Antieke Koreaanse porseleinen knobbelvaas met kraanvogel decor. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met geisha's in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kraagvaas met Familie Rose draken decor. Met sokkel. Afmeting: 51,5 x Ø 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sung vaas met grijs glazuur. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren/goud decor. Afmeting: Ø 21 - 23 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinees porseleinen chicken cups. 19e Eeuw. 3x Chicken, 1x floraal/vogel decor. Twee maal haarlijn + chips. Twee kopjes twee chips. Afmeting: circa 3,5 - 6 cm. In redelijke staat.
Antieke Japanse/Chinese plated messing opiumpijp met cloisonné. Gesigneerd met bodemmerken onder pijp en houder. Circa 1900. 7-Delig. Afmeting: L 29 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen miniatuurvaas met Lange Lijs decor en zilveren bovenrand. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.
Antieke Chinese basaltstenen gebeeldhouwde boeddha. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose kraagvaas met landschappen in coulissen decor. Afmeting: 48,5 x Ø 23 cm. In goede staat.
Twee antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. 1). De Banck van Leeningh Amsterdam 1663. 2). Bijbelse gravure Christus. Adrian Collaert Sculp. Joan Galle Excud. M. de Vos invent. 1560 - 1618. Gravures op papi...
J.J.H. van Leeuwen. Den Haag. 21e Eeuw. Strandgezicht Scheveningen met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Van Gelderen Fecit. 19e Eeuw. Interieur met handwerkende vrouw. Olieverf op paneel. Paneel gebroken geweest. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In redelijke staat.
Johan Rockx. Circa 1930. Rotterdams' havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen boeddha figuur. Polychromie + goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Adam en Eva bij appelboom met slang. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 17 cm. In goede staat.
Hans Lenteman. 1876 - 1953. Hollands dorp langs rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood-grijs glazuur, ribbels en bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 17 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 37 cm. In redelijke staat.
J. Solt/Salt?. Circa 1910. Vrouwen op markt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 17 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse gravure. Belegerij Münster 1659. Enkele vochtplekken. Gravure op papier. Afmeting: 32 - 69 cm. In redelijke staat.
Twee 18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met zilveren monturen. Chips + deksel beschadigd bij één vaas. Afmeting: H 15 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek gegraveerd penvuur revolver. Bewerkte kolf met fabeldier. Genummerd. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.
Vijf Oost-Duitse medailles. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.