Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met tuin decor. Beide bovenranden beschadigd. Afmeting: H 26 cm. In redelijke staat.
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen ovale schalen met floraal + verso vleermuis decor. Afmeting: 42 x 32 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans Imari porseleinen schaal met krijger decor. Afmeting: 33 x Ø 28 cm. In goede staat.
Vier delen Oosters brons. Bestaande uit: Monnik staande op lotusbloem. Twee amuletten. En een gesigneerde, G.B., zeepaarden sculptuur. Afmeting: 13 - 19 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met landschap decor. Afmeting: H 24 x Ø 20 cm. In goede staat.
Chinese gebedsketting. Materiaal: hoorn ? Afmeting: L 47 cm. In goede staat.