19e Eeuwse Engelse eikenhouten bracketklok met snek en met uurslag, datumaanduiding, silent/chime, fast/slow functie. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Kleine wortelnoten Hollandse staande klok van Warmink. Weekloper met halfuur-slag en maanstand. Naar Amsterdams voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 195 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse marmeren klok met panter. Art Deco. Circa 1930. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, slinger + bel missen, rest goed. Afmeting: 33 x 60 x 20 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule met tekst onder de wijzerplaat en jongen met blaasinstrument en schelpen. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 47 ...
Antieke Franse mysterieuze pendule. Circa 1900. Weekloper. Getiteld; Dans les Praireis par Guillemin. Compositie metaal. Afmeting: 64 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren Louis Seize pendule met vuurvergulde bronzen ornamenten. Filow a Paris. Circa 1800. Afmeting: 44 x 30 x 11 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse pendule. Verrijdbare boeren wagen met figuren. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 39 x 42 x 13 cm. In goede staat.
Grote bronzen Empire-stijl pendule met Athene. Tweede periode. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Gesigneerd Chonifsen a Paris. Punt lans mist. Afmeting: 61 cm. In goede staat.
Antieke drie-delige witte Carrara marmeren Franse pendule met verguld brons. Circa 1870. Gesigneerd Delafontaine et de bronzes a Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Enkele lichte besc...
Antieke Franse (oriëntaalse) bronzen Charles Dix pendule. Voor de Arabische markt. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 38 x 30 x 13 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten historisme tafelklok met messing beslag. Nr. 47161. Lenzkirch? Circa 1890. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Duitse porseleinen tafelklok met figuren, floraal decor en Mercedes uurwerk. 20e Eeuw. Beschadigingen aan benen, vingers etc. Afmeting: 32 cm. In redelijke staat.
Gereviseerde 18e eeuwse Franse zonnetjes comtoise met spillegang. Compleet met peerslinger en sleutel. Afmeting: 38 x 24 x 16 cm. In zeer goede staat.
Prachtige antieke Engelse mahoniehouten staande klok. High Water at port Glasgow, John Barr. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum/seconden aanduiding en maanstand. Wijzer mist. Afmeting: H 230 cm. I...
Antieke Franse mahoniehouten met messing reiswekker. Emaille wijzerplaat. Met halfuur-slag op gongspiraal. uurwerk dient nagekeken te worden. Circa 1900. Afmeting: 16 cm. In zeer redelijke staat.
Antieke Engelse eikenhouten staande klok met mooie origineel beschilderde wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en secondenaanduiding. Circa 1820. Afmeting: H 210 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten staande klok. F. Harscher Waeclesfield. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum/seconden aanduiding, maanstand. Mooie beschilderde wijzerplaat. Afmeting: H 226...
Antieke Franse mahoniehouten Brevete reiswekker met stil uurwerk. Circa 1900. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten staande klok. Hugh Stokelli, New Castle. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, met datum/seconden aanduiding. Uurwerk + wijzerplaat behoeft reiniging. Afmeting: H 23...
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten bracket klok met snek. Achtdaags stil uurwerk van messing. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Zwaar zwart marmeren klokkenstel met brocotgang. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1870. Enkele chips marmer. Afmeting: 26 - 43 cm. In goede staat.
Grote Engelse houtgestoken regulator met floraal decor. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. 20e Eeuw. Afmeting: 91 cm. In goede staat.
Antieke Franse mahoniehouten miniatuur staande klok met enchappement uurwerk. Circa 1880. Met messing. Eén koplijstje mist. Afmeting: H 38 cm. Verder in goede staat.
Antiek Frans compositie metalen klokkenstel met rood marmer. Soir D. Autumn. Arm kaarskandelaar gebroken. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 51 - 53 cm. In redelijk/goede staat.