This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

47. Januariveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, January 7, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Chinese trekpot
Result: 500 EUR

Chinees porseleinen trekpot met figuren in tuin decor. Chip tuit. Afmeting: 14 x 20 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese Cargo kop + schotel
Result: 200 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Cargo kop en schotel. Ca mau binh thuan. Landschap met hert/coulissen decor. Afmeting: 5 x Ø 12 cm. In goede staat.

5 Japanse borden
Result: 200 EUR

Vijf 19e eeuwse Japans porseleinen borden. Geisha bij kraanvogel decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas
Result: 400 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met mat groen glazuur, zwarte vlekken en vogelkoppen. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Chinees Imari bord Ø 25,5 cm.
Result: 325 EUR

18e Eeuws Chinees Imari porseleinen bord met tuin/vogel/vlinder en goud decor. Afmeting: Ø 25,5 cm. In goede staat.

2x Chinese chicken cups
Result: 190 EUR

Twee Chinees porseleinen chicken cups. Met bodemmerk. Afmeting: 4,2 x Ø 8,1 cm. In goede staat.

4x Familie Rose koppen
Starting price 200 EUR

Vier Chinees porseleinen Familie Rose koppen met figuren en goud decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos met jade ketting
Starting price 300 EUR

Chinese koperen bewerkte dekseldoos met draken decor + jade kralenketting (108 kralen). Afmeting: 7 x Ø 15 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 23 cm.
Result: 1.300 EUR

Chinees porseleinen bord met geisha's bij kraanvogel/goud/insekten decor, verso. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Chinese kom
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen kom met lange tekst en figuren in boot decor. Bodemmerk. Randschades. Afmeting: .....?....... In redelijk staat.

Boeddha, Abhugo Mundea
Result: 90 EUR

Oude bronzen tien-armige Oosterse boeddha Abhugo Mundea. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose schotel Ø 36,5 cm.
Result: 550 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met bloemenmand decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 36,5 cm. In goede staat.

2 Chinese penselenpotten
Result: 60 EUR

Twee antieke Chinese bamboe gesneden penselen vazen met gedetailleerde geschriften, landschap/floraal decor. Krimpnaden. 19e Eeuw. Afmeting: H 20 x Ø 7 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Result: 150 EUR

Chinees porseleinen gemberpot met bloesemtak decor. Afmeting: H 20 x Ø 16 cm. In goede staat.

Chinese ovale schaal
Starting price 100 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen ovale schaal met floraal/vogel decor. Bodemmerk. Afmeting: 27 x 21 x 5 cm. In goede staat.

Blauw witte dekseldoos
Result: 1.600 EUR

Chinees porseleinen dekseldoos met houten deksel en drakendecor. Met 6 tekens, bodemmerk en console. ø13x9cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas
Starting price 350 EUR

Hoge Chinees porseleinen celadon vaas. Vierkant met ribbels en groen/grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte schotel Ø 36,5 cm.
Result: 1.800 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met kostbaarheden decor. Met bodemmerk. Minimale randschade. Afmeting: Ø 36,5 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Result: 500 EUR

Chinees porseleinen gemberpot met tuin/vogel decor + houten deksel. Afmeting: H 19 x Ø 14 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas op sokkel
Result: 1.200 EUR

Grote blauw-witte Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 39 x Ø 23 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (8x)
Result: 120 EUR

8x Antieke Chinees porseleinen schotels. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: 5x Quan Lung met tuin/floraal decor. 3x 19e Eeuw, geschulpt, coulissen voorstelling. Eén haarlijn bodem. Afmeting: Ø 10 - 12 cm....

Chinese plaquette Ø 45,5 cm.
Starting price 600 EUR

Grote Chinees porseleinen ronde plaquette. Paradijsvogel decor. Afmeting: Ø 45,5 cm. In goede staat.

Chinese gele kom
Result: 300 EUR

Chinees porseleinen kom met floraal glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Starting price 200 EUR

Chinees porseleinen vaas met draak in wolken decor. Rood-wit. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Peking glas snuffbottle
Result: 225 EUR

Grote Chinese Peking glazen snuffbottle met eend en vis decor. Met stempel. Afmeting: 11 cm. In goede staat.

