Pieter de Regt. 1877 - 1960. Hollands riviergezicht met boerderij en ophaalbrug. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 28 cm. In goede staat.
A. Idserda. 1879 - 1952. Boerderij met knotwilg. Pastel op papier. Afmeting: H 32 x 28 cm. In goede staat.
Riek Schagen. 1913 - 2008. Moderne compositie. 50er-Jaren. Stift op papier. Afmeting: H 23 x B 15 cm. In goede staat.
K. Victor Mayr, 1944. 1882-1974 Papegaaien in bomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878-1955. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
A. Arnegge. 19e Eeuw. Duitse School. Duits landschap met herder en zijn vee. Aquarel op papier. Afmeting: H 65 x B 47 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Havengezicht met vele boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
H. van Wijngaarden. Circa 1920. Vaas met chrysanten. Olieverf op linnen. Scheurtje. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In redelijk/goede staat.
Meeuwis van Buuren. 1902-1992. Hollands zeegezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Anton Heyboer, 1924-2005. 4 Bruiden van Anton Heyboer. Plakaatverf op papier, Afmeting: H 80 x B 110 cm. In goede staat.
German Grobe. 1857 - 1938. Katwijkse vissersboten op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Twee werken van D. van Heek. 1940 - 1942. Twents landschap met schapen + Twentse boerderij met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Henk Dekker. 1897 - 1974. Platbodem op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Elias Stark. 1849 - 1933. Besneeuwd landschap met ven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 33 cm. In redelijk/goede staat.
Eugene Lücker. 1876 - 1943. Twee etsen. (1) Marktgezicht Luik met vele figuren. (2) Stadstrap Luik met figuren. Etsen op papier. Afmeting: H 22 x B 14 cm. / H 44 x B 57 cm. In goede staat.
Onduideljk. Groot Egyptisch schilderij op papyrus geschilderd. Egyptische figuren voorstelling. Olieverf op papyrus. Afmeting: H 66 x B 94 cm. In goede staat.
W. Hesse? Naar Rembrandt. Circa 1900. Ridder met gouden helm. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
J. Knip. Circa 1930. Boerenhuis bij sloot in de zomer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
P.A. Schipperus. 1840 - 1929. Riviergezicht met vele zeilboten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 42 cm. In goede staat.
A. J. van Prooyen '90, 1834-1898. Moeder met spelende kinderen op het strand. Olieverf op paneel. Afmeting; H 23 x B 49 cm. In goede staat.
Twee werken van Robbert Fortgens.(1) Bergdorp 1996. (2) Breaking point 1996. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Oude ets in de stijl van Picasso. Met lijst. Man en vrouw aan tafel. Ets op papier. Afmeting: H 46 x B 38 cm. In goede staat.
Clement Quinton, 1851-1920. Hardwerkende boer op glooiend landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 42 cm. In goede staat.
Dirk Peter van Lokhorst. 1848 - 1894. Landschap met knotwilgen en koeien bij drenkplaats. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.