This website uses cookies

47. Januariveiling 2021

Auction on Thursday, January 7, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Art Deco klok 3622
Art Deco klok
Starting price 150 EUR
Antieke Franse pendule 3590
Antieke Franse pendule
Starting price 180 EUR
Groot Frans uurwerk 3617
Groot Frans uurwerk
Starting price 200 EUR
Franse wekkerklok, 1890 3535
Franse wekkerklok, 1890
Starting price 230 EUR
Franse portaalklok 3519
Franse portaalklok
Starting price 250 EUR
18e Eeuwse Friese stoelklok 3533
18e Eeuwse Friese stoelklok
Starting price 250 EUR
Franse Charles Dix pendule 3534
Franse Charles Dix pendule
Starting price 250 EUR
Staande klok 3589
Staande klok
Starting price 250 EUR
Franse pendule 3626
Franse pendule
Starting price 250 EUR
Comtoise (Zonnetje) 3632
Comtoise (Zonnetje)
Starting price 300 EUR
Cartier bureauklok 3520
Cartier bureauklok
Starting price 350 EUR
Franse pendule 3540
Franse pendule
Starting price 350 EUR
Haantjes comtoise 3591
Haantjes comtoise
Starting price 350 EUR
Franse Louis Seize pendule, 1780 3536
Franse Louis Seize pendule, 1780
Starting price 500 EUR
Engelse Bracketklok 3620
Engelse Bracketklok
Starting price 520 EUR
Franse stations comtoise 3579
Franse stations comtoise
Starting price 550 EUR
Franse Charles Dix porseleinen pendule 3505
Franse Charles Dix porseleinen pendule
Starting price 600 EUR
Vuurvergulde pendule 3512
Vuurvergulde pendule
Starting price 600 EUR
Engelse Bracketklok 3563
Engelse Bracketklok
Starting price 600 EUR
Antieke Franse Charles Dix pendule 3629
Antieke Franse Charles Dix pendule
Starting price 650 EUR
Vuurvergulde vaaspendule 3514
Vuurvergulde vaaspendule
Starting price 700 EUR
Franse kolompendule, 1820 3528
Franse kolompendule, 1820
Starting price 700 EUR
Franse pendule 3521
Franse pendule
Starting price 850 EUR
3-Delige antieke Carrara marmeren pendule 3628
3-Delige antieke Carrara marmeren pendule
Starting price 900 EUR