Peking glas snuffbottle
Result: 180 EUR

Chinese Peking glazen snuffbottle met watervogel decor. Met signatuur. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.

Peking glas snuffbottle
Result: 180 EUR

Oude Chinese Peking glazen snuffbottle met salamander, vissen, floraal decor et cetera. Met signatuur. Afmeting: 9 cm. In goede staat.

Antieke Chinese kom
Result: 300 EUR

Antieke Chinees porseleinen kom met rondom figuren, herten en hoogwaardigheidsbekleders decor. Afmeting: 8 x Ø 12 cm. In goede staat.

Peking glazen snuffbottle
Starting price 200 EUR

Oude Chinese Peking glazen snuffbottle met eekhoorn decor. Met signatuur. Afmeting: 8 cm. In goede staat.

2x Chinese snuffbottles
Result: 60 EUR

Twee Chinees porseleinen snuffbottles met bodemmerk. Eén maal met erotisch decor. Eén maal met kraanvogel decor. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.

4x Chinese snuffbottles
Result: 70 EUR

Vier oude Chinees porseleinen snuffbottles. Waarvan drie gemerkt. Divers. Afmeting: 6 - 8,5 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot
Result: 850 EUR

Chinees porseleinen dekselpot met figuren in landschap/waterval decor. Afmeting: 17 x Ø 17 cm. In goede staat.

Chinese terrine
Result: 850 EUR

Chinees porseleinen terrine met floraal decor. Koperen hengsels missen. Afmeting: H 16 x Ø 19 cm. In goede staat.

2x Chinese Familie Rose schotels Ø 12,7 cm.
Starting price 50 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotels met landschap/floraal/vogel decor. Eén schotel haarlijnen + chip. Eén schotel goed. Afmeting: Ø 12,7 cm. In redelijk/goede staat.

Blauw witte schotel.
Result: 1.600 EUR

Grote Chinees porseleinen diepe schotel met figuren in landschapdecor. Met bodemmerk. haarlijn. ø42x8cm. In redelijke staat

Celadon vaas op console
zurückgezogen

Grote Chinees porseleinen vaas met grijs/groen glazuur + houten console. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

2x Zeldzame Chinese kopjes
Result: 600 EUR

Twee zeldzame Chinees porseleinen, octagonale, Familie Rose koppen. Met figuren en tekst decor. Tevens figuur binnenin. Afmeting: 6 x 6,5 x 6,5 cm. In goede staat.

2x Japanse of Chinese vazen
Result: 135 EUR

Twee antieke Japanse of Chinese bronzen vazen met bodemmerk. Draak/paradijsvogel decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Chinese metalen Ming-stijl Foo-hond
Result: 800 EUR

Chinese metalen Ming-stijl Foo-hond met relikwiehouder. Afmeting: 22,5 x 28 x 16 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 33 cm.
Starting price 500 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse diepe Chinees porseleinen schaal met tuin/goud decor. Chips rand. Afmeting: H 8 x Ø 33 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese celadon oorvaas
Starting price 350 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon oorvaas met groen glazuur. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Twee Chinese voorwerpen van speksteen
Starting price 100 EUR

Twee antieke Chinese spekstenen voorwerpen. 1x Trekpot met floraal/vogel decor, chip. 1x Dekselpot met floraal decor + rat op deksel, chip. Afmeting; H 12 - 17 cm. In goede staat.

Familie Verte penselenpot
Starting price 800 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte penselenpot met tekst + signatuur + landschap decor. Afmeting: 17 x Ø 19 cm. In goede staat.

Groene jade vaas
Result: 160 EUR

Chinese groene jade-gesneden dekselvaas met draken. Afmeting: 21 x 15 x 4,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon jardiniere
Starting price 150 EUR

Chinees porseleinen celadon jardiniere met groen craquele glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x 22 x 17 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Starting price 180 EUR

Chinees porseleinen wierookbrander met salamanders en bruin glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 17 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 29,5 cm.
Result: 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen oker-kleurige Kang Xi gemerkte schotel. Afmeting: H 5,5 x Ø 29,5 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas
Starting price 600 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenvaas met craquelé glazuur + Foo-honden koppen. Afmeting: H 28 x Ø 22 cm. In goede staat.

