Grote antieke bronzen messing hanglamp met bronzen putti. Circa 1890. Louis Seize-stijl. Afmeting: H 77 x Ø 55 cm. In goede staat.
Twee chroom metalen tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Twee bronskleurige metalen tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Oude/antieke messing tafellamp met engel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Antieke messing hanglamp met gesatineerd glas. Duitsland. Circa 1920. Klassisistische vormgeving. Afmeting: 50 x Ø 45 cm. In goede staat.
Antieke lamp, ca 1890, compositie materiaal en polychromie. Later geëlectrificeerd. 70x40cm. In goede staat
Waaiervormig haardscherm. Messing. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 80 x 14 cm. In goede staat.
Antieke koperen kolenkit met handbeschildering. Figuren in interieur. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Zes delen smeedijzer voor de openhaard. 19e Eeuw. Onder andere met messing. Afmeting: 39 - 54 cm. In goede staat.
Groot stel 18e eeuwse smeedijzeren haardbokken met kaarsenhouder. Afmeting: 77 x 59 x 20 cm. In goede staat.
Grote antieke Italiaanse Murano glazen kroonluchter. Circa 1920. Afmeting: 100 x Ø 65 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse koperen steelpannen. Afmeting: Ø 23 - Ø 30 cm. In goede staat.
Zeer groot 19e eeuws Perzisch gegraveerd tafelblad met Islamitische figuren voorstelling en floraal decor. Afmeting: Ø 78 cm. In goede staat.
Drie Duitse Schwarzwald gesneden bruine beren met glazen ogen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 18 cm. In goede staat.
Koninklijk besluit 1829. Uittreksel. Willem Prins van Nassau. Betreffende Grenadiers et cetera. Nadruk 1e helft 20e eeuw. Enkele vochtvlekken. Afmeting: H 59 x B 41 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse fotolijst met kroon en ridderorde en antieke steendruk. Restvergulding. Afmeting: H 30 x B 19 cm. In goede staat.
Vier antieke tabakspotten. Divers. Drie maal keramiek, circa 1900. Twee maal Duits, één chip. Eén maal Royal Doulton. Eén maal lederen tabakshouder. Afmeting: 15 - 27 cm. In redelijk/goed.
Twee delen antiek. Bestaande uit: messing tafellamp met gesatineerd glazen kap, floraal, circa 1900. En een bronzen kandelaar met kristal. Afmeting: 37 - 45 cm. In goede staat.
Antiquarisch Hollands stripboek 'Het beest is dood'. 1e + 2e deel, 'Het beest is losgebroken + 'Het beest is verslagen'. Betreffende WO II. Karikaturistisch. Copyright 1946. Afmeting: 27 x 36 cm. In g...
Fles LBV port 1988, Vinho do Porto Quinta do Cachao ( porto Messias)
Engelse Holy Bible. Rev. Joh. Eadie. London. Circa 1880. Met veel illustraties. In leren band met vergulde messing sluitingen. Afmeting: 35 x 26 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van twaalf oude/antieke bijbels. 18e - 19e - 20e Eeuw. Met plated beslag. Waaronder Statenbijbel 1778 Joh. Enschede Haarlem et cetera. Afmeting: 11 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antiquarische boeken/bijbels. 1x Boek der H. Roomcher kercke, door Philips Marnix heer van St. Aldegrondt, 17e eeuw. 1x Bijbel met zilveren slot 1884, Johannes Enschede en Zn. 1x Bijbel met zilve...
Drie grote 17e - 18e eeuwse lamslederen bijbels. Circa 1700. Door Pierre Mortier. In Nederlands. 1x Nieuwe testament. 2x Historie, oude + nieuwe testament. Met diverse gravures. Kleine beschadigingen....