Chinees porseleinen trekpot met figuren in tuin decor. Chip tuit. Afmeting: 14 x 20 x Ø 12 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Cargo kop en schotel. Ca mau binh thuan. Landschap met hert/coulissen decor. Afmeting: 5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse Japans porseleinen borden. Geisha bij kraanvogel decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met mat groen glazuur, zwarte vlekken en vogelkoppen. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen bord met tuin/vogel/vlinder en goud decor. Afmeting: Ø 25,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen chicken cups. Met bodemmerk. Afmeting: 4,2 x Ø 8,1 cm. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen Familie Rose koppen met figuren en goud decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Chinese koperen bewerkte dekseldoos met draken decor + jade kralenketting (108 kralen). Afmeting: 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met geisha's bij kraanvogel/goud/insekten decor, verso. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met lange tekst en figuren in boot decor. Bodemmerk. Randschades. Afmeting: .....?....... In redelijk staat.
Oude bronzen tien-armige Oosterse boeddha Abhugo Mundea. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met bloemenmand decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 36,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese bamboe gesneden penselen vazen met gedetailleerde geschriften, landschap/floraal decor. Krimpnaden. 19e Eeuw. Afmeting: H 20 x Ø 7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen gemberpot met bloesemtak decor. Afmeting: H 20 x Ø 16 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen ovale schaal met floraal/vogel decor. Bodemmerk. Afmeting: 27 x 21 x 5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekseldoos met houten deksel en drakendecor. Met 6 tekens, bodemmerk en console. ø13x9cm. In goede staat.
Hoge Chinees porseleinen celadon vaas. Vierkant met ribbels en groen/grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met kostbaarheden decor. Met bodemmerk. Minimale randschade. Afmeting: Ø 36,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen gemberpot met tuin/vogel decor + houten deksel. Afmeting: H 19 x Ø 14 cm. In goede staat.
Grote blauw-witte Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 39 x Ø 23 cm. In goede staat.
8x Antieke Chinees porseleinen schotels. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: 5x Quan Lung met tuin/floraal decor. 3x 19e Eeuw, geschulpt, coulissen voorstelling. Eén haarlijn bodem. Afmeting: Ø 10 - 12 cm....
Grote Chinees porseleinen ronde plaquette. Paradijsvogel decor. Afmeting: Ø 45,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraal glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met draak in wolken decor. Rood-wit. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Grote Chinese Peking glazen snuffbottle met eend en vis decor. Met stempel. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Chinese Peking glazen snuffbottle met watervogel decor. Met signatuur. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese Peking glazen snuffbottle met salamander, vissen, floraal decor et cetera. Met signatuur. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen kom met rondom figuren, herten en hoogwaardigheidsbekleders decor. Afmeting: 8 x Ø 12 cm. In goede staat.
Oude Chinese Peking glazen snuffbottle met eekhoorn decor. Met signatuur. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen snuffbottles met bodemmerk. Eén maal met erotisch decor. Eén maal met kraanvogel decor. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.
Vier oude Chinees porseleinen snuffbottles. Waarvan drie gemerkt. Divers. Afmeting: 6 - 8,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselpot met figuren in landschap/waterval decor. Afmeting: 17 x Ø 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen terrine met floraal decor. Koperen hengsels missen. Afmeting: H 16 x Ø 19 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotels met landschap/floraal/vogel decor. Eén schotel haarlijnen + chip. Eén schotel goed. Afmeting: Ø 12,7 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen diepe schotel met figuren in landschapdecor. Met bodemmerk. haarlijn. ø42x8cm. In redelijke staat
Grote Chinees porseleinen vaas met grijs/groen glazuur + houten console. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee zeldzame Chinees porseleinen, octagonale, Familie Rose koppen. Met figuren en tekst decor. Tevens figuur binnenin. Afmeting: 6 x 6,5 x 6,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse of Chinese bronzen vazen met bodemmerk. Draak/paradijsvogel decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Chinese metalen Ming-stijl Foo-hond met relikwiehouder. Afmeting: 22,5 x 28 x 16 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse diepe Chinees porseleinen schaal met tuin/goud decor. Chips rand. Afmeting: H 8 x Ø 33 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon oorvaas met groen glazuur. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese spekstenen voorwerpen. 1x Trekpot met floraal/vogel decor, chip. 1x Dekselpot met floraal decor + rat op deksel, chip. Afmeting; H 12 - 17 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte penselenpot met tekst + signatuur + landschap decor. Afmeting: 17 x Ø 19 cm. In goede staat.
