This website uses cookies

47. Januariveiling 2021

Auction on Thursday, January 7, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Sold
Onduid. gesign., Hollandse haven 1202
Onduid. gesign., Hollandse haven

Result:

50 EUR

Sold
J. Vincken, Stadsgezicht A'dam met stoomboten 1211
J. Vincken, Stadsgezicht A'dam met stoomboten

Result:

50 EUR

Sold
Piet Kleinschmit, Landschap met vakwerkhuis 1226
Piet Kleinschmit, Landschap met vakwerkhuis

Result:

50 EUR

Sold
A. Verhaaf, Zandpad met berkenbomen 1228
A. Verhaaf, Zandpad met berkenbomen

Result:

50 EUR

Sold
J.C. Zeeman, Bloemstilleven 1235
J.C. Zeeman, Bloemstilleven

Result:

50 EUR

Sold
Antiek affiche 1940 - 1945 1241
Antiek affiche 1940 - 1945

Result:

50 EUR

Sold
2x Oosterse schilderijen, Indonesië + Chinees 1243
2x Oosterse schilderijen, Indonesië + Chinees

Result:

50 EUR

Sold
H.J. Wijngaard, Kustgezicht 1302
H.J. Wijngaard, Kustgezicht

Result:

50 EUR

Sold
Ongesigneerd, Floraal stilleven 1311
Ongesigneerd, Floraal stilleven

Result:

50 EUR

Sold
Ongesigneerd, Stilleven naar oud voorbeeld 1358
Ongesigneerd, Stilleven naar oud voorbeeld

Result:

50 EUR

Sold
E. Wissmann, Stilleven met bloemen en fruit 1355
E. Wissmann, Stilleven met bloemen en fruit

Result:

45 EUR

Sold
A.H. Hoffmann, Riviergezicht met boot 1066
A.H. Hoffmann, Riviergezicht met boot

Result:

40 EUR

Sold
2x Handgeschilderde ikonen 1249
2x Handgeschilderde ikonen

Result:

40 EUR

Sold
Aquarel naar Mesdag, Platbodems op zee 1312
Aquarel naar Mesdag, Platbodems op zee

Result:

40 EUR

Sold
2x J.A. Smit, 2x Tulpen zeefdurk 1349
2x J.A. Smit, 2x Tulpen zeefdurk

Result:

40 EUR

Sold
2x Antieke gravures 1351
2x Antieke gravures

Result:

40 EUR

Sold
2x Antieke gravures 1352
2x Antieke gravures

Result:

40 EUR

Sold
H.Berg, Duits landschap met boerderij 1368
H.Berg, Duits landschap met boerderij

Result:

35 EUR

Sold
J.J. Garjeanne, Hollands poldergezicht 1354
J.J. Garjeanne, Hollands poldergezicht

Result:

30 EUR

Sold
2x Antieke gravures 1371
2x Antieke gravures

Result:

25 EUR