Drie antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor en bodemmerk. Afmeting: 25 - 43 cm. In goede staat.
Kapitale Chinees porseleinen dekselvaas met Foo-honden decor. Afmeting: H 86 x Ø 38 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen ovale schalen met floraal + verso vleermuis decor. Afmeting: 42 x 32 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met oker glazuur en draak in wolken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12,8 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen vaas met rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 9 cm. In goede staat.
Groot antiek Chinees terracotta figuur op zwart marmeren basement. Trommelaar. Tang dynastie 618 - 907 A.D. Restauraties. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Antiek Chinees terracotta Ming figuur. Hoogwaardigheidsbekleder. Anno 1368 - 1644. Met expertise rapport. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kopjes met godheid in de wolken decor en goudrand. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 9 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen tête à tête met geisha's in landschap decor+ tekst. Met bodemmerk. Eén kopje haarlijn, verder goed. Afmeting: 15 x 28 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Oosterse/Chinese tempel boeddha figuren. Eén maal vergulde houtgesneden gepolychromeerde boeddha op lotusbloem, China. Eén maal bronzen boeddha, China/India. Eén maal bronzen boeddha, Ind...
Grote vergulde Chinese bronzen boeddha. Afmeting: 31cm. In goede staat.
Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met vogel in landschap decor. Eén schotel goed. Eén schotel minimale chip. Eén schotel haarlijnen + chip. Afmeting: Ø 13,5 cm. In redelijk/go...
17e Eeuws Chinees porseleinen Ming bord met kraanvogel decor. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.
Vijf stuks 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen octagonale chocolade-bekers. Met Lange Lijs/bloemvazen decor. Vier tekens bodemmerk. Enkele chips + twee haarlijnen. Afmeting: H 8 x Ø 10 cm. In redelij...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal/karper decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.
Tien antieke Chinese porseleinen Familie Rose decor borden. Twee borden chips, rest goed. Afmeting: Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met vlinder/floraal decor. Yung Chen. Afmeting: Ø 7,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Zeldzaam Chinees porseleinen Familie Rose bord met hert in tuin decor. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 22,2 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschappen en pagode decor. Twee borden haarlijnen + chips. Eén bord chip. Afmeting: 22,7 cm. In redelijke staat.
Zeven diverse Chinese schotels. 18e eeuw. Onder andere: Kang Xi. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 9 - 14 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met figuren in landschap decor. 2 bordjes puntgaaf, 2 bordje klein haarlijntjes Afmeting: Ø 9,1 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Sang du Boeuf knobbelvaas. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Kantonese borden. Met kip/pauw/goud decor. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.