Vier delen antiek tin. Bestaande uit: Knijpfles, Chinese stapeldoos en twee Chinese kandelaren. Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.
Vier oude kaarskandelaren met kristalglazen etages. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 31 cm. In goede staat.
Antiek Hollands huishoud wandkastje voor specerijen. Circa 1910. Met keramieken lades. Minimale beschadiging. Afmeting: 57 x 45 x 15 cm. In goede staat.
Antieke messing petroleumlamp met putti. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 56 x Ø 28 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse handgeschreven oorkondes met lakzegels. Gesigneerd, Lord John Campbell, Schotland. Circa 1800. Afmeting: H 21 x B 24 cm.
Lot antiek tin. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: zout + peper strooiers en kandelaren. Afmeting: 12 - 14 cm. In goede staat.
Grote antieke Zuid-Duitse tabakspijp met porseleinen kop. Wild decor. Circa 1900. Afmeting: L 120 cm. In goede staat.
Antieke messing lampenvoet met Japans Satsuma porselein. Later geëlektrificeerd. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Vier antieke tabakspotten. Divers. Drie maal keramiek, circa 1900. Twee maal Duits, één chip. Eén maal Royal Doulton. Eén maal lederen tabakshouder. Afmeting: 15 - 27 cm. In redelijk/goed.
Koninklijk besluit 1829. Uittreksel. Willem Prins van Nassau. Betreffende Grenadiers et cetera. Nadruk 1e helft 20e eeuw. Enkele vochtvlekken. Afmeting: H 59 x B 41 cm. In redelijk/goede staat.
Grote zware antieke gietijzeren wandplaquette. Maria met kindje Jezus. Circa 1900. Afmeting: 67 x 42 x 3 cm. In goede staat.
18e Eeuws mahoniehouten theekist met origineel beslag. Slot mist, beschadigd. Afmeting: 13 x 11 x 19 cm. In redelijke staat.
Vijf kleine Afrikaanse terracotta maskers. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Twee Afrikaanse houtgestoken figuren met kralenketting. Afmeting: H 16 - 17 cm. In goede staat.
Twee antieke Ot en Sien meetplanken met spreuken. Circa 1900. Afmeting: 88 - 90 cm. In goede staat.
Tin beklede houten Arts and Crafts theedoos met natuursteen. Afmeting: 13 x 12 x 9 cm. In goede staat.
Engelse Holy Bible. Rev. Joh. Eadie. London. Circa 1880. Met veel illustraties. In leren band met vergulde messing sluitingen. Afmeting: 35 x 26 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek hardhouten Afrikaans figuur met rest polychromie. Scheur in been. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Lips cijfercombinatie kluis mechaniek. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 14 x 13 cm. In goede staat.
Vier stuks 19e eeuwse houtgestoken ornamenten met polychromie. Afmeting: 20 - 33 cm. In goede staat.
Oude Japanse lakwerk speelkaarten doos met vakverdeling. 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 25 x 17 cm. In goede staat.
Bijzondere antieke messing bureaulamp met contragewicht. Olielamp afneembaar, dan blijft kaarskandelaar. Circa 1900. Afmeting: 40 x 45 x Ø 17 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse albasten tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 34 x Ø 24 cm. In goede staat.
Grote zes-lichts messing kaarskandelaar met guirlandes. 19e Eeuw. Paar naden los, licht bedeukt. Afmeting: 44 x 40 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Drie grote boeddha figuren van kunststof. 20e Eeuw. Afmeting: H 43 - 66 cm. In goede staat.
Antieke koekjestrommel + ijsemmer. Circa 1920. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.
Antiek koloniaal kalebas vaasje met bewerkte zilveren B.W.G. omranding. Circa 1900. Afmeting: 8,5 x Ø 7 cm. In goede staat.
Oude rode Chinees lakwerk houten emmer. 21e Eeuw. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse Loewe Opta radio's. 60er - 70er Jaren. Functies niet getest. Afmeting: 55 - 65 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Duitse ijzeren postweegschaal uit Chemnitz. Afmeting: 77 cm. In goede staat.
Vier antieke koperen ketels. Onder andere een appelketel. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws koperwerk. Scheerbekken, poffertjespan en een beddepan. Afmeting: 29 - 90 cm. In goede staat.
Antieke gipsen gepolychromeerde religieuze plaquette. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 44 x 27 x 5 cm. In redelijke staat.
Twee vroeg 19e eeuwse messing kaarskandelaren. Empire. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Japanse lakwerk sieradenkist met speelwerk. Met decor van pauwen in landschap. Afmeting: 11 x30 x12 cm. In goede staat.
19e Eeuwse huwelijksoorkonde ondertekend door Hare Majesteit Koningin Emma. Geteekent buitengewoon gezant. Lakzegel beschadigd en gaatje in papier. Afmeting: H 31 x B 20 cm. In redelijk/goede staat.
Messing hanglamp in Venetiaanse-stijl met kristalglazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x Ø 40 cm. In goede staat.
Antieke zwarte zijden klederdracht hoofdbedekking met veren. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse blikken kruideniers sigarendroogtrommel met opschrift. Circa 1910. Afmeting: 23 x 36 x 23 cm. In goede staat.
Heilige Maria bij kathedraal. Porselein of glas ? Handbeschilderd. In eikenhouten lijst. Afmeting: H 37 x B 27 cm. In goede staat.
Twee delen antiek. Circa 1900. 1x Vijf-delige notenhouten rookset, oudere wormbeval. 1x Metalen gelithografeerde ponsmachine. Afmeting: 21 - 28 cm. In goede staat.
Twee chroom metalen tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Antieke messing petroleumlamp met glazen reservoir. ca 1900. In goede staat.
Antieke witte opaline glazen petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Twee delen Jugendstil. Circa 1915. Bestaande uit: notenhouten handspiegel + plated hengselschaal. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.
19e Eeuws Engelse messing draaispit met opdraai-mechanisme. Afmeting: 36 x Ø 12 cm. In goede staat.
Drie antieke houtgesneden kurken. Oude man, kabouter en vrouw. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.
Grote messing Neo Renaissance-stijl wandlamp met ranken en leeuwenkop. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 35 x 25 cm. In goede staat.
Duitse 19e eeuwse plated messing Barok klok-omranding. Floraal. Afmeting: 38 x 32 x Ø 13 cm. In goede staat.
6x Antiquarisch. Bestaande uit: Vier etsen knotwilgen + 2 stripbladen Judge Dredd 1983. Afmeting: 28 - 34 cm. In redelijk/goede staat. n
Doos met Duitse poststukken, voornamelijk Duitsland 40er - 50er jaren + bezettingszones + DDR. Afmeting: 24 x 14 x 8 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse palissanderhouten banjo barometer met verzilverde platen. Door J. Callaghon Carlisse. Bovenste glaasje mist. Draaiknop mist. Lijstje thermometer mist. Afmeting: L 95 x B 26 cm. In m...
Negen stuks diverse reclame voorraadblikken. 20e Eeuw. Onder andere: Verkade, Stuyvesant, Guyters, Droste. Afmeting: 5 - 17 cm. In redelijk/goede staat.