Chinese Sang de Boeuf dekseldoos
Starting price 250 EUR

Chinees porseleinen dekseldoos met cranberry-kleurig glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Japanse Koro
Result: 500 EUR

Prachtige grote 19e eeuwse Japanse wierookbrander (Koro) met figuren in coulissen/floraal decor. Restvergulding. Afmeting: 27 x 27 x 36 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 22 cm.
Result: 300 EUR

Chinees porseleinen vaas met dorp/figuren/berg decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

2x Chinese kommen Ø 10 cm.
Starting price 60 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen kommen. Sung + Swatou. Floraal/vis decor. Eén oude haarlijn. Afmeting: Ø 10 - 11 cm. In goede staat.

2 Kang Xi borden Ø 24,7 cm.
Starting price 400 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal/Foo-honden decor. Met bodemmerk. Eén bord chip. Eén bord chips + haarlijnen. Afmeting: Ø 24,7 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bord Ø 23 cm.
Result: 1.800 EUR

Chinees porseleinen bord met figuren bij kraanvogel decor en verso insekten. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (5x)
Result: 50 EUR

Vijf delen Chinees porselein. Bestaande uit: Kopje met chicken decor + bodemmerk. Schaaltje met chicken decor + bodemmerk. Kopje met floraal decor + bodemmerk. Twee kopjes met zotjes decor + bodemmerk...

6x Chinese miniatuur vaasjes
Result: 50 EUR

Zes Chinese Sang de Boeuff miniatuur vazen in cassette. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 37 cm.
Starting price 1.000 EUR

Grote diepe 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schaal met landschap/floraal decor. Gecontourneerde omranding. Randglazuur schade. Afmeting: 8,5 x 37 x 37 cm. In goede staat.

2 Delen Chinees porselein
Starting price 200 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x penselenvaas met blauw glazuur en bamboe decor, met bodemmerk. 1x blauw-rode vaas op tripod. Afmeting: 14 - 28 cm. In goede staat.

2x Kleine Chinese vazen
Result: 100 EUR

Twee kleine Chinees porseleinen vazen met vleermuizen + karaktertekens decor. Met bodemmerk. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.

Chinese theepot met draken
Result: 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte theepot met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 17 x 14 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

Queng Lung vleesschaal
Result: 500 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschaal met waterbuffel en hert in landschap decor. Afmeting: 33 x 42 cm. In goede staat.

Chinees terracotta figuur
Starting price 150 EUR

Groot Chinees terracotta figuur met restpolychromie. Armen gerestaureerd. Afmeting: H 42 cm. In redelijk/goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese schotel Ø 23 cm.
Starting price 500 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen gecontourneerde schotel met floraal/landschap/paradijsvogel/Foo-hond decor. Afmeting: Ø 23 cm. Minimale randschilfers. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 28 cm.
Starting price 500 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met figuren in landschap/floraal decor. Gecontourneerde omranding. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Republiek vaas
Result: 250 EUR

Antieke gedateerde Chinees porseleinen Republiek vaas met figuren/gedicht decor. Anno 1924. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Chinese Sung schotel
Result: 200 EUR

Chinees porseleinen Sung bord met groen/grijs glazuur. Afmeting: 3 x Ø 17 cm. In goede staat.

Chinees bord, Ø 17,8 cm.
Starting price 80 EUR

Antieke Chinees porseleinen bord met kostbaarheden decor en bodemmerk. 17e Eeuw. Zhang Zhou? Afmeting: Ø 17,8 cm. In goede staat.

Lot 18e Eeuws Chinees porselein ( 7x)
Result: 550 EUR

Antieke Chinees porseleinen kop en schotels. Bestaande uit: drie kopjes + vier schotels. 18e Eeuw. Met tuin/floraal decor. Kopjes goed, twee schotels minimale chip, twee schotels haarlijn. Afmeting: 8...

Japanse rijstkom, 1900
Result: 110 EUR

Antieke Japanse porseleinen rijstkom met deksel en Hollanders decor rondom. Circa 1900. Afmeting: H 7,5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Antiek Chinees diep bord Ø 21 cm.
Starting price 200 EUR

Antiek Chinees porseleinen diep bord met hengsel en floraal decor. Afmeting: H 6 x Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 19,5 cm.
Result: 650 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met voor + verso floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x Ø 19,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Starting price 250 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen knobbelvaas met landschap decor rondom. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese vazen
Result: 325 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen vazen met vier tekens bodemmerk. 1x Drakenvaas, randglazuurschade. 1x Vaas met geisha's in landschap decor, bovenrand beschadigd. Afmeting: H 23 - 26,5 cm. In redelijk...

