Fles brandy , Miguel Torres, fles Sealord tawny port, fles Santelmo ruby port.
Grote 19e eeuwse bronzen deels vergulde pronkvaas met ranken verguld. Afmeting: 47 x 40 x Ø 25 cm. In goede staat.
Antiek Hollands huishoud wandkastje voor specerijen. Circa 1910. Met keramieken lades. Minimale beschadiging. Afmeting: 57 x 45 x 15 cm. In goede staat.
Drie schildpad houders. Bestaande uit: Sigarenkoker met inlay, chips deksel. Dekseldoos. Kleine dekseldoos, beschadigd. Afmeting: 9 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Veertien stuks oude/antieke koperen pannen. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 11 - Ø 27 cm. In goede staat.
Indonesische houtgestoken etagere tafel met messing bewerkte bladen en koperen dekselpot + twee vazen. 20e Eeuw. Afmeting: H 85 x Ø 54 cm1 vaas met gat. In redelijke/goede staat.
Twee antieke bronzen vijzels met vier stampers. 1x Groot met vier oren, 18e - 19e eeuw. 1x Met vier wapens met kroon, 17e - 18e eeuw. Afmeting (vijzels): 12 - 18 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse grote Duitse gietijzeren historisme wandschotels met bijbelse voorstellingen en engelen. Afmeting: Ø 43 cm. In goede staat.
Vier oude kaarskandelaren met kristalglazen etages. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 31 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde notenhouten engel met wandophanging. Afmeting: 17 x 45 x 8 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse engelenhoofden. 1x Terracotta. 1x Houtgesneden vuren. Afmeting: 20 - 34 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten bakbarometer. Door H.H. Fraenkel te Groningen en Amsterdam. Circa 1850. Afmeting: L 120 cm. In goede staat.