notenhouten Warmink tafelklok met notenhouten wandconsole. Halfuur-slag + maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 29 cm. Console: 23 cm. In goede staat.

Franse datumpendule, 1880
Result: 350 EUR

Antieke houten geëboniseerde Franse datumpendule met doorlopende kalender, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1880. Alle functies getest. Afmeting: 44 x 32 x 16 cm. In goede staat.

Franse portaalklok
Starting price 250 EUR

Antiek Frans Carrara marmeren portaal klokkenstel met brons. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Vuurvergulde pendule
Starting price 600 EUR

Vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met ridder + vaandel. Circa 1835. Goede vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Franse Charles Dix porseleinen pendule
Starting price 600 EUR

Antieke twee-delige Franse porseleinen Charles Dix figuren pendule met goud decor. Monogram J.P. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Eén haarlijn achterkant, verder goed. Afmeting: H 49,...

3x Divers metaalwerk
Result: 80 EUR

Drie maal divers metaalwerk. Bestaande uit: Antieke gietijzeren Buderus plaquettte. Grote antieke kopergeslagen Perzische schaal met floraal decor. Antieke Perzische schenkkan met tekens en floraal de...

Spaans diorama van zeilschip
Result: 140 EUR

Spaans diorama van een zeilschip + Spaanse tekst betreffende het schip en jaargetallen 1868 - 1901. Afmeting: 38 x 50 x 7 cm. In goede staat.

Antieke theestoof, 1900
Starting price 150 EUR

Antieke mahoniehouten theestoof met messing. Circa 1900. Afmeting: 52 x 32 x 25 cm. In goede staat.

Mahonie kist met inhoud
Result: 200 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten chemie/apothekerskist met lade en flacons. Afmeting: 22 x 38 x 19 cm. In goede staat.

Twee marmeren coupes
Result: 100 EUR

Twee antieke Franse marmeren klokken coupes. Circa 1870. Chip. Afmeting: 23 x Ø 18 cm. In redelijk/goede staat.

Sigarentrommel
Starting price 40 EUR

Antieke Hollandse blikken kruideniers sigarendroogtrommel met opschrift. Circa 1910. Afmeting: 23 x 36 x 23 cm. In goede staat.

2x Maritiem
Result: 110 EUR

Twee delen maritiem in houten kist. Circa 1900. Bestaande uit: Passer + Captain Fields improved scheeps ruler. Afmeting: 4,5 x 40 x 9,5 cm. In goede staat.

2x Oude Loewe Opta radio's
Starting price 50 EUR

Twee oude Duitse Loewe Opta radio's. 60er - 70er Jaren. Functies niet getest. Afmeting: 55 - 65 cm. In redelijk/goede staat.

2x Bewerkte Afrikaanse bok hoornen
Result: 70 EUR

Twee Afrikaanse bewerkte bok hoornen met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 30 cm. In goede staat.

3 Chinese plaquettes
Starting price 1.000 EUR

Drie Chinees porseleinen plaquettes met diverse decors. Eén tegel gelijmd, rest goed. Afmeting: 21 - 26 cm. In goede staat.

Chinese drakenkom Ø 20 cm.
Result: 225 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenkom met bodemmerk. Afmeting: 9,5 x Ø 20 cm. In goede staat.

Antieke Chinese vaas
Starting price 500 EUR

Antieke Chinees porseleinen celadon vaas met floraal decor. Chips. Afmeting: H 17 cm. In redelijke staat.

Grote Kang Xi schotel Ø 31 cm.
Result: 500 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met tuin/floraal decor. Met bodemmerk. Minimale chip. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.

5-Delig Imari kaststel
Starting price 2.000 EUR

Vijf-delig 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kaststel met paradijsvogel decor. Eén deksel niet origineel. Beschadigingen. Afmeting: H 18,5 - 23 cm. In redelijke staat.

Zakkroonluchter
Result: 90 EUR

Oude messing zakkroonluchter met kristalglas. Midden 20e eeuw. Afmeting: 60 x Ø 30 cm. In goede staat.

Sigaren humidor
Result: 110 EUR

Grote kersenhouten gefineerde sigaren humidor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 52 x 28 cm. In goede staat.

Penvuur revolver
Result: 120 EUR

Antiek gegraveerd penvuur revolver. Bewerkte kolf met fabeldier. Genummerd. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.

Vijf Oost-Duitse medailles
Result: 25 EUR

Vijf Oost-Duitse medailles. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.