Bronzen paard op zwart marmeren basement. Naar Salvador Dali. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Grote bronzen beer op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Francois Pompon. Afmeting: 28 x 20 x 25 cm. In goede staat.
Grote Oosterse bronzen tempel met olifanten. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 57 x 35 cm. In goede staat.
Twee bronzen boekensteunen op zwart marmeren basement. Maribu's. Gesigneerd C.J. Verhoef. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 16 x 10 cm. In goede staat.
Gesigneerd geglazuurd keramieken figuur. Madonna. C. Vastra. 20e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Bronzen buste op zwart marmeren basement. Man met hoge hoed. Gesigneerd Elie Nadelman. 21e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Achterover leunende naakte vrouw. Afmeting: 18 x 26 x 14 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. 20e Eeuw. Dame op Jugendstil-stijl hocker. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren sokkel. 21e Eeuw. Art Deco stijl eekhoorn. Gesigneerd A. Weinmann. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Liggende naakte vrouw met bondage. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 16 x 11 cm. In goede staat.
Bronzen Art Deco-stijl uil. Gesigneerd Picasso (naar). 21e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Boekensteun met bronzen Napoleon Bonaparte, op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 17 x 12 cm. In goede staat.
Grote zware Chinese natuurstenen Quan Yin. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Grote bronzen jachthond met glazen ogen. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. 18e - 19e Eeuw. Figuur op houten sokkel. Herder met staf. Sokkel basement beschadigd. Afmeting: H 21 cm In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Sportende volslanke vrouw. 21e Eeuw. Afmeting: 33 x 35 x 19 cm. In goede staat.
Vier bronzen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit; Stadswacht, wandelaar, smid, muzikant. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.
Antieke bronzen dames buste op zwart marmeren basement. Gesigneerd C.V. Circa 1900. Afmeting: 16 x 17 x 9 cm. In goede staat.