Antieke Hollandse Delftse Fayence preekstoel met twee figuren. Gesigneerd van Duijn. Beschadigd. Afmeting: H 30 cm. In matige staat.
Antieke Majolica schaal met figuren. Polychrome. Circa 1900. Genummerd + letter R. Afmeting: 42 x 52 x 23 cm. In goede staat.
3x Oud/antiek porselein. 1x Franse figurengroep nr. 34, beschadigd. 1x Pauw figuur, Volkstedt, chips bladeren. 1x Dame met jurk, Volkstedt, beschadigd. Afmeting: 16 - 21 cm. In redelijke staat.
Groot Napels Bisquit porseleinen figuur. Verliefd stel op schommel. 20e Eeuw. Kleine beschadiging aan bladeren. Afmeting: H 42 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Duitse porseleinen tafelschaal met figurengroep. Schierholz Plaue gemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Enkele lichte beschadigingen. Afmeting: 51 x Ø 32 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence vazen. Onder andere: van Duyn en CK. Restauraties + chips. Afmeting: 30 - 32 cm. In redelijke staat.
Uitgebreid Duits Hutschenreuther porseleinen eetservies met floraal/goud decor. Selb Bavaria decor Dresden. Bestaande uit: 3 deksel terrines, 8 schalen, 2 sauskommen, 2 botervloten, 17 ontbijtborden, ...
Drie antieke Franse porseleinen borden met goud/figuren decor. Gemerkt. Circa 1880. Alle borden chip. Afmeting: Ø 22 - 28 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Duitse Höechst figuren. 19e Eeuw. Man met druiventrossen + vrouw met rozen. Beide minimale beschadigingen. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Meissen porseleinen vleesschaal met floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 30 cm. In goede staat.
Groot porseleinen tafelstuk met cups + kinderen met manden + opgewerkte bloemen. Minimale chip mogelijk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 x 54 x 38 cm. In goede staat.
Duits Hutschenreuther porseleinen servies. Decor Trocadero. Vaatwasmachine bestendig. Bestaande uit: 2 diepe schalen, 3 platte schalen, 6 maaltijdborden, 6 diepe borden, 6 ontbijtborden, theepot, melk...
Vijf prachtige, deels handgeschilderde antieke Duitse porseleinen bierpullen met figuren voorstellingen. Onder andere: portret, interieurs, vélocipède fiets, tevens bodem voorstelling. Circa 1900. Afm...
21 Stuks Friese wandtegels met dorpen een waterkant decor. 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Duitse Meissen porseleinen taartschaal met Streublümchen decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 10 x Ø 33 cm. In goede staat.
Groot Duits porseleinen Rosenthal figuur. Naakte dame. Gelb door F. Klimsch. 20e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Duits porselein met Zwiebelmuster decor. Bestaande uit: Eier-verdeelschaal (10-delig) + 2 schenkkannen. Afmeting: 14 - 24 cm. In goede staat.
Vier antieke Duitse porseleinen figuren. Divers. Thüringen. Eén hoofd gelijmd + minimale beschadigingen. Afmeting: 11- 15 cm. In goede staat.
Twee Hollandse polychrome Fayence Makkum Tichelaar gemerkte paarden. 20e Eeuw. Eén paard beschadigd. Afmeting: 20 x 18 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen Meissen porselein met Zwiebelmuster decor. Bestaande uit: Presenteerschaal, sauskom. dekseldoos en bonbonschaal. Afmeting: 13 - 38 cm. In goede staat.
Duits porseleinen theeservies. Gemerkt JWK. Western Germany. Decor Limoges. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theekan, 6 kop + schotels, 5 petit four schalen, melk/suiker set, 6 gebaksborden, vaasje + 2 deksel...
Twee antieke Staffordshire porseleinen honden. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Twee grote Delftse Fayence vazen. 19e Eeuw. Voorzien van merkteken de Klauw. Lichte beschadigingen. Afmeting: H 43 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf-delig Hollands Delfts Fayence kaststel. Gemerkt Porceleyne Fles. Circa 1900. Beschadiging bij één vaas. Afmeting: H 25 - 33 cm. In redelijk/goede staat.