Chinese groene jade-gesneden dekselvaas met draken. Afmeting: 21 x 15 x 4,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon jardiniere met groen craquele glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x 22 x 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wierookbrander met salamanders en bruin glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 17 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen oker-kleurige Kang Xi gemerkte schotel. Afmeting: H 5,5 x Ø 29,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenvaas met craquelé glazuur + Foo-honden koppen. Afmeting: H 28 x Ø 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekseldoos met cranberry-kleurig glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Prachtige grote 19e eeuwse Japanse wierookbrander (Koro) met figuren in coulissen/floraal decor. Restvergulding. Afmeting: 27 x 27 x 36 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met dorp/figuren/berg decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen kommen. Sung + Swatou. Floraal/vis decor. Eén oude haarlijn. Afmeting: Ø 10 - 11 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal/Foo-honden decor. Met bodemmerk. Eén bord chip. Eén bord chips + haarlijnen. Afmeting: Ø 24,7 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen bord met figuren bij kraanvogel decor en verso insekten. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Vijf delen Chinees porselein. Bestaande uit: Kopje met chicken decor + bodemmerk. Schaaltje met chicken decor + bodemmerk. Kopje met floraal decor + bodemmerk. Twee kopjes met zotjes decor + bodemmerk...
Zes Chinese Sang de Boeuff miniatuur vazen in cassette. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.
Grote diepe 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schaal met landschap/floraal decor. Gecontourneerde omranding. Randglazuur schade. Afmeting: 8,5 x 37 x 37 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x penselenvaas met blauw glazuur en bamboe decor, met bodemmerk. 1x blauw-rode vaas op tripod. Afmeting: 14 - 28 cm. In goede staat.
Twee kleine Chinees porseleinen vazen met vleermuizen + karaktertekens decor. Met bodemmerk. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte theepot met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 17 x 14 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschaal met waterbuffel en hert in landschap decor. Afmeting: 33 x 42 cm. In goede staat.
Groot Chinees terracotta figuur met restpolychromie. Armen gerestaureerd. Afmeting: H 42 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen gecontourneerde schotel met floraal/landschap/paradijsvogel/Foo-hond decor. Afmeting: Ø 23 cm. Minimale randschilfers. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met figuren in landschap/floraal decor. Gecontourneerde omranding. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
Antieke gedateerde Chinees porseleinen Republiek vaas met figuren/gedicht decor. Anno 1924. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sung bord met groen/grijs glazuur. Afmeting: 3 x Ø 17 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen bord met kostbaarheden decor en bodemmerk. 17e Eeuw. Zhang Zhou? Afmeting: Ø 17,8 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen kop en schotels. Bestaande uit: drie kopjes + vier schotels. 18e Eeuw. Met tuin/floraal decor. Kopjes goed, twee schotels minimale chip, twee schotels haarlijn. Afmeting: 8...
Antieke Japanse porseleinen rijstkom met deksel en Hollanders decor rondom. Circa 1900. Afmeting: H 7,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen diep bord met hengsel en floraal decor. Afmeting: H 6 x Ø 21 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met voor + verso floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen knobbelvaas met landschap decor rondom. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen vazen met vier tekens bodemmerk. 1x Drakenvaas, randglazuurschade. 1x Vaas met geisha's in landschap decor, bovenrand beschadigd. Afmeting: H 23 - 26,5 cm. In redelijk...
Grote Chinees porseleinen dekseldoos met floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Sang de Boeuf porseleinen vazen. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. 1x Familie Verte theebus, zes-kantig, eerste helft 20e eeuw, beschadigd. 2x Familie Noir dekselvazen, eerste helft 20e eeuw, één deksel beschadigd. Afmeting: 16 - 17 cm. ...
Drie antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor en bodemmerk. Afmeting: 25 - 43 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met wit glazuur en roze karper decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen snuffbottle met spelende figuren + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Vijf antieke Chinees porseleinen borden. Divers. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Kang Xi, Quan Lung. Haarlijnen en/of chip. Afmeting: Ø 22 - 27 cm. In matig/redelijke staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Quan Lung kommen. Landschap decor. Beide kommen haarlijn + één chip. Afmeting: H 9 x Ø 20 cm. In redelijke staat.
Chinese bruin geglazuurde terracotta vaas met vogelkop decor. Craquelé glazuur. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.
Chinese Sung porseleinen dekselvaas met figuren/floraal decor. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen plaquette met figuren in landschapdecor. ø 30,5cm. In goede staat
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met figuren bij pagode decor. Eén chip. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dubbele vaas met floraal/goud decor. Twee bodemmerken. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Chinese uit bamboe gesneden penselenvaas met figuren in landschap/bamboe decor. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Zes stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Drie borden met randschade/schilfers. Drie borden met haarlijn + randschade. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
Vier delen divers porselein. 19e - 20e Eeuw. 1x Imari dekselkom. 1x Europees vaasje. 2x Potten, China. Afmeting: 9 - 13 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Chinees terracotta cargo aardewerk. Teksing Cargo. Bestaande uit: drie potten en één schaal. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.
Grote handbeschilderde Chinees porseleinen knobbelvaas met rondom landschap decor. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen Familie Rose zotjes. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.
Vijf antieke Japanse porseleinen kommen. Divers. Floraal/goud decor. Eén chip. Afmeting: 14 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke Chinees porseleinen kommen. Tek Sing Cargo. Floraal/karakterteken decor. Eén kom lichte randschade. Afmeting: Ø 10,5 - 15 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen Sung kom met blauw verlopen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselkommen met Foo-honden/karaktertekens decor. Afmeting: 10,5 x Ø 11 cm. In goede staat.