Antieke Duitse polyphon speeldoos met zes speelplaten. Mahoniehout. In goed werkende staat. Afmeting: 17 x 28 x 24 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose schemerlamp met vergulde bronzen armaturen. Afmeting: H 69 cm In goede staat.
Lederen Tod's Crossbody tas. Kleur: zwart. Afmeting: 48 x 45 cm. In zeer goede staat.
Drie grote 17e - 18e eeuwse lamslederen bijbels. Circa 1700. Door Pierre Mortier. In Nederlands. 1x Nieuwe testament. 2x Historie, oude + nieuwe testament. Met diverse gravures. Kleine beschadigingen....
Zeldzame antieke coromandelhouten schrijfkist met religieus verguld messing beslag en mooi binnenleven. Gesigneerd E. Mordan & Co. London. Afmeting: 11 x 26 x 36 cm. In zeer goede staat.
Twee antieke handbeschilderde porseleinen petroleumlampen met floraal/vlinder decor en verguld messing. Eén lamp geëlektrificeerd. Afmeting: H 40 - 42 cm. In goede staat.
Gesigneerde Belgische plated dwarsfluit. Succes, F. Hofinger Bruxelles Nr. 1955. Corps du flute brevetes. Afmeting: L 71 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse Carrara marmeren kandelaar-cassolettes met brons. Omkeerbaar. Circa 1880. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Zuid Amerikaans speksteen gesneden figuur + rapport. Verslag van Constatery Mezcala/Balsas-Juerrero. Periode 300 -100 voor Christus. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Antieke lederen buiktas met elf lederen verdeelvakken. Western? Afmeting: 14 x 60 x 4,5 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse wortelnoten sieradenkist met vakverdeling + extra deksel bovenop. Afmeting: 19 x 27 x 19 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse vuurvergulde Franse bronzen kaarskandelaren in Louis Seize-stijl. Gestempeld en genummerd. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Aristocrat Kingsway gokkast. Eén-armige bandiet. Quadreel Gie it a wirl. Metalen kast met chrome. Aristocrat Automatics, Great Britain. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 45 x 38 cm. In goede staat...
Twee antieke bronzen Empire-stijl wandkandelaren met engelen. Twee-kleurige patina. Afmeting: 35 x 22 x12 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten bakbarometer. Door H.H. Fraenkel te Groningen en Amsterdam. Circa 1850. Afmeting: L 120 cm. In goede staat.
19e eeuwse engelse neogotische mahonie houten barometer Admiral Fritzroy. Afmeting: 115 cm. In goede staat
Franse Art Deco persglazen plafonniere van Degue met floraal decor. Circa 1920. Afmeting: 20 x Ø 50 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse koperen samovaar, kraantjeskan met atlas. Circa 1820. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse palissanderhouten boulle likeurkelder met inhoud. Niet compleet. Met tien borrelglazen, vier karaffen, waarvan één niet origineel + stop beschadigd. Likeurkist verder in goede staat....
Koffer met vrijmetselaar voorwerpen. Engels. 20e Eeuw. Onder andere: Staffordshire buiktas, ceremonie-boek, oorkonde/teken met halsband, linten, visitor oorkonde, dolk, president hamer 1956, stropdas ...
Zes 60ste jaren design hanglampen met mondgeblazen glazen bollen en rood/zwarte fittingen. 35xø23cm. In goede staat
Zeer groot 19e eeuws Perzisch gegraveerd tafelblad met Islamitische figuren voorstelling en floraal decor. Afmeting: Ø 78 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Duits gebrandschilderd glas-in-lood venster. Luttishofen. Decor met vliegende vis en engelen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse houtgestoken wandblakers met spiegel en cherubijnkoppen. Afmeting: 47 x 30 cm. In redelijk/goede staat.