Chinese dekseldoos
Result: 250 EUR

Grote Chinees porseleinen dekseldoos met floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In goede staat.

2x Chinese Sang de Boeuf vazen + 1x sokkel
Result: 70 EUR

Twee Chinees porseleinen Sang de Boeuf porseleinen vazen. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.

Drie delen Chinees porselein
Result: 80 EUR

Drie delen Chinees porselein. 1x Familie Verte theebus, zes-kantig, eerste helft 20e eeuw, beschadigd. 2x Familie Noir dekselvazen, eerste helft 20e eeuw, één deksel beschadigd. Afmeting: 16 - 17 cm. ...

3 Kantonese vazen
Result: 300 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor en bodemmerk. Afmeting: 25 - 43 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 15,5 cm.
Result: 550 EUR

Chinees porseleinen kom met wit glazuur en roze karper decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese snuffbottle
Starting price 100 EUR

Grote Chinees porseleinen snuffbottle met spelende figuren + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

5x 18e Eeuwse Chinese borden
Result: 150 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen borden. Divers. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Kang Xi, Quan Lung. Haarlijnen en/of chip. Afmeting: Ø 22 - 27 cm. In matig/redelijke staat.

2x 18e Eeuwse Chinese kommen
Result: 170 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Quan Lung kommen. Landschap decor. Beide kommen haarlijn + één chip. Afmeting: H 9 x Ø 20 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas
Result: 400 EUR

Chinese bruin geglazuurde terracotta vaas met vogelkop decor. Craquelé glazuur. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.

Chinese Sung dekselvaas
Result: 550 EUR

Chinese Sung porseleinen dekselvaas met figuren/floraal decor. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Chinese plaquette
Starting price 500 EUR

Chinees porseleinen plaquette met figuren in landschapdecor. ø 30,5cm. In goede staat

Chinese schotel Ø 37 cm.
Starting price 1.500 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met figuren bij pagode decor. Eén chip. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.

Chinese dubbele vaas
Result: 400 EUR

Chinees porseleinen dubbele vaas met floraal/goud decor. Twee bodemmerken. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Chinese bamboe penselenvaas
Result: 80 EUR

Chinese uit bamboe gesneden penselenvaas met figuren in landschap/bamboe decor. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.

6 Chinese borden Ø 23 cm.
Result: 150 EUR

Zes stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Drie borden met randschade/schilfers. Drie borden met haarlijn + randschade. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.

Lot porselein (4x)
Starting price 50 EUR

Vier delen divers porselein. 19e - 20e Eeuw. 1x Imari dekselkom. 1x Europees vaasje. 2x Potten, China. Afmeting: 9 - 13 cm. In goede staat.

Vier delen Chinees terracotta
Starting price 60 EUR

Vier delen antiek Chinees terracotta cargo aardewerk. Teksing Cargo. Bestaande uit: drie potten en één schaal. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 30 cm.
Starting price 50 EUR

Grote handbeschilderde Chinees porseleinen knobbelvaas met rondom landschap decor. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

2x Chinees porseleinen zotjes
Starting price 50 EUR

Twee oude Chinees porseleinen Familie Rose zotjes. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.

5x Japanse kommen
Starting price 100 EUR

Vijf antieke Japanse porseleinen kommen. Divers. Floraal/goud decor. Eén chip. Afmeting: 14 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf antieke Chinese kommen
Result: 180 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen kommen. Tek Sing Cargo. Floraal/karakterteken decor. Eén kom lichte randschade. Afmeting: Ø 10,5 - 15 cm. In goede staat.

Chinese Sung kom
Result: 200 EUR

Kleine Chinees porseleinen Sung kom met blauw verlopen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

2x Chinese dekselkommen
Result: 225 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselkommen met Foo-honden/karaktertekens decor. Afmeting: 10,5 x Ø 11 cm. In goede staat.