Grote zes-lichts messing kaarskandelaar met guirlandes. 19e Eeuw. Paar naden los, licht bedeukt. Afmeting: 44 x 40 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Japanse lakwerk speelkaarten doos met vakverdeling. 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 25 x 17 cm. In goede staat.
Vier stuks 19e eeuwse houtgestoken ornamenten met polychromie. Afmeting: 20 - 33 cm. In goede staat.
Lips cijfercombinatie kluis mechaniek. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 14 x 13 cm. In goede staat.
Engelse Holy Bible. Rev. Joh. Eadie. London. Circa 1880. Met veel illustraties. In leren band met vergulde messing sluitingen. Afmeting: 35 x 26 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Afrikaanse houtgestoken figuren met kralenketting. Afmeting: H 16 - 17 cm. In goede staat.
Vijf kleine Afrikaanse terracotta maskers. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Koninklijk besluit 1829. Uittreksel. Willem Prins van Nassau. Betreffende Grenadiers et cetera. Nadruk 1e helft 20e eeuw. Enkele vochtvlekken. Afmeting: H 59 x B 41 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antiek tin. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: zout + peper strooiers en kandelaren. Afmeting: 12 - 14 cm. In goede staat.